Aktuality

19
01
Euroliga

Nepovedený vstup do druhé bubliny

Základní část ženské Euroligy se přesunula do své druhé části. Jednu z bublin hostí i pražský celek ZVVZ USK Praha, který na své palubovce přivítal své oponenty ze skupiny B. Tři z těchto týmů mají velkou šanci na postup a proto se daly očekávat dramatické boje, které čekají na domácí celek.
18
01
Euroliga

Královka plná hvězd

ZVVZ USK Praha jako pořadatel euroligové bubliny přivítá v Praze zvučná jména ženského basketbalu, kterými se to ve skupině „smrti“ jenom hemží. Domácí hráčky, které mají našlápnuto k postupu, připsaly na soupisku Candice Dupree. Ta se na Královku vrací po čtyřech letech a dá se očekávat, že její výkon bude klíčový pro vývoj ve skupině B.
16
01
Renomia ŽBL

V derby vítězně

K druhému vzájemnému zápasu mezi pražskými celky došlo v patnáctém kole Renomia ženské basketbalové ligy. Liché čtvrtiny přinesly drama, sudé byly jednoznačně ve prospěch hráček z Letné.
15
01
A-tým

Candice Dupree

Po čtyřleté pauze se do Prahy vrací Candice Dupree. Ta posílí ZVVZ USK Praha v ženské lize, stejně tak jako v nadcházející euroligové bublině, kterou letenský tým hostí.
13
01
Renomia ŽBL

Porazily jsme KP Brno

V dohrávce 9. kola Renomia ženské basketbalové ligy vyjely hráčky ZVVZ USK Praha do moravské metropole, kde je hostil tým KP Brno. Vyrovnaný úvod zápasu zvěstoval dramatické utkání, které se nakonec nekonalo. Obrana a rychlá hra byly ingredience, jak v klidu přehrát soupeřky.
10
01
Renomia ŽBL

Další stovka USK

V dohrávce 8. kola Renomia ženské basketbalové ligy přijel na Královku tým Trutnova. Domácí hráčky po hladké středeční výhře byly namlsané. Touha po vítězství byla vidět už od úvodního rozskoku, kdy po krásné akci šly hráčky ZVVZ USK Praha do vedení, které nepustily až do konce utkání.
06
01
Renomia ŽBL

Levhartice poraženy

V dnešním zápase přijely na palubovku ZVVZ USK Praha hráčky Chomutova. Ty se krčí v druhé polovině tabulky a to se už od úvodních minut projevovalo i v tomto utkání. Zvrátit to nemohlo ani duo zkušených hráček Levhartic Kateřina Bartoňová a Tereza Vorlová.
03
01
Renomia ŽBL

Úprava programu zápasů ZVVZ USK Praha

Jak už to během celé pandemie koronaviru bývá zvykem, není možné se spolehnout ani na dlouhodobý rozpis zápasů Renomia ženské basketbalové ligy. Zde přinášíme aktualizovaný program zápasů v nadcházejícím týdnu.
30
12
Renomia ŽBL

Před novým rokem výhra

První zápas po karanténě odehrály hráčky ZVVZ USK Praha proti Slovance, tu porazily v Benešově o 75 bodů. Kdo by čekal, že úvod zápasu se ponese v podobném duchu, ten se mýlil.
27
12
Renomia ŽBL

RŽBL v následujícím týdnu

Už vám chybí nějaká ta pěkná akce pod bezednými koši? Jste už unaveni sledováním pohádek? Nebo byste se už jen rádi koukli na sportovní událost? Tak se podívejte, co se odehraje v následujícím týdnu v Renomia ženské basketbalové lize.
24
12
A-tým

Vánoční dárek

ZVVZ USK Praha si pro svoje fanoušky připravil vánoční dárek v podobě nových webových stránek. Je to další krok ke zlepšení komunikace mezi klubem a lidmi, na kterých nám záleží, tedy věrným fanouškům.
21
12
A-tým

Ohlédnutí za rokem 20

Jak už titulek napovídá, nebudeme se bavit o jednotlivých sezonách, ale o celém kalendářním roce 2020.
17
12
Euroliga

ELW dohrávka a předehrávka

Předevčírem v Šoproni nastoupil Galatasaray, aby dohnal svoji absenci z úvodní bubliny. V dnešní odvetě si to oba týmy rozdaly znovu, aby měly méně zápasů ve standartní bublině, která začne 17. ledna.
14
12
A-tým

Program ZVVZ USK Praha do konce ledna

Po návratu z Turecka jsme byli nuceni několik zápasů odložit. Členové realizačního týmu však po domluvě se soupeři našli náhradní termíny a my se s vámi o ně podělíme.
11
12
Euroliga

Euroligová bublina v Praze

Na dnešním zasedání FIBA Europe byly ohlášeny hostitelské týmy pro bubliny ženské Euroligy. Skupinu B bude hostit ZVVZ USK Praha od 17. do 23. ledna následujícího roku.