Aktuality

10
02

Statistiky po základní části

Druhé místo patří našim basketbalistkám po základní části Ženské basketbalové ligy. Nad síly USK Blex byl pouze tým Gambrinusu Brno, ostatní družstva odcházela z palubovky v roli poražených.
07
02

V obraně byly rezervy

Posledním zápasem našich hráček v základní části Ženské basketbalové ligy bylo derby se Spartou. Trenér Blažek nebyl ani po jednoznačném vítězství úplně spokojen.
05
02

Nová posila: Andrea Gardner!

Vedení klubu USK Blex Praha se podařilo získat na druhou polovinu sezony významnou posilu. Do týmu přichází americká pivotka Andrea Gardner, která naposledy působila v maďarském Miškolci.
03
02

V derby jednoznačná výhra

Suverénním vítězstvím o 40 bodů nad Spartou zakončily naše hráčky základní část Ženské basketbalové ligy a potvrdily tak svou pozici na druhém místě tabulky.
03
02

Na závěr pražské derby

V závěrečném, 18. dílu seriálu nazvaného základní část Ženské basketbalové ligy přivítáme dnes odpoledne v hale na Folimance v prestižním derby pražskou Spartu!
02
02

Trenér chválil obranu

Spokojenost nejen s výsledkem, ale i s předvedenou hrou vládla v táboře USK Blex po střetnutí 17. kola Ženské basketbalové ligy na palubovce silného Trutnova.
02
02

Dorostenky s novým trenérem

Na trenérském postu u extraligového týmu starších dorostenek USK Blex Praha dochází na začátku února ke změně, která má vést k dosažení lepších výsledků.
31
01

Nečekaně vysoké vítězství

Přesvědčivou výhru o třicet bodů přivezly naše basketbalistky v 17. kole první ligy z palubovky Trutnova a svému soupeři se tak na druhém místě tabulky odpoutaly již na tříbodový rozdíl!
27
01

V Trutnově hrajeme v neděli

Netradičně v neděli bude pro basketbalistky USK Blex Praha pokračovat Ženská basketbalová liga. V 17. kole budou hájit druhé místo na půdě třetího Trutnova.
24
01

USK Blex Praha v Clinicum

Minulý týden v pátek jsme zastihli Míšu Pavlíčkovou, Ivanu Voračkovou a Kieshu Brown v Clinicum a.s. – Nemocnice Vysočany.
24
01

Šest statečných

Pouze se šesti zdravými hráčkami odehrál USK Blex Praha duel 16. kola Ženské basketbalové ligy proti nováčkovi z Ústí - přesto hosté neměli šanci a naše basketbalistky vysoko vyhrály.
22
01

Ústí nemělo šanci

Basketbalistky USK Blex Praha si s přehledem poradily s ligovým nováčkem z Ústí a po vítězství 114:40 si připsaly již svou letošní čtrnáctou výhru.
21
01

Úkol zní: zapomenout a porazit Ústí

Z evropského poháru se přeoritentovat na českou ligu – tak zní základní úkol našich basketbalistek pro nejbližší dny. Již v sobotu hostíme na Folimance nováčka z Ústí s jediným cílem: zvítězit!
20
01

Bolely rány i vyřazení

Ač se basketbalistky USK Blex Praha všemožně snažily, postup do konferenčního playoff v Evropském poháru nakonec nevybojovaly. Nad jejich síly byl chorvatský Záhřeb, který vyhrál obě střetnutí.
19
01

S pohárem se loučíme

Porážkou o třináct bodů s chorvatským Záhřebem uzavřely basketbalistky USK Blex Praha své letošní účinkování v Evropském poháru.