Aktuality

04
11

Ve středu nás čeká třetí kolo Euroligy

Basketbalistky USK Blex Praha zavítají po týdnu opět do Francie. Našimi soupeřkami budou tentokrát hráčky Pays D Aix.
Z minulého kola si Pražanky přivezly porážku 52:81 z Bourges. teď proti Pays D Aix by chtěly zahrát lépe.
02
11

Po 3 kolech máme 3 vítězství

USK Blex Praha vyhrál ve třetím kole na hřišti Sokola Hradce Králové 93:74 a v 1. lize je tak nadále bez ztráty bodu.
29
10

Bourges bylo nad naše síly

Basketbalistky USK Blex Praha nezvítězily ani v druhém zápasem letošního ročníku Euroligy. Tentokrát je však čekal soupeř z nejtěžších. předloňský vítěz celé soutěže Bourges.
28
10

Ve středu nás čeká druhý zápas v Eurolize

V úterý ráno odlétají basketbalistky USK Blex Praha ke svému druhému zápasu v nejprestižnější evropské klubové soutěži žen. Ve druhém kole Euroligy čeká českého vicemistra francouzské Bourges.
25
10

Vítězství v derby je naše

Basketbalistky USK Blex Praha zvítězily i ve svém druhém utkání v nejvyšší soutěži žen. když si tentokrát poradily se Spartou Praha 81:51.
24
10

Bortelová má utržený úpon

Kapitánka USK Blex Praha si ve třetí čtvrtině středečního euroligovéhozápasu mezi USK a Barcelonou bolestivě poranila chodidlo. Lékaři pozdějidiagnostikovali její zranění jako utržený úpon spodní strany chodidla.Veroniku teď čeká 10 dní absolutního klidu a následně rehabilitace.
05
11

V Pays D Aix chyběly k vítězství tři body

Přestože sehrály basketbalistky USK Blex Praha v Eurolize zatím své nejpovedenější utkání. na vítězství nedosáhly. Ve Francii jsme prohrály těsně 70:73.
23
10

Barcelona nad naše síly

Velká nervozita. která provázela basketbalistky USK v průběhu celého zápasu byla hlavní příčinou jejich dnešní porážky. Vysokoškolačky se nedokázaly dostat do svého obvyklého tempa a premiérový zápas prohrály 52:76.
09
10

Euroliga začíná již 22. října

Zápasem s Barcelonou zahájí na Folimance ve středu 22. října od 17.15 basketbalistky USK Blex Praha svou premiérovou sezónu v Eurolize. Tým. který získal přes léto 7 nových basketbalistek rozhodně nebude chtít hrát v Eurolize druhé housle a tak by jistě všem prospěl dobrý rozjezd do soutěže.

Už loni. kdy naše hráčky nastupovaly v poháru FIBA. se ukázalo. že utkání v evropských pohárech mají úplně jiný náboj.
03
10

Naše řady posílí jugoslávská reprezentantka

Dva týdny před začátkem ligových soutěží jsme získali velkou posilu pod koš. Náš tým doplní 197 cm vysoká reprezentantka Srbska a Černé Hory Ivana Matovič.

„Doplnit náš kádr o kvalitní podkošovou hráčku jsme chtěli již dlouho. prozradil nám manažer USK Marek Kučera. „S Matovičovou jsme jednali asi měsíc a jsme rádi. že se nám vše podařilo dotáhnout do úspěšného konce.“
28
09

České reprezentantky mají stříbro

Naše basketbalové reprezentantky vybojovaly na Mistrovství Evropy v Řecku stříbrné medaile a tím si zajistily postup na Olympijské hry v roce 2004. Blahopřejeme všem našim reprezentantkám a specielně pak Markétě Mokrošové a Luboru Blažkovi.
25
09

Češky do čtvrfinále

České reprezentantky vyhrály základní skupinu evropského šampionátu a postoupily tak do čtvrtfinále kde se utkají s Belgií. V dresu reprezentace se ve dvou zápasech objevila i Markéta Mokrošová.
14
09

Mokrošová na mistrovství Evropy

Markéta Mokrošová se objevila v nominaci pro mistrovství Evropy 2003. které začíná 19. září v Řecku. Gratulujeme!
14
09

Naše hráčky na univerziádě

Český vysokoškolský výběr pod vedením trenéra Ivana Beneše obsadil na letní univerziádě v Daegu 7. příčku. K tomuto úspěchu přispěly velkou měrou i naše hráčky Veronika Bortelová. Kamila Hlaváčková. Martina Pechová a Miroslava Vodrážková.
21
07

Mnichovský los nám přidělil sedmičku soupeřů

Los zařadil basketbalistky USK Blex KV Praha v jejich premiérové sezóně do základní skupiny A. USK se střetne s Jekatěrinburgem. Ružomberokem. Šoproní. Bourges. Pays d‘Aix. Chietti a s Barcelonou. se kterou soutěž 22. října zápasem na Folimance začne.