Aktuality

01
04

Ohlasy po prvních semifinálových duelech

Spokojenost a překvapení z jednoznačných výsledků vyzařovalo z našich hráček po dvou přesvědčivých výhrách nad Trutnovem v semifinále Ženské basketbalové ligy.
31
03

Zvládli jsme i druhý krok, vedeme 2:0!

Také druhé semifinále se stalo kořistí našich basketbalistek, které zdolaly Trutnov o 26 bodů a v sérii vedou 2:0 na zápasy. K postupu do finále nám tedy chybí jediné vítězství!
30
03

Druhé semifinále se hraje již dnes

Jednoznačným vítězstvím vkročily naše basketbalistky do semifinálové série s Trutnovem. Již dnes je však čeká druhé pokračování, které nejspíš bude podstatně těžší.
29
03

Trutnov na kolenou, vedeme 1:0!

Excelentní výkon předvedly naše basketbalistky v prvním semifinálovém utkání proti Trutnovu. Vyhráli jsme zcela suverénně o 53 bodů a v sérii vedeme 1:0!
29
03

Dnes začíná první semifinálová bitva

Playoff Ženské basketbalové ligy nabralo neuvěřitelné tempo. Naše hráčky po hladkém čtvrtfinálovém postupu změří síly v semifinálové sérii s Trutnovem a začíná se již dnes!
26
03

Povinnost splněna, jsme v semifinále!

Naše basketbalistky nezaváhaly ani ve druhém čtvrtfinálovém utkání playoff Ženské basketbalové ligy a na domácí palubovce přehrály Strakonice v poměru 79:45.
25
03

V sobotu chceme potvrdit postup!

S cílem zajistit si postup do semifinále playoff Ženské basketbalové ligy nastoupí v sobotu naše hráčky ke druhému čtvrtfinálovému střetnutí proti družstvu Strakonic.
23
03

Do playoff jsme vkročili jasným vítězstvím

Podle předpokladů se vyvíjelo první čtvrtfinálové střetnutí mezi Strakonicemi a USK Blex Praha. Naše hráčky neponechaly nic náhodě a na jihu Čech přesvědčivě zvítězily.
22
03

Na úvod playoff nás čekají Strakonice!

A je to tady! Vrchol domácí basketbalové sezony je za dveřmi. Začíná playoff, bitva o medaile, v níž bychom chtěli být úspěšnější, než v loňské sezoně, kdy jsme brali bronz!
21
03

Na východě Čech jsme bez potíží vyhráli

Jednoznačným vítězstvím v Hradci Králové zakončily basketbalistky USK Blex Praha své letošní účinkování v dlouhodobé části Ženské basketbalové ligy.
19
03

Dlouhodobou část ukončíme v Hradci Králové

Poslední zápas dlouhodobé části Ženské basketbalové ligy absolvují naše hráčky na východě Čech, kde změří síly s domácím Hradcem Králové.
17
03

Blažek: Mohli jsme prohrát méně

Jako správný trenér se ukázal po utkání s Brnem Lubor Blažek. Ač naše hráčky uhrály se silným soupeřem lichotivý výsledek, Blažek nebyl úplně spokojen.
16
03

Brantlová: Daly jsme do toho srdce

Spokojenost s výsledkem i výkonem týmu vyzařovala po utkání s Brnem z dvou našich opor Ivany Voračkové a Terezy Brantové.
14
03

Markétu nebavilo být doma, dala se na basket

Jednou z opor našeho týmu je křídelnice Markéta Mokrošová. Právě ji jsme si nedávno pozvali k zajímavému rozhovoru.
10
03

Brno jsme v závěru hodně potrápili

Vynikající výkon ve čtvrté čtvrtině sice k senzačnímu vítězství nad Brnem nestačil, nicméně přesto naše hráčky podaly v tomto zápase svůj nejlepší letošní výkon.