Přípravka

21/01
Turnaj Šmoulinka
Sobotní utkání našich nejmladších.
07/01
Vzdělávání trenérů přípravek
V Krči jsme nový rok začali velice netradičním tréninkem. Spojila se mladší skupina se starší. Spojení mělo i svůj důvod, trenérka Kačka L. odjela v odpoledních hodinách na seminář k Děčínským válečníkům
19/12
Vánoční trénink přípravky v Krči
Ve středu 18. prosince se konal Vánoční trénink přípravky, na který jsme srdečně pozvali rodiče, aby viděli na vlastní oči co s jejich ratolestmi provádíme. Děti si přinesly cukroví, abychom navodili vánoční atmosféru. Děťátka byly nabité více než pozitivní energií, bylo vidět, že si trénink užívají a díky přítomnosti rodičů se snažily mnohem více než jindy. Také se ke konci roku naučily po každém tréninku běhat pyramidy a to bez odmlouvání, naopak jsou čím dál tím více namotivovaní, za co jsme velmi rády. Trénink byl trochu volnější než jindy, zároveň jsme to pojaly i jako rozloučení s rokem 2019. Na závěr tréninku každý špuntík dostal desatero basketbalisty z vydání ČBF. Těšíme se na příští rok a pokroky našich svěřenců. Trenérky Kačka a Barča

FOTOGALERIE

16/01
Rok 2020 je tady
25/11
Turnaj Šmoulinka Turnov
11/03/18
Turnaj přípravek

AktualityZobrazit vše

28/01
Zpátky na vítěznou vlnu
Hráčky ZVVZ USK Praha zahájily ruskou misi smolně porážkou v Jekatěrinburgu. Vítězství v dnešním utkání by jim vrátilo klid do dalších bojů a zároveň by skončily nejhůře na druhém místě v tabulce A.
26/01
Finále s dvojitým přídavkem pro žabiny
Hradec Králové proti Brnu. Zdánlivě stejně složení pohárového finále jako před rokem mělo vidět kutnohorské publikum. Jenže Lvice, které obhajují zlato z Karlových Varů, vyzvaly Žabiny. Pro ně to mohl být první velký úspěch v jedné ze čtyř soutěží, do kterých letos nastoupily.
24/01
Final Four českého poháru 19/20
Čtyři nejlepší týmy Českého poháru žen a před nimi volná cesta k trůnu. Stačí vyhrát poslední dva zápasy, což se však na víkendovém Final 4 v Kutné Hoře může povést jedinému. Je však jisté, že to bude jeden ze čtveřice KP Brno, Žabiny Brno, Sokol Hradec Králové a BLK Slavia Praha, kdo v neděli v podvečer zvedne nad hlavu pohár pro vítěze?

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Nevydařený víkend Extraligy U15

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA