Aktuality

15
10

Rozhovor s Ivanem Benešem hlavní trenérem žen USK Blex K.V. Praha

15
10

Rozhovor s Janou Veselou

13
10

Na USK putuje posila z WNBA

USK Blex Praha se dohodl na ukončení smlouvy se Stojankou Ostojič. Hráčka za dva měsíce působení v Praze nepřesvědčila trenéry o svých kvalitách. Na její místo klub angažoval pětadvacetiletou americkou křídelní hráčku Keishu Brown. která si zahrála v uplynulém ročníku WNBA.
03
10

Vysokoškolačky dobyly Wels

Pohár za první místo si přivezly basketbalistky USK Blex Praha z přípravného turnaje v rakouském Welsu. když postupně zdolaly německý Göttingen. domácí Wels i anglický tým Rhondda Rebels.
26
09

Z Košic vezeme druhé místo

Basketbalistky USK Blex Praha vybojovaly na přípravném turnaji v Košicích druhou příčku. když nestačily pouze na domácí tým. Ze Slovenska si kromě poháru za druhé místo odváží i cenné vítězství nad BSE Budapeští a Can Pack Krakowem.
20
09

V premiérových duelech vítězně

Basketbalistky USK Blex Praha už mají za sebou zápasovou premiéru. V prvních dvou utkáních sezóny si dvakrát poradily s rakouským účastníkem poháru FIBA Gustino Powerbasket Wels a úspěšně tak vkročily do nové sezóny.
10
09

Hráčky na soustředění v Jičíně

Basketbalistky USK Blex KV Praha polykají v těchto dnech tréninkové dávky na soustředění v Jičíně. Trenéři Blažek s Benešem mají k dispozici téměř kompletní tým.
28
08

Na Folimance se pilně trénuje

Jsou to již více než dva týdny co basketbalistky USK Blex KV Praha zahájily úvodní část přípravy. Přesto ještě tým vysokoškolaček není kompletní. Michala Pavlíčková s Ivanou Voračkovou bojují v těchto dnech na olympiádě v Aténách a ruská posila Elizaveta Kytizina se k týmu připojí až koncem srpna.
14
07

USK myslí v poháru na nejvyšší příčky

Na Folimance si hráčky v těchto dnech užívají dovolenou. Trochu jiné starosti má ale vedení klubu. které si dalo před novou sezónou jasný cíl. vylepšit výsledky z minulé sezóny. Na USK čekají opět dvě bojiště. ligové a pohárové.
14
07

Na USK se loučí s Pechovou a Staňkovou

Velké změny na Folimance pokračují. Po Janě Klečkové a Haně Ziklové odchází z týmu bronzového medailisty i Martina Pechová a Hana Staňková.
06
07

Pohár rozlosován v Mnichově

Basketbalistky USK Blex KV Praha potkají v Evropském poháru FIBA celky Ružomberoku. Fotonu Šoproň a Medvescku Zagreb.

30
06

Hana Ziklová odchází z USK

182 cm vysoká křídelní hráčka odchází z USK po dvou sezónách. které strávila v barvách týmu z Folimanky. Hanka se před nadcházející sezónou dohodla s vedením na předčasném ukončení smlouvy a stala se tak volnou hráčkou.
29
06

Pavlíčková s Voračkovou letí do Číny

České reprezentanky odlétají v úterý večer na sérii přípravných zápasů do Číny. V sestavě národního týmu se objevily i dvě hráčky USK. Michaela Pavlíčková a Ivana Voračková.
16
06

Kityzina čtvrtou posilou USK

Mohutné posilování na USK pokračuje. Již čtvrtou letošní posilou basketbalistek USK Blex Praha se stala rodačka z Petrohradu Elizaveta Kityzina. 195 cm vysoká pivotmanka. která je členkou širší reprezentace Ruska podepsala na Folimance roční smlouvu.
13
06

V úterý a ve středu zápasy s Alžířankami

Dva přípravné zápasy s reprezentací Alžirska mají na programu naše basketbalistku toto. V úterý začíná zápas v 16:30 ve středu je start o půl hodinky dřív. Doufáme. že si najdete cestu na Folimanku i v letním čase.