Aktuality

09
02
A-tým

Nahlédněte pod pokličku

V jednom z lednových bulletinů, které vychází k příležitosti euroligových utkání, jsme Vám přinesly rozhovor s našim kondičním trenérem Matejem. Ten se již 6. sezónu stará o fyzickou přípravu hráček ZVVZ USK Praha. Pojďme společně nahlédnout pod pokličku i zde.
06
02
A-tým

Hráčky ZVVZ USK Praha v kvalifikaci na Olympiádu

Hned pět hráček kádru ZVVZ USK Praha se v následujících dnech zúčastní kvalifikačního turnaje na Olympijské hry v Paříži. Turnaj se odehraje v termínu od 8. 2. do 11. 2. ve čtyřech pořadatelských městech, kterými jsou Antwerpy (Belgie), Xi’An (Čína), Belém (Brazílie) a Šoproň (Maďarsko).
03
02
Euroliga

Prodej vstupenek na play off spuštěn

Ve středu 21. 2. odehrají svěřenkyně Natálie Hejkové 1. kolo play off ženské Euroligy proti italskému týmu Beretta Famila Schio. Přijďte podpořit hráčky ZVVZ USK Praha v cestě za vytouženým Final Four. Vstupenky je možné zakoupit v síti Tickeportal.
31
01
Euroliga

Soupeř pro play off již známý

Včerejší výhrou nad CBK Mersin zakončily hráčky ZVVZ USK Praha základní fázi Euroligy. V té se s bilancí 12-2 umístily na 1. místě a v play off tak narazí na 4. tým ze skupiny A. Tím se stala po včerejší porážce Beretta Famila Schio a svěřenkyně Natálie Hejkové tak čeká v souboji o Final Four italský celek.
30
01
Euroliga

Základní skupina zakončena vítězstvím

Poslední utkání skupiny B čekalo dnes v tureckém Mersinu tým ZVVZ USK Praha. Hráčky hostujícího celku potvrdily svou formu v základní fázi soutěže a připisují si výhru 77:56.
29
01
Euroliga

Preview: Cukurova Basketbol Mersin

Po upevnění první příčky ve skupině B čeká svěřenkyně Natálie Hejkové poslední utkání v rámci základní části EuroLeague Women. Soupeřem jim v tomto kole bude Cukurova Basketbol Mersin, který si své místo v play off zajistil minulý týden výhrou proti Serco UNI Györ. Úvodní rozskok je v Mersinu naplánován na 17:30 našeho času a přímý přenos můžete sledovat živě na YouTube.
26
01
Chance ŽBL

Trojky v prvním poločase rozhodly

Po středeční výhře v rámci EuroLeague Women čekala hráčky ZVVZ USK Praha předehrávka 15.kola Chance Ženské basketbalové ligy. Soupeřem jim v tomto kole byl momentálně třetí tým soutěže – BLK Slavia Praha. Zápas byl od úvodních minut zcela v režii USK a po zásluze si tak připisuje výhru 124:41.
25
01
Chance ŽBL

V pátek na Rokytce

Již tento pátek sehrají hráčky ZVVZ USK Praha na půdě soupeře 15. kolo Chance Ženské basketbalové ligy. Soupeřem jim v tomto utkání bude pražský celek BLK Slavia Praha a úvodní rozskok je naplánován na 18:00.
24
01
Euroliga

Postup do play off z prvního místa

Předposlední utkání základní skupiny Euroligy odehrály hráčky ZVVZ USK Praha na domácí palubovce proti italskému týmu Virtus Segafredo Bologna. Již před zápasem bylo známo, že výhra v tomto utkání by pro svěřenkyně Natálie Hejkové znamenala postup do play off z 1. místa. To se také podařilo a ZVVZ USK Praha, tak slaví výhru 69:61 a postup z první příčky.
22
01
Euroliga

Preview: Virtus Segafredo Bologna

Poslední dvě kola základní části EuroLeague Women mají před sebou svěřenkyně Natálie Hejkové. Ve středu 24.01. je od 19:00 čeká na domácí palubovce italský celek Virtus Segafredo Bologna.
20
01
Chance ŽBL

Převaha pod košem důležitým aspektem vítězství

V sobotu v podvečer se v hale Královka odehrálo velmi očekávané utkání Chance Ženské basketbalové ligy. Soupeřem ZVVZ USK Praha byl v dohrávce 5.kola tým Žabiny Brno, které si v tabulce drží druhou příčku. Jednalo se o velmi atraktivní utkání plné zajímavých momentů, což se od souboje prvního s druhým očekávalo. Pražský tým v něm potvrdil roli favorita a zvítězil 78:60.
19
01
Chance ŽBL

Šlágr kola na Královce

Po návratu z Francie čeká hráčky ZVVZ USK Praha dohrávka 5.kola Chance Ženské basketbalové ligy. Na domácí palubovce přivítají v sobotu 20.01. od 17:00 brněnské Žabiny. Souboj těchto dvou celků vždy nabízí skvělou podívanou, a ne nadarmo je označován za šlágr kola.
17
01
Euroliga

Z Francie s druhou porážkou

Ve francouzském Villeneuve dAscq nastoupily dnes hráčky ZVVZ USK Praha k 13.kolu Euroleague Women proti momentálně třetímu celku základní skupiny B. Po nevydařeném vstupu do utkání si ZVVZ USK Praha připisuje druhou prohru v letošní sezóně, když nestačil na Francouzky 90:81.
15
01
Euroliga

Preview: Villeneuve dAscq LM

První cestování v novém roce čeká hráčky ZVVZ USK Praha již toto úterý. Cílovou destinací bude pro ně francouzské městečko Villeneuve dAscq, kde tým sehraje 12.kolo Euroleague Women. Název městečka zcela napoví jméno soupeře. Ve středu 17.01. se od 20.00 utká ZVVZ USK Praha s týmem Villeneuve dAscq LM.
13
01
Chance ŽBL

Od prvních minut přesvědčivě

Po povedeném středečním euroligovém utkání čekal hráčky ZVVZ USK Praha souboj s pražskou Slovankou. I přes úzkou rotaci mělo ZVVZ USK Praha zápas od samého začátku pod kontrolou a vítězí ve 13.kole Chance ŽBL 97:35.