Aktuality

10
04

Hodnocení trenérů po druhém finálovém duelu

Zatímco po prvním finálovém duelu v Brně mezi domácími "Žabinami" a naším USK Blex byl paradoxně spokojenější trenér poraženého celku Lubor Blažek, tentokrát bylo všechno jinak.
10
04

Druhý zápas nám nevyšel, prohráváme 0:2

Finálová série Ženské basketbalové ligy měla dnes na programu druhý zápas. Naše hráčky tentokrát od začátku na favorizované Brňanky nestačily a nakonec prohrály dvacetibodovým rozdílem.
09
04

Finále, díl druhý: neděle dopoledne!

Finálová série Ženské basketbalové ligy mezi Brnem a USK Blex se po prvním zápase na Moravě přesouvá do hlavního města. Druhé utkání je na programu v neděli, netradičně již v 11 hodin dopoledne.
08
04

Na úvod prohra, ale po výborném výkonu

Úvodní zápas finálové série našim hráčkám vyšel nad očekávání. Na brněnské palubovce jsme sice podlehli, ovšem podali jsme velice dobrý výkon a konečný výsledek 73:61 je pro naše barvy výbornou vizitkou.
08
04

Finálová opona se dnes zvedne v Brně

Ženská basketbalová liga dospěla ke svému finálovému vyvrcholení a náš tým při něm na rodzíl od loňské sezony nebude chybět! Finále mezi Brnem a USK Blex začíná prvním zápasem již dnes, uvidí jej Brno.
06
04

Finále se blíží, startuje již za 2 dny

Finálová série mezi USK Blex a Brnem odstartuje v pátek 8. dubna na palubovce moravského týmu. Naše hráčky se na zápas svědomitě připravují, i když se vyskytly nepříjemné komplikace.
05
04

Semifinále? Čekal jsem to těžší, řekl Blažek

Naprosto suverénním způsobem smetly naše hráčky svého semifinálového soupeře z Trutnova. Podařilo se jim navázat na výsledky ze základní a nadstavbové části a s přehledem si zajistily postup do finále.
03
04

USK Blex - Trutnov 3:0. Jsme ve finále!

Odveta za loňské vyřazení v semifinále se vydařila. Naše basketbalistky vyhrály jednoznačně i první zápas na půdě soupeře, v celé sérii porazily Trutnov 3:0 na zápasy a radují se z postupu do finále!
02
04

USK Blex chce využít již první finálový mečbol

Hned první možnost k vytouženému postupu do prvoligového finále chtějí využít basketbalistky USK Blex Praha. V semifinálové sérii vedou nad Trutnovem 2:0 a k postupu jim chybí jediné vítězství.
01
04

Ohlasy po prvních semifinálových duelech

Spokojenost a překvapení z jednoznačných výsledků vyzařovalo z našich hráček po dvou přesvědčivých výhrách nad Trutnovem v semifinále Ženské basketbalové ligy.
31
03

Zvládli jsme i druhý krok, vedeme 2:0!

Také druhé semifinále se stalo kořistí našich basketbalistek, které zdolaly Trutnov o 26 bodů a v sérii vedou 2:0 na zápasy. K postupu do finále nám tedy chybí jediné vítězství!
30
03

Druhé semifinále se hraje již dnes

Jednoznačným vítězstvím vkročily naše basketbalistky do semifinálové série s Trutnovem. Již dnes je však čeká druhé pokračování, které nejspíš bude podstatně těžší.
29
03

Trutnov na kolenou, vedeme 1:0!

Excelentní výkon předvedly naše basketbalistky v prvním semifinálovém utkání proti Trutnovu. Vyhráli jsme zcela suverénně o 53 bodů a v sérii vedeme 1:0!
29
03

Dnes začíná první semifinálová bitva

Playoff Ženské basketbalové ligy nabralo neuvěřitelné tempo. Naše hráčky po hladkém čtvrtfinálovém postupu změří síly v semifinálové sérii s Trutnovem a začíná se již dnes!
26
03

Povinnost splněna, jsme v semifinále!

Naše basketbalistky nezaváhaly ani ve druhém čtvrtfinálovém utkání playoff Ženské basketbalové ligy a na domácí palubovce přehrály Strakonice v poměru 79:45.