Aktuality

24
03
Chance ŽBL

Krok od postupu

V Trutnově se dnes sehrálo 2. kolo play-off mezi ZVVZ USK Praha a domácím celkem KARA Trutnov. USK se po vlažnějším vstupu do utkání dostalo ve druhé čtvrtině do tempa, suverénně potvrdilo roli favorita a ve čtvrtfinálové sérii tak vede po dnešním vítězství 2:0. Od postupu do semifinále tak USK dělí jediná výhra, která může přijít už v úterý 26.3. od 18:00 v SH Královka.
23
03
Chance ŽBL

Série se přesouvá do Trutnova

Po úspěšném vstupu do play-off čeká svěřenkyně Natálie Hejkové 2. kolo čtvrtfinálové série. Utkání se odehraje již tuto neděli od 18:00 na palubovce Trutnova a zápas je možné sledovat v přímém přenosu na TV.com.
21
03
Chance ŽBL

Úspěšný vstup do čtvrtfinále

Tým ZVVZ USK Praha vstoupil dnes na Královce do čtvrtfinálové série proti Trutnovu vítězně, když zvítězil přesvědčivě 94:37. Čtvrtfinálová série pokračuje na půdě Trutnova tuto neděli 24.3. od 18:30.
20
03
Chance ŽBL

Začíná čtvrtfinálová série

Již zítra vstoupí svěřenkyně Natálie Hejkové na domácí palubovce do čtvrtfinálové série Chance ŽBL. Soupeřem se jim stala po výhře nad DSK Basketball Brandýs v posledním nadstavbovém utkání KARA Trutnov. Úvodní rozskok je naplánován na 18:00.
17
03
Chance ŽBL

Vitězství a 1000 bodů Maríi Conde

Poslední kolo nadstavbové části Chance ŽBL odehrály svěřenkyně Natálie Hejkové na domácí palubovce netradičně v neděli. Po přesvědčivém výkonu v prvním poločase si připisují výhru nad KP TANY Brno 81:52.
16
03
Chance ŽBL

Poslední kolo nadstavby

5. kolo skupiny A a zároveň poslední kolo nadstavby v rámci Chance ŽBL čeká hráčky ZVVZ USK Praha tuto neděli na domácí palubovce. Na Královku zavítá aktuálně třetí tým tabulky KP TANY Brno a úvodní rozskok je naplánován na 18:00. Utkání je již tradičně možné sledovat na TV.com.
13
03
Chance ŽBL

Z Hradce s vítězstvím

V Hradci Králové odehrály dnes v podvečer hráčky ZVVZ USK Praha 4. kolo skupiny A v rámci Chance ŽBL. I v užší sestavě Pražanky potvrdily roli favorita a vítězí 87:53. Další kolo v rámci skupiny A odehrají hráčky ZVVZ USK Praha v neděli od 18:00 na domácí palubovce, kde vyzvou KP TANY Brno.
12
03
Euroliga

Final Four bude hostit Mersin

Dějištěm Final Four Euroligy v sezóně 2023/2024 bude Mersin. Závěrečný turnaj se tak po roční odmlce vrací do Turecka, kde ho v roce 2022 hostil Istanbul a tým Fenerbahce Alagoz Holding. Letos tak bude mít výhodu domácího prostředí Cukurova Basketbol Mersin.
12
03
Chance ŽBL

Ve středu do Hradce Králové

Dalším utkáním pokračuje ve středu nadstavbová část Chance ŽBL. Konkrétně se jedná o 4. kolo skupiny A, kdy ZVVZ USK Praha čeká cesta do Hradce Králové. Začátek zápasu je v hale u Eliščina nábřeží naplánován na 18:30 a je ho možné sledovat již tradičně na TV.com.
09
03
Chance ŽBL

Vítězný týden pokračuje

Druhé utkání nadstavbové části odehrály svěřenkyně Natálie Hejkové na domácí půdě proti brněnským Žabinám. Utkání to bylo od úvodu velmi vyrovnané. V poslední čtvrtině však hráčky ZVVZ USK Praha i díky aktivnější obraně získaly bodový náskok, který do konce utkání již nepustily. Utkání tak končí výhrou Pražanek 86:68.
08
03
Chance ŽBL

V sobotu hostíme Žabiny

Po skvělém vítězství ve středu proti Schiu a zaslouženém postupu na Final Four je tu opět Chance Ženská basketbalová liga a nadstavbová skupina A. V hale Královka v sobotu vyzveme ve 3.kole Žabiny Brno. Úvodní rozskok je naplánován na 17:00.
06
03
Euroliga

postup na final four je náš

Zápas o všechno. Tak by se dalo charakterizovat třetí utkání čtvrtfinálové série mezi ZVVZ USK Praha a Beretta Famila Schio, které se odehrálo dnes v podvečer v hale Královka. Po brilantním týmovém výkonu vítězí svěřenkyně Natálie Hejkové v tomto rozhodujícím utkání 74:54 a postupují po třetí v řadě na Final Four.
04
03
Euroliga

Rozhodující duel je tady

Třetí kolo čtvrtfinálové série mezi ZVVZ USK Praha a Beretta Famila Schio je tady a odehraje se ve středu od 19:00. Italky odvrátily minulý týden hrozbu vyřazení a srovnaly stav série na 1:1. V hale Královka tak půjde o všechno. Vstupenky na toto utkání je stále možné nakoupit v síti Ticketportal. Přijďte podpořit naše hráčky v rozhodujícím utkání play-off a nezapomeňte si vzít co nejvíce žluté!
02
03
Chance ŽBL

Druhá čtvrtina rozhodla

Nadstavbovou část Chance ŽBL začaly svěřenkyně Natálie Hejkové dnes v podvečer na palubovce BLK Slavia Praha. Po zcela dominantní druhé a čtvrté čtvrtině vyhrávají v SA Rokytka 105:44.
01
03
Chance ŽBL

Nadstavba začíná

V sobotu 2.3. rozehrají hráčky ZVVZ USK Praha nadstavbovou část Chance Ženské basketbalové ligy, když se od 17:00 utkají v SA Rokytka s týmem BLK Slavia Praha.