Aktuality

05
04
A-tým

Turnaj s velkým T

Za tři dny odstartuje pro hráčky ZVVZ USK Praha nejdůležitější turnaj letošní sezóny. V semifinále Final Four vyzvou domácího pořadatele Fenerbahce Istanbul. Před vrcholem letošní Euroligy se trenérka Pražanek rozpovídala o týmu a přípravě.
01
04
Renomia ŽBL

Přes KP Brno do finále

Tři vzájemné zápasy stačily, aby ZVVZ USK Praha v semifinále Renomia ženské basketbalové ligy potvrdily roli favorita a v nejkratším možném čase porazila KP Brno. Ve finále na ně již čeká další brněnský celek. Žabiny Brno zvládlo také semifinálovou sérii bez zaváhání a dá se tedy očekávat zajímavé finále.
31
03
A-tým

Fanoušci jedou na F4

Po třech letech se ZVVZ USK Praha opět probojoval do Final Four ženské Euroligy. Tento vrchol sezóny se kvapem blíží a vedení letenského celku se rozhodlo přispět fanouškům, aby podpořili svůj oblíbený tým přímo v dějišti finálového turnaje.
29
03
Renomia ŽBL

Krok od finále

Semifinálová série Renomia ženské basketbalové ligy mezi ZVVZ USK Praha a KP Brno se přesunula do Prahy. Do dnešního zápasu nastoupily oba týmy v okleštěných sestavách. Na domácí straně doléčují hráčky zranění nebo nechala Natália Hejková odpočívat kapitánku Teju Oblak.
26
03
Renomia ŽBL

Do semifinále vstupuje ZVVZ USK Praha výhrou

Den po dohrání čtvrtfinálové série odstartovaly hráčky ZVVZ USK Praha i tu semifinálovou. Do cesty se jim postavil celek KP Brno, který po základní části skončil na čtvrtém místě a ve svém prvním kole play off jednou zaškobrtnul proti BLK Slavia.
25
03
Renomia ŽBL

Ostravu porážíme 3:0 na zápasy

Ve třetím zápase ZVVZ USK Praha poráží SBŠ Ostrava vysoko 121:40 a vítězí ve čtvrtfinále Renomia ženské basketbalové ligy v nejkratším možném čase.
23
03
Euroliga

Final Four v Istanbulu

Výkoný výbor FIBA Europe dneska zveřejnil místo závěrečného turnaje ženské Euroligy pro letošní sezónu. Podle dostupných informací kandidaturu podaly všechny týmy včetně ZVVZ USK Praha. Po zasedání výboru bylo jasné, že Final Four bude pořádat Fenerbahce Istanbul. Turnaj, který se uskuteční od 8. do 10. dubna, tak po více než roční pauze zavede pražský celek zpátky do Turecka.
22
03
Renomia ŽBL

Ujímáme se vedení 2:0

Další kolo čtvrtfinálové série odehrály týmy ZVVZ USK Praha a SBŠ Ostrava v Praze na Královce. Po náročném minulém týdnu, kdy svěřenkyně paní trenérky Natálie Hejkové dvakrát během čtyř dnů změřily síly s italským Schiem, se dal očekávat klidný průběh tohoto duelu.
20
03
Euroliga

Finalová čtveřice Euroligy

O čtyřech účastnících Final Four letošního ročníku Euroligy je rozhodnuto. Poslední volné místo bere Avenida, která v posledním možném zápase porazila Gironu.
18
03
Euroliga

Je to tam!

Ve třetím rozhodujícím zápase euroligového čtvrtfinále přehrály hráčky ZVVZ USK Praha na domácí palubovce italské Famila Schio 90:77 a zajistily si po třech letech znovu účast ve Final Four. Tam za tři týdny v semifinálovém utkání narazí na Fenerbahce Instanbul.
15
03
Euroliga

Rozhodne třetí zápas

Druhé vzájemné měření sil mezi ZVVZ USK Praha a Famila Schio ve čtvrtfinále Euroligy vyznělo lépe pro italský celek. O postupujícím do Final Four tak rozhodne třetí zápas, který se odehraje v pátek od 18 hodin v Praze na Královce.
11
03
Renomia ŽBL

Nenechaly nic náhodě

ZVVZ USK Praha vstoupilo do čtvrtfinále Renomia ženské basketbalové ligy vítězně. Na domácí palubovce porazily SBŠ Ostrava hladce 119:56 a se vztyčenou hlavou se tak mohou připravovat do dalších bojů.
11
03
A-tým

Výjezd pro fanoušky do Schia

Velice napínavé úvodní utkání čtvrtfinále play off Euroligy bylo k vidění na Královce. Papírový favorit ZVVZ USK Praha tahala skoro celý zápas za kratší konec a až v závěru si připsal cennou výhru. Lepší pozvánku na příští vzájemný zápas byste těžko hledali, takže neváhejte a pojeďte s námi do Itálie.
08
03
Euroliga

Velké, ale těžké vítězství

Play off začaly hráčky ZVVZ USK Praha výhrou, jenže se na ní až překvapivě nadřely. Schio se velice dobře připravilo na opory domácích, kterým se nedařilo prosadit. Svěřenkyně paní trenérky Natálie Hejkové od patnácté minuty tahaly za kratší konec a jen díky skvělé závěrečné pětiminutovce vkročily lépe do čtvrtfinálové bitvy.
07
03
Renomia ŽBL

Play-off Renomia ŽBL

Základní část Renomia ženské basketbalové ligy je za námi. ZVVZ USK Praha v ní jako v předešlých devíti sezonách dominovalo a jde do vyřazovací části z prvního místa. Prvním krokem k obhajobě titulu je porazit SBŠ Ostrava. Ta skončila na osmém místě díky horšímu vzájemnému skóre se Slovankou.