Aktuality

26
11

Po výhře s Chieti jsme poskočili na 6. místo

Naše basketbalistky dokázaly porazit v 6. kole Evropské ligy italské Chieti 61:57 a získaly tak svou druhou euroligovou výhru.
25
11

Ve středu přijede s Chieti i Němcová

CUS Chieti. To je jméno dalšího soupeře USK v kolotoči bojů Evropské ligy. Zápas s Italkami začíná tradičně v 17.15 v hale na Folimance.
19
11

Ružomberok nad naše síly

Basketbalistky USK Blex Praha podlehly v 5. kole Evropské ligy slovenskému mistrovi. Ružomberoku 60:73. po poločase 35:36.
17
11

Chceme druhou výhru

Euroligový nováček USK Blex Praha má za sebou povedený týden. Minulou středu získal svou první výhru v Evropské lize. když porazil Jekatěrinburg a v sobotu v lize uštědřil Slovance drtivou porážku 98:45. Teď na USK čeká další klání v Evropské lize. jeho soupeřem bude slovenský Rožumberok.

Ve Fotogalerii na Vás čekají nové fotky. Podívejte se do galerie číslo 3...

17
11

Na Slovance bez problémů

Páté vítězství letošní sezóny si připsaly hráčky USK Blex Praha tentokrát na půdě pražské Slovanky. kde zvítězily bez větších problémů 98:45.
12
11

Senzační výhra je na světě

Basketbalistky USK Blex Praha získaly po senzačním vítězství nad loňským euroligovým šampiónem Jekatěrinburgem 70:66 svou premiérovou výhru v Eurolize.
10
11

Na Folimance se představí jeden z nejlepších celků Evropy

Ve středečním zápase 4. kola Evropské ligy. přivítáme na Folimance od 17.15 loňského vítěze celé soutěže. Jekatěrinburg.
09
11

V souboji neporažených úspěšnější USK

Domácí basketbalistky si poradily v zápase 4. kola s Trutnovem 78:69 jsou tak i nadále bez porážky. V příštím kole hrajeme derby na Slovance.
04
11

Ve středu nás čeká třetí kolo Euroligy

Basketbalistky USK Blex Praha zavítají po týdnu opět do Francie. Našimi soupeřkami budou tentokrát hráčky Pays D Aix.
Z minulého kola si Pražanky přivezly porážku 52:81 z Bourges. teď proti Pays D Aix by chtěly zahrát lépe.
02
11

Po 3 kolech máme 3 vítězství

USK Blex Praha vyhrál ve třetím kole na hřišti Sokola Hradce Králové 93:74 a v 1. lize je tak nadále bez ztráty bodu.
29
10

Bourges bylo nad naše síly

Basketbalistky USK Blex Praha nezvítězily ani v druhém zápasem letošního ročníku Euroligy. Tentokrát je však čekal soupeř z nejtěžších. předloňský vítěz celé soutěže Bourges.
28
10

Ve středu nás čeká druhý zápas v Eurolize

V úterý ráno odlétají basketbalistky USK Blex Praha ke svému druhému zápasu v nejprestižnější evropské klubové soutěži žen. Ve druhém kole Euroligy čeká českého vicemistra francouzské Bourges.
25
10

Vítězství v derby je naše

Basketbalistky USK Blex Praha zvítězily i ve svém druhém utkání v nejvyšší soutěži žen. když si tentokrát poradily se Spartou Praha 81:51.
24
10

Bortelová má utržený úpon

Kapitánka USK Blex Praha si ve třetí čtvrtině středečního euroligovéhozápasu mezi USK a Barcelonou bolestivě poranila chodidlo. Lékaři pozdějidiagnostikovali její zranění jako utržený úpon spodní strany chodidla.Veroniku teď čeká 10 dní absolutního klidu a následně rehabilitace.
05
11

V Pays D Aix chyběly k vítězství tři body

Přestože sehrály basketbalistky USK Blex Praha v Eurolize zatím své nejpovedenější utkání. na vítězství nedosáhly. Ve Francii jsme prohrály těsně 70:73.