Aktuality

14
07

Na USK se loučí s Pechovou a Staňkovou

Velké změny na Folimance pokračují. Po Janě Klečkové a Haně Ziklové odchází z týmu bronzového medailisty i Martina Pechová a Hana Staňková.
06
07

Pohár rozlosován v Mnichově

Basketbalistky USK Blex KV Praha potkají v Evropském poháru FIBA celky Ružomberoku. Fotonu Šoproň a Medvescku Zagreb.

30
06

Hana Ziklová odchází z USK

182 cm vysoká křídelní hráčka odchází z USK po dvou sezónách. které strávila v barvách týmu z Folimanky. Hanka se před nadcházející sezónou dohodla s vedením na předčasném ukončení smlouvy a stala se tak volnou hráčkou.
29
06

Pavlíčková s Voračkovou letí do Číny

České reprezentanky odlétají v úterý večer na sérii přípravných zápasů do Číny. V sestavě národního týmu se objevily i dvě hráčky USK. Michaela Pavlíčková a Ivana Voračková.
16
06

Kityzina čtvrtou posilou USK

Mohutné posilování na USK pokračuje. Již čtvrtou letošní posilou basketbalistek USK Blex Praha se stala rodačka z Petrohradu Elizaveta Kityzina. 195 cm vysoká pivotmanka. která je členkou širší reprezentace Ruska podepsala na Folimance roční smlouvu.
13
06

V úterý a ve středu zápasy s Alžířankami

Dva přípravné zápasy s reprezentací Alžirska mají na programu naše basketbalistku toto. V úterý začíná zápas v 16:30 ve středu je start o půl hodinky dřív. Doufáme. že si najdete cestu na Folimanku i v letním čase.
08
06

Jana Lichnerová naší třetí posilou

USK Blex Praha dnes představil svou třetí letošní posilu. Podkošovou hráčkou ze zahraničí. o které klub mluvil. je sedmadvacetiletá slovenská reprezentantka Jana Lichnerová. která do Prahy přijde z maďarského Valazegerszegu.
02
06

Pavlíčková s Brantlovou od příští sezóny v našich barvách

Michaela Pavlíčková a Tereza Brantlová se představí v příští sezóně na pražské Folimance. Obě podepsaly na USK dvouleté smlouvy.
24
05

Na Folimance dochází k trenérské výměně

Ivan Beneš opouští po 5 letech post hlavního kouče USK Blex KV Praha. Jeho funkci dnes oficiálně převzal Lubor Blažek. Ivan Beneš bude na Folimance pokračovat ve funkci asistenta trenéra.
21
05

Stýskalo se mi po domovu

Ivana Voračková se po ročním angažmá v Německu vrátila opět do "svého" klubu. Na Folimance už toho odehrála nespočetně a i letos patřila k největším oporám.
17
05

Iva Matovič odchází z USK

Jugoslávská reprezentační pivotmanka Ivana Matovič se rozloučila se svými bývalými spoluhráčkami. V příštím roce už totiž dres USK neoblékne.
08
05

Máme bronz

Po dvou těsných výhrách získal USK Blex Praha i třetí zápas série se Strakonicemi. tentokrát poměrem 80:57 a letošní ligovou sezónu tak končí na třetím místě.
29
04

Musíme si z toho vzít ponaučení

Poprvé po třech letech budou chybět basketbalistky USK Blex Praha v souboji titul mistra republiky. Letos totiž nevyzrály na své tradiční semifinálové soupeřky z Trutnova a po prohře 0:3 na zápasy je čeká boj o 3. místo.
17
04

Trutnov vyhrál 3:0 a jde do finále

Historického úspěchu dosáhly dnes basketbalistky BK Loko VČE Trutnov. Ve 3. semifinálovém zápase porazily USK Blex Praha 84:59 a po vítězství v sérii 3:0 na zápasy tak postupují do finále Certina play-off 1. ligy žen.
11
04

Nedařilo se ani podruhé

Basketbalistky BK Loko VČE Trutnov dnes navázaly na včerejší výborný výkon a po zásluze vyhrály i druhý zápas semifinálové série 83:57.