Aktuality

20
12

Návštěva dětí v kojeneckém ústavu

Dvě hráčky basketbalového klubu USK Blex Praha, Markéta Mokrošová s Petrou Gerstnerovou, se dnes dopoledne vydaly do Kojeneckého ústavu s dětským domovem v Praze 4. Tamním dětem udělaly radost dřevěnými hračkami od firmy Olymtoy s.r.o., manažer Marek Kučera navíc do rukou primářky předal finanční dar ve výši 5 tisíc korun.
20
12

Nejlepší v trojkách a doskocích

Ve všech sledovaných statistických údajích se po 12. kole Ženské basketbalové ligy pohybují basketbalistky USK Blex Praha na čelních pozicích. V tříbodových pokusech a v doskakování jsou dokonce nejlepší v celé lize!
18
12

S Brnem druhá porážka

Basketbalistky USK Blex Praha prohrály své druhé utkání v letošním ročníku Ženské basketbalové ligy, když opět nestačily na Brno a podlehly mu 60:86.
17
12

Na Folimance hostíme brněnského lídra

Souboj se suverénně nejtěžším protivníkem, jakého na domácí scéně mohou potkat, čeká v sobotu odpoledne basketbalistky USK Praha. Aktuálně druhý tým ženské basketbalové ligy přivítá v domácí hale na Folimance ve 12. kole nejvyšší soutěže několikanásobného mistra a lídra tabulky Gambrinus JME Brno. Jednoznačným favoritem utkání jsou hráčky hostujícího družstva, ovšem vysokoškolačky nepůjdou do těžké bitvy s poraženeckou náladou.
15
12

USK zadělal v Miškolci na postup

Výbornou výchozí pozici pro domácí odvetu si v pohárovém duelu v Miškolci vytvořily basketbalistky USK Praha. V prvním kole playoff zdolaly domácí celek o 24 body a jsou na nejlepší cestě vybojovat postup do další fáze.
11
12

Na USK čeká v 1.kole play-off Miškolc

Den po posledním zápase základní skupiny nastala na Folimance zásadní otázka. S kým budeme v prvním kole hrát? Mezinárodní basketbalová federace totiž předem nevydala úplně jasný postupový klíč a pro USK tak teoreticky přicházeli v úvahu dva soupeři, maďarský Miškolc či ruská Chevakata.
11
12

Ve Strakonicích bez problémů

Výhru 88:31 vezou ze Strakonic basketbalistky USK Blex Praha, které si tak svým desátým vítězstvím upevnily druhé místo v ligové tabulce.
09
12

Kieshe se v Praze líbí

Drobná dívka bojuje pod košem a snaží se skórovat. Kdo se jako první trefí pětkrát, vyhrává. „Go, Keish, go,“ pokřikují na ni spoluhráčky. Americká basketbalistka pak zvedne ruce nad hlavu a plácne si s parťačkami. Tak to je Keisha Brownová, zámořská posila USK.
08
12

USK vyhrál základní skupinu B

„Bez ztráty květinky“ vyhrály basketbalistky USK Blex Praha základní skupinu B evropského poháru FIBA. V dnešním, zatím nejtěžším, domácím zápase porazily Pražanky slovenské vicemistryně z Ružomberoku 71:59.
06
12

Pavlíčková s Gerstnerovou odměnily vítězky Poprasku

V úterý 30. listopadu se v nové hale Domova dětí a mládeže v Modřanech strhla basketbalová dívčí bitva o první tři místa v Poháru pražských středních škol – Poprask.
04
12

Vary na USK nestačily

USK dokráčel v brzkém sobotním odpoledni k pohodlné výhře nad Karlovými Vary 103:56 a do ligové tabulky si tak připsal již devátou výhru.
28
11

V Karlových Varech bez problémů

Osmou ligovou výhru si veze USK Blex Praha ze zápasu 9. kola nejvyšší soutěže žen v Karlových Varech, kde zvítězil rozdílem jedenatřiceti bodů 88:57.
27
11

Největším soupeřem je čas

Velká Kunratická je bezpochyby běžeckým fenoménem. Letos se běžel již její 71. ročník a své želízko v ohni měl i USK Blex Praha. Závodu se zúčastnil náš manažer Marek Kučera.
26
11

USK jediným neporaženým týmem v poháru FIBA

USK Blex Praha je jediným týmem v poháru FIBA, který zatím nepoznal hořkost porážky a tento fakt nezměnil ani včerejší zápas 4. kola v Záhřebu. Přestože soupeřky „zlobily“ více než v prvním vzájemném zápase v Praze, naše hráčky měly zápas pod kontrolou a zaslouženě zvítězily 97:63.
20
11

Na Spartě vítězně

Sedmého ligového vítězství dosáhly basketbalistky USK Blex Praha v pražském derby na Spartě, když zvítězily v pěkném utkání 100:80.