Sportovní hala Královka

Adresa haly Sportovní hala Královka
Nad Královskou oborou 51

Kontakt email: info@uskbasket.cz

Ceny vstupenek na EuroLeague Women:

Sektor A, B, C, V – vybraná místa: 220,- Kč/190,- Kč děti do 12 let

Zbylé sektory: 150,- Kč/120,- Kč děti do 12 let

prodej vstupenk na ELW: http://www.ticketportal.cz

Ceny vstupenek na ŽBL:

tribuna není rozdělena na sektory: 80,- Kč/40,- Kč děti do 12 let

Ceny permanentek:

Celosezonní permanentka do sektoru A, B, C, V: 1200,- Kč

• Zápasy ZVVZ USK Praha - EuroLeague Women, ŽBL

Celosezonní permanentka do zbylých sektorů: 700,- Kč

• Zápasy ZVVZ USK Praha - EuroLeague Women, ŽBL

Permanentky lze zakoupit na pokladnách ve sportovní hale Královka hodinu před utkáním nebo v kanceláři ZVVZ USK Praha po předchozí domluvě na info@uskbasket.cz.

Nejbližší domácí zápasy

12/12od 00:00 / SH Královka
ZVVZ USK Praha
Levhartice Chomutov
03/12od 00:00 /
ZVVZ USK Praha (CZE)
LDLC ASVEL Feminin (FRA)

1.liga

1.liga

Aktuální výsledky

Sokol H. Králové79
ZVVZ USK Praha85

AktualityZobrazit vše

Listopadové reprezentační okno
Už dopředu bylo avizováno, v jakém formátu se letošní reprezentační okna odehrají. V době pandemie se jako vhodné řešení ukázalo, že bublina má jistý smysl. O pořadatelství jedné z nich se hlásila i Česká basketbalová federace. Některé hostitelské země splnily podmínky již dříve, jiné státy čekaly do konce minulého týdne, aby se dozvěděly, kde se utkají o účast v EuroBasketu 2021.
Hvězdy RENOMIA ŽBL zabojovaly v soutěžích
V neustálé snaze cz.basketball přibližovat český basketbal co nejširší komunitě a nabízet fanouškům nejvyšších soutěží žen i mužů co nejlepší servis přišla RENOMIA Ženská basketbalová liga pro letošek s novinkou. V rámci předsezónní tiskové konference, která proběhla 23. září, došlo k natočení dvou dovednostních soutěží, jenž si teď během sportovní pauzy budeme moci vychutnat. Ode dneška po osm týdnů vyjde každý čtvrtek na webu zbl.basketball a sociálních sítích cz.basketball video s dovednostními soutěžemi.
Inspirace od hráček ZVVZ USK Praha
Od včerejšího dne jsou vnitřní sportoviště kvůli pandemickým opatřením uzavřena. To se dotklo mládeže i profesionálek našeho družstva. Oslovili jsme proto hráčky a poprosili je o inspiraci, co dělat, abyste si udržely fyzickou kondici.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

U 15 B před nucenou pauzou dvakrát poraženy

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >