Aktuality

25
03

V sobotu chceme potvrdit postup!

S cílem zajistit si postup do semifinále playoff Ženské basketbalové ligy nastoupí v sobotu naše hráčky ke druhému čtvrtfinálovému střetnutí proti družstvu Strakonic.
23
03

Do playoff jsme vkročili jasným vítězstvím

Podle předpokladů se vyvíjelo první čtvrtfinálové střetnutí mezi Strakonicemi a USK Blex Praha. Naše hráčky neponechaly nic náhodě a na jihu Čech přesvědčivě zvítězily.
22
03

Na úvod playoff nás čekají Strakonice!

A je to tady! Vrchol domácí basketbalové sezony je za dveřmi. Začíná playoff, bitva o medaile, v níž bychom chtěli být úspěšnější, než v loňské sezoně, kdy jsme brali bronz!
21
03

Na východě Čech jsme bez potíží vyhráli

Jednoznačným vítězstvím v Hradci Králové zakončily basketbalistky USK Blex Praha své letošní účinkování v dlouhodobé části Ženské basketbalové ligy.
19
03

Dlouhodobou část ukončíme v Hradci Králové

Poslední zápas dlouhodobé části Ženské basketbalové ligy absolvují naše hráčky na východě Čech, kde změří síly s domácím Hradcem Králové.
17
03

Blažek: Mohli jsme prohrát méně

Jako správný trenér se ukázal po utkání s Brnem Lubor Blažek. Ač naše hráčky uhrály se silným soupeřem lichotivý výsledek, Blažek nebyl úplně spokojen.
16
03

Brantlová: Daly jsme do toho srdce

Spokojenost s výsledkem i výkonem týmu vyzařovala po utkání s Brnem z dvou našich opor Ivany Voračkové a Terezy Brantové.
14
03

Markétu nebavilo být doma, dala se na basket

Jednou z opor našeho týmu je křídelnice Markéta Mokrošová. Právě ji jsme si nedávno pozvali k zajímavému rozhovoru.
10
03

Brno jsme v závěru hodně potrápili

Vynikající výkon ve čtvrté čtvrtině sice k senzačnímu vítězství nad Brnem nestačil, nicméně přesto naše hráčky podaly v tomto zápase svůj nejlepší letošní výkon.
10
03

Dnes hrajeme znovu s Brnem

Nadstavbová část Ženské basketbalové ligy má ve skupině A1 na programu poslední dvě kola. V tom prvním se dnes utkáme s Brnem, které jako jediné náš tým v letošní sezoně porazilo.
09
03

V poháru jsme ve Final four

Jednoznačným vítězstvím v Karlových Varech si naše basketbalistky zajistili postup do Final four Českého poháru, které se uskuteční v dubnu v Mladé Boleslavi.
08
03

Ve Varech hrajeme o pohárový postup

O postup do Final four Českého poháru budou ve středu usilovat naše basketbalistky. Soupeřem jim bude další prvoligový tým, Karlovy Vary.
06
03

Vítězství za druhý poločas

I ve čtvrtém vzájemném utkání v letošní sezoně jsme dokázali porazit basketbalistky Trutnova. Tentokrát to bylo díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase.
04
03

Rozšíříme úspěšnou bilanci s Trutnovem?

Počtvrté a naposledy v dlouhodobé části Ženské basketbalové ligy se naše hráčky utkají se svým největším konkurentem v boji o druhé místo, s týmem Trutnova.
27
02

Brno opět bylo nad naše síly

Pro třetí porážku v letošní sezoně Ženské basketbalové ligy si dojely naše basketbalistky na brněnskou půdu, kde prohrály po jednoznačném průběhu o 34 bodů.