Aktuality

13
06

V úterý a ve středu zápasy s Alžířankami

Dva přípravné zápasy s reprezentací Alžirska mají na programu naše basketbalistku toto. V úterý začíná zápas v 16:30 ve středu je start o půl hodinky dřív. Doufáme. že si najdete cestu na Folimanku i v letním čase.
08
06

Jana Lichnerová naší třetí posilou

USK Blex Praha dnes představil svou třetí letošní posilu. Podkošovou hráčkou ze zahraničí. o které klub mluvil. je sedmadvacetiletá slovenská reprezentantka Jana Lichnerová. která do Prahy přijde z maďarského Valazegerszegu.
02
06

Pavlíčková s Brantlovou od příští sezóny v našich barvách

Michaela Pavlíčková a Tereza Brantlová se představí v příští sezóně na pražské Folimance. Obě podepsaly na USK dvouleté smlouvy.
24
05

Na Folimance dochází k trenérské výměně

Ivan Beneš opouští po 5 letech post hlavního kouče USK Blex KV Praha. Jeho funkci dnes oficiálně převzal Lubor Blažek. Ivan Beneš bude na Folimance pokračovat ve funkci asistenta trenéra.
21
05

Stýskalo se mi po domovu

Ivana Voračková se po ročním angažmá v Německu vrátila opět do "svého" klubu. Na Folimance už toho odehrála nespočetně a i letos patřila k největším oporám.
17
05

Iva Matovič odchází z USK

Jugoslávská reprezentační pivotmanka Ivana Matovič se rozloučila se svými bývalými spoluhráčkami. V příštím roce už totiž dres USK neoblékne.
08
05

Máme bronz

Po dvou těsných výhrách získal USK Blex Praha i třetí zápas série se Strakonicemi. tentokrát poměrem 80:57 a letošní ligovou sezónu tak končí na třetím místě.
29
04

Musíme si z toho vzít ponaučení

Poprvé po třech letech budou chybět basketbalistky USK Blex Praha v souboji titul mistra republiky. Letos totiž nevyzrály na své tradiční semifinálové soupeřky z Trutnova a po prohře 0:3 na zápasy je čeká boj o 3. místo.
17
04

Trutnov vyhrál 3:0 a jde do finále

Historického úspěchu dosáhly dnes basketbalistky BK Loko VČE Trutnov. Ve 3. semifinálovém zápase porazily USK Blex Praha 84:59 a po vítězství v sérii 3:0 na zápasy tak postupují do finále Certina play-off 1. ligy žen.
11
04

Nedařilo se ani podruhé

Basketbalistky BK Loko VČE Trutnov dnes navázaly na včerejší výborný výkon a po zásluze vyhrály i druhý zápas semifinálové série 83:57.
10
04

První zápas se nepovedl

Basketbalistky BK Loko VČE Trutnov vyhrály v 1. zápase semifinále Certina play-off 1. ligy žen nad USK Praha dvacetibodovým rozdílem 73:53.
06
04

Play off je tady!

Konečně je to tady. Závěrečné boje v 1. lize žen začínají. Ve hře o nejvyšší příčky jsou už jen čtyři družstva. To nejlepší získá v květnu zlaté medaile.
31
03

Naše hráčky zakončily nadstavbu v Brně

Poslední zápas nadstavbové části zavedl naše basketbalistky do Brna. Utkání nakonec přes velmi špatný začátek skončilo přijatelným výsledkem 72:48. vše ale mohlo dopadnout mnohem lépe.
29
03

USK vybojoval druhé místo v poháru

Basketbalistky USK Blex Praha získaly stříbro v České poháru. V semifinále jsme si poradily se Strakonice. ve finále pak podlehly Brnu.
18
03

USK rozdrtil Trutnov

Basketbalistky USK Blex Praha sehrály proti Trutnovu výborný zápas. když Východočeškám nedaly žádnou šanci a vyhrály 99:70.