Sportovní hala Královka

Adresa haly Sportovní hala Královka
Nad Královskou oborou 51

Kontakt email: info@uskbasket.cz

Ceny vstupenek na EuroLeague Women:

Sektor A, B, C, V – vybraná místa: 220,- Kč/190,- Kč děti do 12 let

Zbylé sektory: 150,- Kč/120,- Kč děti do 12 let

prodej vstupenk na ELW: http://www.ticketportal.cz

Ceny vstupenek na ŽBL:

tribuna není rozdělena na sektory: 80,- Kč/40,- Kč děti do 12 let

Ceny permanentek:

Celosezonní permanentka do sektoru A, B, C, V: 1200,- Kč

• Zápasy ZVVZ USK Praha - EuroLeague Women, ŽBL

Celosezonní permanentka do zbylých sektorů: 700,- Kč

• Zápasy ZVVZ USK Praha - EuroLeague Women, ŽBL

Permanentky lze zakoupit na pokladnách ve sportovní hale Královka hodinu před utkáním nebo v kanceláři ZVVZ USK Praha po předchozí domluvě na info@uskbasket.cz.

Nejbližší domácí zápasy

1.liga

Do playoff s KP Brno

Aktuální výsledky

ZVVZ USK Praha155
BK ST - U19 Chance35
Castors Braine (BEL)65
ZVVZ USK Praha (CZE)89

AktualityZobrazit vše

Kapitánský medailonek
Řekněme si to narovinu. V českých končinách byste těžko hledali basketbalovou hráčku, která svoji dlouhou kariéru spojila pouze s jedním klubem. Řeč není o nikom jiném než o Kateřině Elhotové, která v dresu ZVVZ USK Praha nastupuje od roku 2006.
Příjemné ukončení Charitativního Final Four
Symbolickou tečkou jsme ukončili Charitativní Final Four, kterého se zúčastnily čtyři nejlepší kluby ženské basketbalové ligy. Zástupce nadace Koše proti drogám předal šek paní prezidentce České asociace sester, která si v nabitém programu našla čas, aby osobně poděkovala nadaci, ale i všem, kteří přispěli projektu #pomahamesestrickam.
Jak tráví svůj volný čas AT?
Podívejte se na medailonek jedné z nejlepších hráček ženské Euroligy. Ano, dnešní video je o Alysse Thomas. Ta vám řekne, čím vyplňuje svůj volný čas, jak ji máma přivedla k basketbalu a jak na to zareagovala. K tomu přidáme ještě pár highlightů letošní sezony, které z ní dělají skvělou hráčku.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

U12 také začalo s tréninky

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >