Aktuality

22
03
Euroliga

ZVVZ USK Praha míří po 6. do Final Four

Basketbalistky ZVVZ USK Praha ovládly rozhodující třetí utkání čtvrtfinále Euroligy a po šesté v klubové historii postupují do Final Four. V semifinále vyzvou turecký Mercin, který také ve třetím utkání porazil Bourges.
20
03
Chance ŽBL

Play off Chance ŽBL

ZVVZ USK Praha zná rozlosování čtvrtfinále Chance ženské basketbalové ligy proti Slovance. Po dohodě obou týmů začne série hraná na tři vítězná utkání na půdě soupeře, druhý a třetí zápas se odehraje na Královce.
17
03
Euroliga

1:1

Basketbalistky ZVVZ USK Praha předvedly odlišný výkon než v prvním měření sil se španělskou Salamankou. V druhém zápase play off jí podlehly šťastnou střelou s klaksonem v prvním prodloužení. Tím se stav série srovnal na 1:1, o postupujícím do Final Four tak rozhodne ve středu na Královce třetí zápas.
14
03
Euroliga

Úspěšný vstup do čtvrtfinále

ZVVZ USK Praha ovládlo první čtvrtfinále a porazilo Salamanku jednoznačně 77:56, hlavně díky skvěle hrající Brionně Jones. Americká basketbalistka zaznamenala 18 bodů a 13 doskoků. Postup do Final four si můžou pražské basketbalistky zajistit již v pátek na půdě Avenidy.
11
03
A-tým

Pohled Natálie Hejkové

Basketbalistky ZVVZ USK Praha mají před sebou důležitou fázi sezóny. Nejprve se v Eurolize pokusí přejít přes nevyzpytatelnou Avenidu do Final Four. Pak je v domácí lize čeká vyvrcholení letošního ročníku. Kdo jiný, než hlavní trenérka Natália Hejková, by se k situaci měl vyjádřit.
08
03
Reprezentace

Česko zná své soupeře

České basketbalistky po dnešním losu znají své soupeřky pro nadcházející mistrovství Evropy. V Tel Avivu ve skupině B narazí postupně na Itálii, Belgii a domácí Izrael. Zde odehrají své zápasy týmy ze skupiny A a B. Zbylé dvě skupiny bude hostit slovinská Lublaň.
06
03
Reprezentace

Lvice hrají skupinu v Izraeli

Los evropského šampionátu je na programu až ve středu v 17 hodin, ale české reprezentantky už nyní znají svého prvního soupeře. Jako partnerský tým si je zvolil domácí Izrael. Pro Česko to znamená, že svoji skupinu odehrají právě na východě středozemního moře.
04
03
Chance ŽBL

Základní část za námi

Základní část Chance ženské basketbalové ligy pro basketbalistky ZVVZ USK Praha skončila. V závěrečném kole pokořily BLK Slavia Praha na jejich hřišti a do play off jdou z prvního místa bez ztráty bodu.
02
03
A-tým

Představme si Avenidu

ZVVZ USK Praha vyzve ve čtvrtfinále Euroligy španělský tým Parfumerias Avenida. Oba celky na sebe poprvé narazily v listopadu 2006 a naposledy v loňském boji o bronz. Jak bude budoucnost zanesena v historii, ukáže až následující play off.
01
03
Euroliga

Vztyčená hlava před play off

Před posledním kolem základní části měly basketbalistky ZVVZ USK Praha jisté druhé místo. Od začátku však bylo jasné, o co se hraje. Vyhrát a jít sebevědomě do vyřazovacích bojů. To se nakonec podařilo. V play off tak nastoupí proti třetímu celku skupiny B, španělské Salamance.
26
02
Chance ŽBL

Stovka proti Trutnovu

V dohrávce 10. kola Chance ženské basketbalové ligy se na Královce představil tým Trutnova. Předposlední celek tabulky domácí ZVVZ USK Praha nezaskočil. Papírový favorit splnil svoji roli a jednoznačně vyhrál rozdílem 77 bodů.
22
02
Euroliga

Šťastná třináctka

Je tomu skutečně tak, ZVVZ USK Praha se vrátil po reprezentační pauze na euroligové palubovky a ve 13. kole vyzval Olympiacos. Řecký tým se krčí na posledním místě s jednou výhrou. Za to Pražanky hrdě bojují o lepší postavení do bojů v další fázi soutěže.
20
02
A-tým

Brie se rozjela

Po vánoční pauze se vrátila Brionna Jones maximálně koncentrovaná a připravená. To ostatně dokazují i čísla v Chance ženské basketbalové lize.
17
02
Chance ŽBL

Jednoznačný výkon proti Strakonicím

V 17. kole Chance ženské basketbalové ligy proti sobě nastoupily týmy z opačných konců tabulky. ZVVZ USK Praha přivítala na své palubovce v hale Královka Strakonice. Pro domácí to byl druhý zápas ve v krátkém sledu za sebou. Už od úvodních minut ukazovali, že jím to nevadí a na obou půlkách dominovali.
15
02
Chance ŽBL

Sever pokořen

Během krátké doby na sebe opět narazily týmy ZVVZ USK Praha a Levhartice Chomutov. Dohrávka sedmého kola Chance ženské basketbalové ligy byla zajímavá časem začátku zápasu, kdy si domácí pozvali do městské haly v Chomutově žáky základních škol.