Aktuality

13
03
Chance ŽBL

Z Hradce s vítězstvím

V Hradci Králové odehrály dnes v podvečer hráčky ZVVZ USK Praha 4. kolo skupiny A v rámci Chance ŽBL. I v užší sestavě Pražanky potvrdily roli favorita a vítězí 87:53. Další kolo v rámci skupiny A odehrají hráčky ZVVZ USK Praha v neděli od 18:00 na domácí palubovce, kde vyzvou KP TANY Brno.
12
03
Euroliga

Final Four bude hostit Mersin

Dějištěm Final Four Euroligy v sezóně 2023/2024 bude Mersin. Závěrečný turnaj se tak po roční odmlce vrací do Turecka, kde ho v roce 2022 hostil Istanbul a tým Fenerbahce Alagoz Holding. Letos tak bude mít výhodu domácího prostředí Cukurova Basketbol Mersin.
12
03
Chance ŽBL

Ve středu do Hradce Králové

Dalším utkáním pokračuje ve středu nadstavbová část Chance ŽBL. Konkrétně se jedná o 4. kolo skupiny A, kdy ZVVZ USK Praha čeká cesta do Hradce Králové. Začátek zápasu je v hale u Eliščina nábřeží naplánován na 18:30 a je ho možné sledovat již tradičně na TV.com.
09
03
Chance ŽBL

Vítězný týden pokračuje

Druhé utkání nadstavbové části odehrály svěřenkyně Natálie Hejkové na domácí půdě proti brněnským Žabinám. Utkání to bylo od úvodu velmi vyrovnané. V poslední čtvrtině však hráčky ZVVZ USK Praha i díky aktivnější obraně získaly bodový náskok, který do konce utkání již nepustily. Utkání tak končí výhrou Pražanek 86:68.
08
03
Chance ŽBL

V sobotu hostíme Žabiny

Po skvělém vítězství ve středu proti Schiu a zaslouženém postupu na Final Four je tu opět Chance Ženská basketbalová liga a nadstavbová skupina A. V hale Královka v sobotu vyzveme ve 3.kole Žabiny Brno. Úvodní rozskok je naplánován na 17:00.
06
03
Euroliga

postup na final four je náš

Zápas o všechno. Tak by se dalo charakterizovat třetí utkání čtvrtfinálové série mezi ZVVZ USK Praha a Beretta Famila Schio, které se odehrálo dnes v podvečer v hale Královka. Po brilantním týmovém výkonu vítězí svěřenkyně Natálie Hejkové v tomto rozhodujícím utkání 74:54 a postupují po třetí v řadě na Final Four.
04
03
Euroliga

Rozhodující duel je tady

Třetí kolo čtvrtfinálové série mezi ZVVZ USK Praha a Beretta Famila Schio je tady a odehraje se ve středu od 19:00. Italky odvrátily minulý týden hrozbu vyřazení a srovnaly stav série na 1:1. V hale Královka tak půjde o všechno. Vstupenky na toto utkání je stále možné nakoupit v síti Ticketportal. Přijďte podpořit naše hráčky v rozhodujícím utkání play-off a nezapomeňte si vzít co nejvíce žluté!
02
03
Chance ŽBL

Druhá čtvrtina rozhodla

Nadstavbovou část Chance ŽBL začaly svěřenkyně Natálie Hejkové dnes v podvečer na palubovce BLK Slavia Praha. Po zcela dominantní druhé a čtvrté čtvrtině vyhrávají v SA Rokytka 105:44.
01
03
Chance ŽBL

Nadstavba začíná

V sobotu 2.3. rozehrají hráčky ZVVZ USK Praha nadstavbovou část Chance Ženské basketbalové ligy, když se od 17:00 utkají v SA Rokytka s týmem BLK Slavia Praha.
28
02
Euroliga

ČTVRTFINÁLOVÁ SÉRIE SE VRACÍ DO PRAHY

V italském Schiu se dnes odehrálo 2.kolo play off ženské Euroligy mezi ZVVZ USK Praha a Beretta Famila Schio. Italky dorovnaly stav série na 1:1, když USK podlehlo Schiu 61:73. Rozhodující utkání o postup na Final Four se odehraje příští středu 6. 3. od 19:00 na Královce.
27
02
Euroliga

Ve schiu o postup

V městské hale Palazzetto Livio Romare se ve středu 28.2. od 20:00 odehraje 2. kolo čtvrtfinálové série mezi ZVVZ USK Praha a Beretta Famila Schio.
26
02
Chance ŽBL

Program nadstavby žbl zveřejněn

Sobotní výhrou nad KP TANY Brno zakončily hráčky ZVVZ USK Praha základní část Chance ŽBL. Tímto víkendem se rozehraje další část soutěže, kterou je nadstavba.
24
02
Chance ŽBL

V základní části stoprocentní

Poslední ligové utkání v rámci základní části Chance ŽBL odehrály dnes v podvečer hráčky ZVVZ USK Praha proti třetímu celku tabulky. V hale Vodova nastoupily k dohrávce 9. kola a jejím soupeřem byl tým KP TANY Brno. Pro fanoušky ve velmi zajímavém utkání vítězí USK 89:64.
23
02
Chance ŽBL

Poslední ligové kolo před námi

Po vydařeném vstupu do čtvrtfinálové série Euroligy čeká hráčky ZVVZ USK Praha odehrát poslední utkání základní části Chance ŽBL. V sobotu 24. února změří v dohrávce 9.kola síly s brněnským celkem KP TANY Brno. Úvodní rozskok je naplánován na 17:00.
21
02
Euroliga

Úspěšný vstup do play-off

V pražské hale Královka se dnes odehrálo 1. kolo čtvrtfinálové série Euroligy žen mezi týmem ZVVZ USK Praha a Beretta Famila Schio. Domácí hráčky po skvělém výkonu poráží před skvělým publikem italského soupeře 78:60 a ve čtvrtfinálové sérii vedou 1:0.