Aktuality

09
01

Do Ruska jsme vyrazili s dvoudenním předstihem

O dva dny dříve, už dnes dopoledne, odcestoval náš tým k dalšímu euroligovému zápasu do Ruska. Ve středu nás tam čeká zřejmě vůbec nejtěžší soupeř, s jakým se můžeme na evropské scéně potkat. Samara potvrzuje svou extratřídu i v letošním ročníku Evropské ligy. Tabulce skupiny A vládne s bilancí sedmi vítězství a jediné porážky!
06
01

Na Folimanku přijede poslední tým tabulky

Poslední tým aktuální tabulky Ženské basketbalové ligy přivítají naše basketbalistky v dalším pokračování nejvyšší domácí soutěže. V utkání 14. kola se v hale na Folimance představí hráčky UP Olomouc, začátek je v sobotu v 16 hodin.
07
01

Na stovku jsme nedosáhli, ale dva body máme

Jen jediný koš chyběl našim basketbalistkám k tomu, aby nastřílely poslednímu týmu aktuální prvoligové tabulky sto bodů. Olomoucká obrana sice nakonec odolala, ale i přesto jsme podle očekávání i tentokrát naprosto jednoznačně zvítězili.
04
01

Do roku 2006 jsme vstoupili jasnou výhrou

Jednoznačným vítězstvím na palubovce Slovanky Chomutov vstoupily naše basketbalistky do roku 2006. Naše soupeřky dokázaly vzdorovat jen v úvodu utkání, ale postupem času byla znát jasná převaha vysokoškolaček a ta se projevila i na konečném výsledku.
03
01

Jde se znovu do práce. Čeká nás Slovanka

Vánoce jsou za námi, stejně tak i silvestrovské oslavy. Je tu nový rok, v němž čeká naše hráčky spousta práce. Hned 4. ledna je na programu první letošní utkání v Ženské basketbalové lize na palubovce Slovanky Chomutov, o týden později pokračuje prestižní Evropská liga.
21
12

Veselé vánoce a štastný nový rok

Hezké Vánoce a šťastný nový rok přejí všem svým fanouškům i partnerům hráčky a vedení klubu. Děkujeme za podporu a těšíme se na zápasy v hale Na Folimance i v roce 2006
19
12

Nízkoprahová centra mládeže obdržela basketbalové míče

O přestávce minulého euroligového utkání mezi USK Praha a španělskou Valencií proběhlo slavnostní předání špičkových basketbalových míčů renomované značky Molten. V naší hale na Folimance je obdržela vybraná Nízkoprahová centra mládeže v Praze.
17
12

Brno jsme deklasovali o 71 bodů

Naprosto jasnou záležitostí našich basketbalistek bylo utkání 12. kola Ženské basketbalové ligy s brněnským Valosunem. Hosté začali výrazně ztrácet hned v úvodu zápasu a nakonec jsme zvítězili jednoznačně o 71 bodů.
16
12

V lize nás čeká brněnský Valosun

Zapomenout na nepříjemnou porážku se španělskou Valencií v Eurolize a znovu se přeorientovat na ligu. To je prvotní cíl našich basketbalistek před zápasem 12. kola Ženské basketbalové ligy, ve kterém přivítáme v hale na Folimance brněnský Valosun.
14
12

Počáteční manko jsme nedotáhli, výhru si odváží Valencie

Sny o druhém euroligovém vítězství v řadě se našim hráčkám začaly rozplývat již v úvodu středečního střetnutí s Valencií. Španělky byly totiž od první čtvrtiny neustále ve dvouciferném vedení a my jsme bohužel tentokrát nenašli cestu, jak zvrátit nepříznivý vývoj zápasu v náš prospěch.
14
12

Klíčem k úspěchu bude obrana, tvrdí trenér Blažek

S jasným cílem a velkým odhodláním jej naplnit nastoupí dnes v podvečer naše basketbalistky ke svému osmému vystoupení v prestižní Evropské lize. V cestě za druhým vítězstvím nám bude stát španělská Valencia a pokud chceme i nadále pomýšlet na postup ze skupiny, nic jiného než dvoubodový zisk nelze brát.
12
12

V utkání hvězd Euroligy mohou být i naše hráčky

Maďarská Pécs bude hostit 8. března premiérový ročník utkání hvězd All Star Eurolegue game. Šanci zahrát si mezi nejlepšími mají i naše hráčky. Hlasujte v anketě o složení All stars týmů na www.fibaeurope.com
12
12

Připravujeme se na zápas pravdy!

Středa, 14. 12., 18.30. Právě v tento den se může rozhodnout o našem dalším osudu v Evropské lize. Chceme-li i nadále snít o postupu do playoff nejprestižnější evropské klubové soutěže, musíme vyhrát. A kdo se nám postaví do cesty? Španělský klub Ros Casares Valencia, momentálně čtvrtý tým skupiny A.
09
12

Ligové vítězství s pořadovým číslem deset

Pro desáté vítězství v probíhajícím ročníku Ženské basketbalové ligy si naše basketbalistky zajely do Karlových Varů. Nad tamní Lokomotivou jsme již po prvním poločase vedli o dvacet bodů a po přestávce jsme dění na hřišti s přehledem kontrolovali.
09
12

Znovu se soustředíme na ligu, čekají nás K. Vary

Oslav z prvního eruoligového vítězství si naše hráčky příliš neužily. Ledva si ve středu večer vychutnaly premiérový dvoubodový zisk v prestižní Evropské lize po výhře nad belgickým Namurem, už je čeká další zápas v tuzemské nejvyšší soutěži. Tentokrát zajíždíme na palubovku do Karlových Varů, přičemž utkání 11. kola je na programu již dnes.