Aktuality

17
02

USK začal nadstavbu přesvědčivě

Basketbalistky USK Blex Praha vstoupily do nadstavbové části 1. ligy žen vítězně. V útočně laděném utkání nedaly šanci Hradci Králové a vyhrály 111:62.
14
02

Ve středu začne nadstavba

První zápas nadstavbové části Ženské basketbalové ligy čeká naše basketbalistky ve středu 16. února, kdy v hale na Folimance přivítáme Hradec Králové.
10
02

Zápas s Hradcem je odložen!

Zápas prvního kola nadstavbové části Ženské basketbalové ligy mezi USK Blex Praha a Hradcem Králové se nebude hrát v původním termínu, kterým byla sobota 12. února.
10
02

Statistiky po základní části

Druhé místo patří našim basketbalistkám po základní části Ženské basketbalové ligy. Nad síly USK Blex byl pouze tým Gambrinusu Brno, ostatní družstva odcházela z palubovky v roli poražených.
07
02

V obraně byly rezervy

Posledním zápasem našich hráček v základní části Ženské basketbalové ligy bylo derby se Spartou. Trenér Blažek nebyl ani po jednoznačném vítězství úplně spokojen.
05
02

Nová posila: Andrea Gardner!

Vedení klubu USK Blex Praha se podařilo získat na druhou polovinu sezony významnou posilu. Do týmu přichází americká pivotka Andrea Gardner, která naposledy působila v maďarském Miškolci.
03
02

V derby jednoznačná výhra

Suverénním vítězstvím o 40 bodů nad Spartou zakončily naše hráčky základní část Ženské basketbalové ligy a potvrdily tak svou pozici na druhém místě tabulky.
03
02

Na závěr pražské derby

V závěrečném, 18. dílu seriálu nazvaného základní část Ženské basketbalové ligy přivítáme dnes odpoledne v hale na Folimance v prestižním derby pražskou Spartu!
02
02

Trenér chválil obranu

Spokojenost nejen s výsledkem, ale i s předvedenou hrou vládla v táboře USK Blex po střetnutí 17. kola Ženské basketbalové ligy na palubovce silného Trutnova.
02
02

Dorostenky s novým trenérem

Na trenérském postu u extraligového týmu starších dorostenek USK Blex Praha dochází na začátku února ke změně, která má vést k dosažení lepších výsledků.
31
01

Nečekaně vysoké vítězství

Přesvědčivou výhru o třicet bodů přivezly naše basketbalistky v 17. kole první ligy z palubovky Trutnova a svému soupeři se tak na druhém místě tabulky odpoutaly již na tříbodový rozdíl!
27
01

V Trutnově hrajeme v neděli

Netradičně v neděli bude pro basketbalistky USK Blex Praha pokračovat Ženská basketbalová liga. V 17. kole budou hájit druhé místo na půdě třetího Trutnova.
24
01

USK Blex Praha v Clinicum

Minulý týden v pátek jsme zastihli Míšu Pavlíčkovou, Ivanu Voračkovou a Kieshu Brown v Clinicum a.s. – Nemocnice Vysočany.
24
01

Šest statečných

Pouze se šesti zdravými hráčkami odehrál USK Blex Praha duel 16. kola Ženské basketbalové ligy proti nováčkovi z Ústí - přesto hosté neměli šanci a naše basketbalistky vysoko vyhrály.
22
01

Ústí nemělo šanci

Basketbalistky USK Blex Praha si s přehledem poradily s ligovým nováčkem z Ústí a po vítězství 114:40 si připsaly již svou letošní čtrnáctou výhru.