Aktuality

08
11

V druhém kole do Maďarska

Basketbalistky Fotonu Šoproň budou druhým soupeřem USK Blex Praha v evropském poháru FIBA. Maďarky prohrály v 1. kole v Ružomberoku a tak budou na domácí palubovce usilovat o své první vítězství.
07
11

Z Ústí si vezeme páté vítězství

USK Blex Praha zvítězil na půdě ligového nováčka z Ústí 86:38 a připsal si tak již páté ligové vítězství. V tabulce soutěže po 6. kolech (nebereme-li v potaz předehrávaná utkání) tak figuruje na druhém místě.
04
11

Vysokoškolačky smetly Záhřeb

Pohárová premiéra vyšla USK na výbornou. Pražanky nedaly Chorvatkám pomyslet na slušný výsledek ani na vteřinku, od začátku je jasně převyšovaly ve všech činnostech a své soupeřky nakonec vyprovodily s výpraskem 102:37.
01
11

USK začíná ve čtvrtek v poháru FIBA

Basketbalistky USK Blex Praha zahájí ve čtvrtek svou letošní pohárovou pouť. Na Folimance přivítají od 17:15 v premiérovém zápase chorvatský Medveščak Záhřeb.
30
10

Proti Slovance stovka nepadla

USK Blex Praha porazil v zápase 5. kola nejvyšší soutěže Basket Slovanka 98:45 a generálku před čtvrteční premiérou v poháru FIBA tak zvládl bez problémů.
01
12

USK zůstává v poháru nadále bez porážky

Vítězství bez větších problémů. Tak by šel nazvat zápas basketbalistek USK Blex Praha s Fotonem Šoproň, kde domácí hráčky zvítězily rozdílem třiatřiceti bodů 89:56.
29
10

Jana se Simonou si zatrénovaly s dorostenkami

Skončil trénink A týmu žen a hráčky jako obvykle zmizely v šatně. Tentokrát to však neplatilo pro všechny. Janu Lichnerovou a Simonu Podešvovou čekal ještě jeden trénink navíc.
28
10

V Hradci bez problémů

Třetí vítězství v letošním ligovém ročníku, získaly hráčky USK Blex Praha na půdě Hradce Králové.
23
10

Olomouc si veze z Folimanky debakl

Basketbalistky USK Blex Praha se brzy otřepaly z nepovedeného zápasu v Brně a v domácím prostředí opět kralovaly, když porazily Olomouc 134:45.
20
10

V Brně se nám nedařilo

2. kolo nejvyšší soutěže žen nevyšlo basketbalistkám USK Blex Praha podle jejich představ. V zápase na půdě mistrovského Brna nezachytily začátek utkání a vysoko prohrály 42:90.
18
10

Má práce navázala na to, co tu budujeme již několik let

Premiéra vyšla Luboru Blažkovi na výbornou. Jeho tým vyhrál nad Strakonicemi rozdílem 82 bodů a tak zavládla na Folimance spokojenost. Hlavní trenér ale první vítězství v žádném případě nepřeceňuje. Ví totiž, že jeho svěřenkyně čeká ještě mnoho těžkých zápasů.
16
10

Ligová premiéra vyšla na jedničku

Basketbalistky USK Blex Praha zvládly ligovou premiéru na výbornou. V dnešním zápase porazily Strakonice rozdílem 82 bodů 109:27.
15
10

Stát na bedně to nemá konkurenci (rozhovor s Markétou Mokrošovou)

Kromě stříbrné medaile si Markéta Mokrošová přivezla z letošního ME také spoustu zážitků a jsme velmi rádi, že si je nenechala pro sebe a o některé z nich se s námi podělila.
15
10

Sedmá příčka odpovídá našim možnostem (povídání o univerzíádě s Iv

Letní univerziáda v jihokorejském Daegu byla bezpochyby jednou z nejvýznamnějších akcí končícího léta. Zeptali jsme se proto hlavního trenéra našeho výběru Ivana Beneše na čerstvé dojmy z univerzitních her.
15
10

S Veronikou Bortelovou o všem možném