Aktuality

06
03

Vítězství za druhý poločas

I ve čtvrtém vzájemném utkání v letošní sezoně jsme dokázali porazit basketbalistky Trutnova. Tentokrát to bylo díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase.
04
03

Rozšíříme úspěšnou bilanci s Trutnovem?

Počtvrté a naposledy v dlouhodobé části Ženské basketbalové ligy se naše hráčky utkají se svým největším konkurentem v boji o druhé místo, s týmem Trutnova.
27
02

Brno opět bylo nad naše síly

Pro třetí porážku v letošní sezoně Ženské basketbalové ligy si dojely naše basketbalistky na brněnskou půdu, kde prohrály po jednoznačném průběhu o 34 bodů.
25
02

V neděli souboj prvního s druhým

Ve třetím kole nadstavbové části Ženské basketbalové ligy dojde ke střetnutí dvou aktuálně nejlepších týmů, neboť naše basketbalistky zajíždějí do Brna.
24
02

Jak se připravujeme na Žabovřesky?

Těžká prověrka aktuální výkonnosti čeká na konci týdne naše basketbalistky. V dalším kole nadstavbové části 1. ligy totiž hrají na palubovce suverénního Gambrinusu Brno.
20
02

S výsledkem panuje u trenérů spokojenost

Sedmnáctibodovým vítězstvím našich basketbalistek nad Trutnovem skončil zápas 2. kola nadstavbové části Ženské basketbalové ligy.
19
02

Trutnov jsme i potřetí porazili

Třetí zápas, třetí vítězství. Taková je bilance našich basketbalistek v soubojích s Trutnovem v probíhající sezoně Ženské basketbalové ligy.
18
02

V sobotu hostíme třetí Trutnov

Velice důležitý zápas čeká basketbalistky USK Blex Praha ve 2. kole nadstavbové části Ženské basketbalové ligy. V hale na Folimance přivítají Trutnov, kterému v aktuální tabulce patří třetí příčka.
18
02

Útok byl v pořádku, obrana nikoliv

Nadstavbová část ligy začala pro náš tým až ve středu, kdy jsme dohrávali odložené utkání s Hradcem Králové.
17
02

USK začal nadstavbu přesvědčivě

Basketbalistky USK Blex Praha vstoupily do nadstavbové části 1. ligy žen vítězně. V útočně laděném utkání nedaly šanci Hradci Králové a vyhrály 111:62.
14
02

Ve středu začne nadstavba

První zápas nadstavbové části Ženské basketbalové ligy čeká naše basketbalistky ve středu 16. února, kdy v hale na Folimance přivítáme Hradec Králové.
10
02

Zápas s Hradcem je odložen!

Zápas prvního kola nadstavbové části Ženské basketbalové ligy mezi USK Blex Praha a Hradcem Králové se nebude hrát v původním termínu, kterým byla sobota 12. února.
10
02

Statistiky po základní části

Druhé místo patří našim basketbalistkám po základní části Ženské basketbalové ligy. Nad síly USK Blex byl pouze tým Gambrinusu Brno, ostatní družstva odcházela z palubovky v roli poražených.
07
02

V obraně byly rezervy

Posledním zápasem našich hráček v základní části Ženské basketbalové ligy bylo derby se Spartou. Trenér Blažek nebyl ani po jednoznačném vítězství úplně spokojen.
05
02

Nová posila: Andrea Gardner!

Vedení klubu USK Blex Praha se podařilo získat na druhou polovinu sezony významnou posilu. Do týmu přichází americká pivotka Andrea Gardner, která naposledy působila v maďarském Miškolci.