Aktuality

12
01

Chorvatky byly nad naše síly

Dvaadvacetibodovou porážku si přivezou basketbalistky USK Blex Praha z prvního duelu 2. kola playoff Evropského poháru z chorvatského Záhřebu. Cesta za vytouženým postupem tak bude v odvetě hodně trnitá.
11
01

Do Záhřebu pro dobrý výsledek

K prvnímu utkání 2. kola playoff Evropského poháru odcestovaly dnes ráno basketbalistky USK Blex do Záhřebu. Jejich cílem bude přivést co nejlepší výsledek, aby za týden v domácí odvetě hrály o postup!
10
01

Trenér Blažek hodnotí zápas pozitivně

Podobně vysoké vítězství, jaké přivezly uprostřed minulého týdne z Olomouce, vybojovaly basketbalistky USK Blex i v dalším kole Ženské basketbalové ligy nad Hradcem Králové.
08
01

Hradci jsme nadělili další stovku

Basketbalistky USK Praha si přispaly již svou dvanáctou letošní výhru, když pokořily Hradec Králové rozdílem 110:69.
07
01

V sobotu hostíme Hradec Králové

Těžší protivník, než s jakým se hráčky USK Blex utkaly v prvním povánočním kole, přijede v sobotu na Folimanku. Ve 14. kole hostíme Hradec Králové, aktuálně pátý celek Ženské basketbalové ligy.
05
01

Poslední čtvrtina zvýraznila vítězství

Jednoznačné vítězství přivezly vysokoškolačky ze zápasu 13. kola Ženské basketbalové ligy v Olomouci. Rozhodly o něm zejména v první a čtvrté čtvrtině, které v součtu vyhrály o rovných 40 bodů!
04
01

Ve středu hrajeme v Olomouci

Ženská basketbalová liga pokračuje po Novém roce již ve středu 5. ledna třináctým kolem, v němž se basketbalistky USK Blex Praha představí na palubovce nováčka v Olomouci.
03
01

Hráčky nabíraly kondici

Basketbalistky USK Blex Praha nezahálely ani mezi svátky a pečlivě se připravovaly pod vedením trenérského tandemu Lubor Blažek - Ivan Beneš na další část náročné sezony.
29
12

Individuální statistiky v 1. lize

Basketbalová sezona v letošním kalendářním roce je již minulostí. Nabízíme vám proto řečí čísel ohlédnutí za dosud odehranými zápasy USK Blex Praha v Ženské basketbalové lize, a to v podobě individuálních statistik jednotlivých hráček.
27
12

Prorocká slova trenéra Blažka

Prohrou znamenající postup do 2. kola playoff Evropského poháru zakončily basketbalistky USK Blex Praha svou letošní pouť basketbalovými palubovkami.
22
12

Postup je po boji náš

Basketbalistky USK Blex Praha vydřely postup do dalšího kola evropského poháru FIBA. Dnes sice na Folimance podlehly Miškolci 57:74, díky výhře z prvního utkání 85:61 však mají v součtu lepší skóre a postup je tak náš.
21
12

Hráčky chtějí zakončit rok postupem

Se slibným náskokem 24 bodů vstoupí do středeční odvety 1. kola playoff Evropského poháru proti maďarskému Miškolci basketbalistky USK Blex Praha.
20
12

Návštěva dětí v kojeneckém ústavu

Dvě hráčky basketbalového klubu USK Blex Praha, Markéta Mokrošová s Petrou Gerstnerovou, se dnes dopoledne vydaly do Kojeneckého ústavu s dětským domovem v Praze 4. Tamním dětem udělaly radost dřevěnými hračkami od firmy Olymtoy s.r.o., manažer Marek Kučera navíc do rukou primářky předal finanční dar ve výši 5 tisíc korun.
20
12

Nejlepší v trojkách a doskocích

Ve všech sledovaných statistických údajích se po 12. kole Ženské basketbalové ligy pohybují basketbalistky USK Blex Praha na čelních pozicích. V tříbodových pokusech a v doskakování jsou dokonce nejlepší v celé lize!
18
12

S Brnem druhá porážka

Basketbalistky USK Blex Praha prohrály své druhé utkání v letošním ročníku Ženské basketbalové ligy, když opět nestačily na Brno a podlehly mu 60:86.