Aktuality

06
01
Renomia ŽBL

Levhartice poraženy

V dnešním zápase přijely na palubovku ZVVZ USK Praha hráčky Chomutova. Ty se krčí v druhé polovině tabulky a to se už od úvodních minut projevovalo i v tomto utkání. Zvrátit to nemohlo ani duo zkušených hráček Levhartic Kateřina Bartoňová a Tereza Vorlová.
03
01
Renomia ŽBL

Úprava programu zápasů ZVVZ USK Praha

Jak už to během celé pandemie koronaviru bývá zvykem, není možné se spolehnout ani na dlouhodobý rozpis zápasů Renomia ženské basketbalové ligy. Zde přinášíme aktualizovaný program zápasů v nadcházejícím týdnu.
30
12
Renomia ŽBL

Před novým rokem výhra

První zápas po karanténě odehrály hráčky ZVVZ USK Praha proti Slovance, tu porazily v Benešově o 75 bodů. Kdo by čekal, že úvod zápasu se ponese v podobném duchu, ten se mýlil.
27
12
Renomia ŽBL

RŽBL v následujícím týdnu

Už vám chybí nějaká ta pěkná akce pod bezednými koši? Jste už unaveni sledováním pohádek? Nebo byste se už jen rádi koukli na sportovní událost? Tak se podívejte, co se odehraje v následujícím týdnu v Renomia ženské basketbalové lize.
24
12
A-tým

Vánoční dárek

ZVVZ USK Praha si pro svoje fanoušky připravil vánoční dárek v podobě nových webových stránek. Je to další krok ke zlepšení komunikace mezi klubem a lidmi, na kterých nám záleží, tedy věrným fanouškům.
21
12
A-tým

Ohlédnutí za rokem 20

Jak už titulek napovídá, nebudeme se bavit o jednotlivých sezonách, ale o celém kalendářním roce 2020.
17
12
Euroliga

ELW dohrávka a předehrávka

Předevčírem v Šoproni nastoupil Galatasaray, aby dohnal svoji absenci z úvodní bubliny. V dnešní odvetě si to oba týmy rozdaly znovu, aby měly méně zápasů ve standartní bublině, která začne 17. ledna.
14
12
A-tým

Program ZVVZ USK Praha do konce ledna

Po návratu z Turecka jsme byli nuceni několik zápasů odložit. Členové realizačního týmu však po domluvě se soupeři našli náhradní termíny a my se s vámi o ně podělíme.
11
12
Euroliga

Euroligová bublina v Praze

Na dnešním zasedání FIBA Europe byly ohlášeny hostitelské týmy pro bubliny ženské Euroligy. Skupinu B bude hostit ZVVZ USK Praha od 17. do 23. ledna následujícího roku.
10
12
FIBA

Aktualizovaný žebříček FIBA

Po listopadové kvalifikace žen na Eurobasket 21 se sestavil nový žebříček týmů. České Lvice sice odehrály v okně dvě utkání, bohužel je ani výhra neposunula žebříčkem vzhůru. Největší skok se povedl Finkám, které si polepšily o osm míst a přiblížily se k Top 50.
05
12
Euroliga

Třetí hrací den ELW

Včerejší zápasy uzavřely první euroligové bubliny a naznačily, kdo z týmů postoupí a kdo má jen teoretickou šanci na další fázi. Pojďme se podívat, jak dopadla první polovina základní části.
04
12
Euroliga

ELW bublina zakončená vítězstvím

Do posledního zápasu euroligové bubliny vstoupily hráčky ZVVZ USK Praha proti polskému soupeři, Arka Gdyně. Ty mají zatím na svém kontě dvě porážky a tak si chtěly spravit chuť. Ale dobrá fyzická připravenost Pražanek, které měly síly odehrát zápas s lehkostí, jim nespravila náladu v Istanbulském hubu.
04
12
Euroliga

Shrnutí druhé hracího dne Euroligy

Ve středu se předehrával o utkání skupiny A, ve čtvrtek se dohrál zbytek druhého kola letošního ročníku ženské Euroligy. Stále platí, že do bubliny se nezapojily týmy Izmitu a Galatasaraye, které ve svém týmu mají pozitivní případy Covidu-19.
03
12
Euroliga

Euroligové vítězství

Do druhého euroligového zápasu nastoupily hráčky ZVVZ USK Praha proti LDLC Asvel Feminin. Zatímco naše hráčky první duel prohrály, soupeřky si celkem jednoznačně poradily s Gdyní. Pražanky si potřebovaly spravit chuť a ukázat, že umějí vyhrávat i těžké zápasy.
02
12
Euroliga

Shrnutí prvního hracího dne Euroligy

Včera se rozeběhla nejvyšší evropská klubová soutěž žen, jejíž formát se změnil ze dvou osmičlenných skupin na čtyři čtyřčlenné. Každá skupina si zahraje dva turnaje, ze kterých postoupí dva nejlepší celky do další fáze soutěže. Jak se komu dařilo a komu naopak méně si můžete přečíst v následujícím článku.