Aktuality

10
11

Vítězství bylo blízko, ale štěstí nám znovu nepřálo

Třetí porážku, opět velice těsnou, utrpěly naše hráčky ve svém třetím vystoupení ve skupině A prestižní Evropské ligy. Ve španělské Valencii jsme byli jen malý krůček od prvního vítězství, koncovka však bohužel vyšla lépe soupeřkám.
15
11

Samara u nás potvrdila svou extratřídu

Ani ve čtvrtém zápase Evropské ligy se naše basketbalistky neradovaly z vítězství. Favorizovaný ruský tým ze Samary byl nad jejich síly, přestože svěřenkyně trenérů Blažka s Benešem rozhodně nepodaly špatný výkon.
09
11

Klapka: Euroliga potřetí. Valencia - USK!

Na své třetí euroligové utkání, druhé na cizí palubovce, se v první polovině tohoto týdne chystají basketbalistky USK Praha. Tentokrát míří do slunného Španělska, kde bude jejich soupeřem Ros Casares Valencia.
06
11

Výborný výkon v Brně k senzaci nestačil

Vynikajícím výkonem se prezentovaly naše hráčky v dohrávaném utkání 6. kola Ženské basketbalové ligy v Brně. Domácí Gambrinus jsme hodně potrápili a přes konečnou porážku o osmnáct bodů může být trenérská dvojice Blažek, Beneš s předvedeným výkonem svých svěřenkyň spokojena.
05
11

V lize nás v neděli čeká brněnský Gambrinus

Nešťastnou euroligovou porážku z belgického Namuru musejí naše hráčky rychle vyhnat z hlavy. V 6. kole Ženské basketbalové ligy je totiž čeká nejnáročnější zápas, jaký vůbec mohou v tuzemsku odehrát. V neděli totiž zajíždíme do Brna na palubovku tamního Gambrinusu a základní otázka zní: Podaří se nám dlouholetého českého suveréna potrápit?
04
11

Po prodloužení zavládl v USK smutek

Nejtěsnější možnou porážkou, navíc až po prodloužení, skončilo pro naše hráčky druhé euroligové utkání na palubovce belgického Namuru. Domácí Dexia zdolala USK Praha 85:84 po prodloužení a naše hráčky tak na svou první letošní výhru na evropské scéně stále čekají.
02
11

Euroliga: V Belgii nás čeká Dexia Namur

Na druhé euroligové utkání se od začátku tohoto týdne připravují basketbalistky USK Praha. Po úvodní domácí porážce s francouzským Mondeville budou usilovat o první pohárové vítězství na palubovce belgického Namuru.
29
10

V lize jsme suverénní, z Olomouce vezeme pátou výhru

Pro páté vítězství v letošním ročníku Ženské basketbalové ligy si naše hráčky dojely na palubovku Olomouce. Na Moravě jsme měli od úvodních minut zápas plně ve své moci a nakonec jsme zvítězili o více než šedesát bodů.
28
10

A je tu opět liga. Do Olomouce jedeme nabrat vítr do plachet

Na nevydařený vstup do bojů v základní skupině Euroligy je třeba rychle zapomenout. Již v sobotu totiž pokračuje Ženská basketbalová liga, v jejímž pátém kole zajíždějí basketbalistky USK Praha na palubovku Olomouce.
26
10

Premiéra nám nevyšla, výhru slaví Mondeville

První utkání v Evropské lize našim hráčkám bohužel příliš nevyšlo. Na domácí palubovce jsme s francouzským celkem USO Basket Mondeville po většinu hrací doby prohrávali a přestože jsme na začátku poslední čtvrtiny získali čtyřbodové vedení, z vítězství se nakonec radovaly soupeřky.
26
10

Dnes to začne, přijďte na Euroligu!

Cestu za vysněným postupem ze základní skupiny v Eurolize dnes zahájí basketbalistky USK Praha. Jejich prvním soupeřem v nejprestižnější klubové soutěži bude francouzský tým USO Basket Mondeville.
25
10

Setkání hráček před sezonou ozdobily legendy USK

Představení nových hráček USK Praha, slavnostní předání dresů a v neposlední řadě i poděkování bývalým hráčkám úspěšného klubu. Takový byl program předsezonního setkání, které proběhlo v pondělí 24. října v restauraci Sportovní haly Folimanka.
24
10

Den D se blíží, chystáme se na Mondeville

Ostrý start našeho týmu do letošní sezony v podobě úvodního euroligového utkání se rychle přibližuje. Již ve středu nás čeká domácí premiéra v nejprestižnější klubové soutěži Evropy a našimi soupeřkami v ní budou basketbalistky francouzského Mondeville.
22
10

Slovanku jsme deklasovali již v první čtvrtině

Naprosto jednoznačný průběh mělo utkání 4. kola Ženské basketbalové ligy mezi našimi hráčkami a Slovankou Chomutov. Hostující družstvo dokonce v první čtvrtině zaznamenalo jeden jediný koš, a to ještě až vteřinu před koncem!!!
22
10

Sheri Sam se již hlásila na Folimance

Americká basketbalistka Sheri Sam přiletěla v sobotu v poledne do Prahy. Rozehrávačka, která v uplynulé sezoně WNBA hájila barvy Charlotte, posílí náš tým zhruba na tři týdny.