Aktuality

28
02
Euroliga

ČTVRTFINÁLOVÁ SÉRIE SE VRACÍ DO PRAHY

V italském Schiu se dnes odehrálo 2.kolo play off ženské Euroligy mezi ZVVZ USK Praha a Beretta Famila Schio. Italky dorovnaly stav série na 1:1, když USK podlehlo Schiu 61:73. Rozhodující utkání o postup na Final Four se odehraje příští středu 6. 3. od 19:00 na Královce.
27
02
Euroliga

Ve schiu o postup

V městské hale Palazzetto Livio Romare se ve středu 28.2. od 20:00 odehraje 2. kolo čtvrtfinálové série mezi ZVVZ USK Praha a Beretta Famila Schio.
26
02
Chance ŽBL

Program nadstavby žbl zveřejněn

Sobotní výhrou nad KP TANY Brno zakončily hráčky ZVVZ USK Praha základní část Chance ŽBL. Tímto víkendem se rozehraje další část soutěže, kterou je nadstavba.
24
02
Chance ŽBL

V základní části stoprocentní

Poslední ligové utkání v rámci základní části Chance ŽBL odehrály dnes v podvečer hráčky ZVVZ USK Praha proti třetímu celku tabulky. V hale Vodova nastoupily k dohrávce 9. kola a jejím soupeřem byl tým KP TANY Brno. Pro fanoušky ve velmi zajímavém utkání vítězí USK 89:64.
23
02
Chance ŽBL

Poslední ligové kolo před námi

Po vydařeném vstupu do čtvrtfinálové série Euroligy čeká hráčky ZVVZ USK Praha odehrát poslední utkání základní části Chance ŽBL. V sobotu 24. února změří v dohrávce 9.kola síly s brněnským celkem KP TANY Brno. Úvodní rozskok je naplánován na 17:00.
21
02
Euroliga

Úspěšný vstup do play-off

V pražské hale Královka se dnes odehrálo 1. kolo čtvrtfinálové série Euroligy žen mezi týmem ZVVZ USK Praha a Beretta Famila Schio. Domácí hráčky po skvělém výkonu poráží před skvělým publikem italského soupeře 78:60 a ve čtvrtfinálové sérii vedou 1:0.
19
02
Euroliga

Představení soupeře: Beretta Famila Schio

Ve středu 21. února vstoupí tým ZVVZ USK Praha na domácí palubovce do čtvrtfinálové série ženské Euroligy. V cestě na vysněné Final Four jim bude stát italský celek Beretta Famila Schio. Začátek zápasu je naplánován na 19:00 a je možné ho sledovat v přímém přenosu na ČT sport.
16
02
Chance ŽBL

Od úvodu sebejistý výkon

Druhé utkání v rámci Chance ŽBL čekalo v tomto týdnu hráčky ZVVZ USK Praha. Tentokrát je čekalo utkání 17. kola na palubovce Chomutova, kde tým potvrdil roli favorita a po kvalitním výkonu prodlužuje šňůru neporazitelnosti, když si připisuje výhru 108:37.
15
02
Chance ŽBL

V pátek v Chomutově

Po druhé v tomto týdnu sehrají hráčky ZVVZ USK Praha utkání v rámci Chance Ženské basketbalové ligy. Tentokrát zamíří na palubovku Chomutova, kde nastoupí k utkání 17. kola. Úvodní rozskok je naplánován na 19:00.
14
02
A-tým

Pozitivní zprávy ze zámoří

Před vánočními svátky jsme Vám přinesli rozhovor s Brionnou Jones, která se snaží vrátit na palubovku po operaci achillovy šlachy. Necelé dva měsíce po rozhovoru Vám přinášíme od Bri jasný vzkaz.
13
02
Chance ŽBL

PO REPREZENTAČNÍ PAUZE PŘESVĚDČIVĚ

Po reprezentační pauze čekala hráčky ZVVZ USK Praha dohrávka 7. kola Chance Ženské basketbalové ligy, v které se utkaly s týmem DSK Basketball Brandýs. Hostující USK vzalo utkání od začátku do svých rukou a v užší rotaci porazily brandýské basketbalistky 105:52. Další utkání v rámci Chance ŽBL odehrají Pražanky již tento pátek od 19:00 na půdě Levhartic z Chomutova.
12
02
Chance ŽBL

CHANCE ŽBL se vrací

Již zítra bude možné vidět hráčky ZVVZ USK Praha opět v akci po reprezentační přestávce. Tentokrát je čeká venkovní utkání na půdě DSK Basketball Brandýs. Zápas začíná v brandýském Sportcentru v 19:30 a je možné ho sledovat již tradičně na TVcom.
12
02
A-tým

Hráčky USK o letenku do Paříže

V termínu od 8. do 11. února se ve čtyřech zemích odehrály kvalifikační turnaje pro účast na Olympijských hrách v Paříži. Kromě Francie a USA, které měly postup jistý, letenku do Paříže získalo Španělsko, Austrálie, Japonsko, Belgie, Kanada, Čína, Německo, Nigérie, Portoriko a Srbsko. Všechny naše hráčky se tak na olympiádu kvalifikovaly. A jak se jim dařilo v reprezentačních dresech?
09
02
A-tým

Nahlédněte pod pokličku

V jednom z lednových bulletinů, které vychází k příležitosti euroligových utkání, jsme Vám přinesly rozhovor s našim kondičním trenérem Matejem. Ten se již 6. sezónu stará o fyzickou přípravu hráček ZVVZ USK Praha. Pojďme společně nahlédnout pod pokličku i zde.
06
02
A-tým

Hráčky ZVVZ USK Praha v kvalifikaci na Olympiádu

Hned pět hráček kádru ZVVZ USK Praha se v následujících dnech zúčastní kvalifikačního turnaje na Olympijské hry v Paříži. Turnaj se odehraje v termínu od 8. 2. do 11. 2. ve čtyřech pořadatelských městech, kterými jsou Antwerpy (Belgie), Xi’An (Čína), Belém (Brazílie) a Šoproň (Maďarsko).