Aktuality

15
12
Euroliga

Znovu porážíme Moskvu

V posledním domácím zápase Euroligy přivítal před Vánoci ZVVZ USK Praha na Královce MBA Moskva. Při prvním měření sil v letošním ročníku na půdě hostů odcházel do šaten letenský celek více spokojen. Odnesl si z ruské metropole pětadvacetibodové vítězství.
12
12
Renomia ŽBL

drtivá výhra v 11. kole ŽBL

V jedenáctém kole Renomia ženské basketbalové ligy se tým ZVVZ USK Praha vydal ke svému nejvzdálenějšímu soupeři. O třetí adventní neděli jel na půdu SBŠ Ostrava. I bez svých největších hvězd, Alyssy Thomas a Maríi Conde, zdolal severomoravský celek rozdílem 82 bodů a ukázal, že je v dobré herní pohodě.
08
12
Euroliga

Výrazná odplata

Stejně jako v české lize začaly v evropské soutěži odvety. ZVVZ USK Praha uvítala v 8. kole BLMA, soupeře, se kterým prohrála úvodní utkání o pouhý bod a to šestkou v poslední vteřině. Od té doby si však hra Pražanek sedla a předvedený výkon nasvědčoval velké pohodě v domácím týmu.
06
12
A-tým

Skvělé individuální a týmové výkony

Minulý týden hráčky ZVVZ USK Praha uzavřely první polovinu ženské Euroligy a to jasnou výhrou nad italskými Benátky. Skvěle tak rozehrály sérii tří domácích zápasů v řadě. Již tuto středu se na Královce objeví BLMA, se kterým Pražanky v prvním kole smolně prohrály šestkou vteřinu před koncem. Co je však dobrou zprávou pro paní trenérku Natálii Hejkovou, že tým si na sebe každým zápasem víc a víc zvyká a od toho se odvíjí i jeho výkon
04
12
Renomia ŽBL

V městském derby porážíme Slávii

Renomia ženská basketbalová liga se po více než měsíci vrátila na Královka. A to hned s městským rivalem BLK Slavia Praha. Tento zápas 10. kola také odstartoval druhou polovinu základní části letošního ročníku.
01
12
Euroliga

Pokračujeme na vítězné vlně

Do středečního euroligového utkání vstupoval domácí celek jako jednoznačný favorit. Proti němu stál tým, který od Rigy dostal čtrnáctibodový nášup, a ZVVZ USK Praha v Rize vyhrálo o 50 bodů. Jenže utkání na Královce ukázalo, že to tak jednoduché nebude. Aspoň ne od začátku.
27
11
Renomia ŽBL

ZVVZ USK Praha zůstává neporažené

Dva dosud neporažené týmy proti sobě nastoupily v 9. kole Renomia ženské basketbalové lize. Nutno podotknout, že obě mužstva, jak domácí Žabiny Brno, tak ZVVZ USK Praha, měly za sebou podařený týden na evropských palubovkách. Oba týmy si připsaly vysoké výhry a tak o drama v tomto zápase nebyla nouze.
24
11
Euroliga

Drtivé vítězství v 6. kole Euroligy

ZVVZ USK Praha se po třech týdnech vrátilo do Euroligy a hned na půdu TTT Riga. Domácí sice nebyli favorité, ale padesátibodovou výhru mnoho lidí nečekalo. Také je odstartování předvánoční zápasové štace, která je z pohledu postupu do další části soutěže důležitá.
21
11
Renomia ŽBL

Porážíme Trutnov

Odevzdaný výkon Kara Trutnov rozhodl o jednoznačné a pohodlné výhře ZVVZ USK Praha v severních Čechách. Pražanky tak po osmi kolech stále nenašly přemožitele a jsou psychicky připraveny na středeční euroligový duel proti TTT Riga.
18
11
A-tým

Nový vůz od Auto Štěpánek

V sídle Auto Štěpánek, dlouholetého partnera klubu ZVVZ USK Praha, dneska došlo k milé události. María Conde si převzala zbrusu nový vůz Škoda Scala. Klíčky od vozu předal vedoucí prodeje Jan Koštýř, který hráčku seznámil s vychytávkami ve voze. ZVVZ USK Praha děkuje Auto Štěpánek za neutuchající podporu a Maríi přejeme mnoho šťastných kilometrů!
17
11
Renomia ŽBL

Výhra z Brna

Po reprezentační přestávce se znovu rozeběhla Renomia ženská basketbalová liga. ZVVZ USK Praha v sedmém kole vycestoval na půdu dosud neporaženého KP Brno.
14
11
Reprezentace

Lvice vítězí v Irsku

České basketbalistky vyrazily za druhým kvalifikačním utkáním do Irska. Pro tým se tak naskytla možnost zahrát si poprvé s Irskem. Lvice také na ostrovy odcestovaly bez Renáty Březinové a Terezy Vyoralové.
11
11
Reprezentace

České basketbalistky nestačily na Bělorusko

České basketbalistky dnes v pražské hale Královka zažily hned několik premiér. Jednak střetnutím s Běloruskem otevřely kvalifikaci o mistrovství Evropy 2023, musely se obejít bez dlouholetých opor Elhotové, Hejdové a Bartákové a po dvou letech odehrály soutěžní utkání před vlastním publikem.
08
11
A-tým

kdo se zapojí do kvalifikace na Eurobasket 2023?

Ve čtvrtek startuje kvalifikace na Eurobasket 2023, do které zasáhnou i hráčky ZVVZ USK Praha. Nejvíce z nich se pravidelně předvede v českém dresu a to již tento čtvrtek od 18:45 proti Bělorusku v hale Královka.
05
11
A-tým

Ohlédnutí za úterní výhrou

Euroliga si dá na tři týdny pauzu a ustoupí před reprezentační přestávkou. V té se lvice představí příští čtvrtek v hale Královka proti favorizovaným Běloruskám, po té v Irsku proti domácímu týmu. Abychom vám zkrátily čekání na basketbalové hody, podívejte se na to nejlepší, co hráčky ZVVZ USK Praha předvedly v pátém kole Euroligy proti Salamance.