Aktuality

12
11

Hladké vítězství nad Hradcem Králové

Pouhý den odpočinku měly naše basketbalistky mezi euroligovým utkáním ve Valencii a dalším ligovým soubojem s Hradcem Králové. Ten navíc strávily v letadle při přesunu ze Spanělska do Česka. Přesto jsme v 7. kole Ženské basketbalové ligy nepřipustili žádné překvapení a bez jakýchkoliv problémů jsme získali další vítězství.
10
11

Vítězství bylo blízko, ale štěstí nám znovu nepřálo

Třetí porážku, opět velice těsnou, utrpěly naše hráčky ve svém třetím vystoupení ve skupině A prestižní Evropské ligy. Ve španělské Valencii jsme byli jen malý krůček od prvního vítězství, koncovka však bohužel vyšla lépe soupeřkám.
15
11

Samara u nás potvrdila svou extratřídu

Ani ve čtvrtém zápase Evropské ligy se naše basketbalistky neradovaly z vítězství. Favorizovaný ruský tým ze Samary byl nad jejich síly, přestože svěřenkyně trenérů Blažka s Benešem rozhodně nepodaly špatný výkon.
09
11

Klapka: Euroliga potřetí. Valencia - USK!

Na své třetí euroligové utkání, druhé na cizí palubovce, se v první polovině tohoto týdne chystají basketbalistky USK Praha. Tentokrát míří do slunného Španělska, kde bude jejich soupeřem Ros Casares Valencia.
06
11

Výborný výkon v Brně k senzaci nestačil

Vynikajícím výkonem se prezentovaly naše hráčky v dohrávaném utkání 6. kola Ženské basketbalové ligy v Brně. Domácí Gambrinus jsme hodně potrápili a přes konečnou porážku o osmnáct bodů může být trenérská dvojice Blažek, Beneš s předvedeným výkonem svých svěřenkyň spokojena.
05
11

V lize nás v neděli čeká brněnský Gambrinus

Nešťastnou euroligovou porážku z belgického Namuru musejí naše hráčky rychle vyhnat z hlavy. V 6. kole Ženské basketbalové ligy je totiž čeká nejnáročnější zápas, jaký vůbec mohou v tuzemsku odehrát. V neděli totiž zajíždíme do Brna na palubovku tamního Gambrinusu a základní otázka zní: Podaří se nám dlouholetého českého suveréna potrápit?
04
11

Po prodloužení zavládl v USK smutek

Nejtěsnější možnou porážkou, navíc až po prodloužení, skončilo pro naše hráčky druhé euroligové utkání na palubovce belgického Namuru. Domácí Dexia zdolala USK Praha 85:84 po prodloužení a naše hráčky tak na svou první letošní výhru na evropské scéně stále čekají.
02
11

Euroliga: V Belgii nás čeká Dexia Namur

Na druhé euroligové utkání se od začátku tohoto týdne připravují basketbalistky USK Praha. Po úvodní domácí porážce s francouzským Mondeville budou usilovat o první pohárové vítězství na palubovce belgického Namuru.
29
10

V lize jsme suverénní, z Olomouce vezeme pátou výhru

Pro páté vítězství v letošním ročníku Ženské basketbalové ligy si naše hráčky dojely na palubovku Olomouce. Na Moravě jsme měli od úvodních minut zápas plně ve své moci a nakonec jsme zvítězili o více než šedesát bodů.
28
10

A je tu opět liga. Do Olomouce jedeme nabrat vítr do plachet

Na nevydařený vstup do bojů v základní skupině Euroligy je třeba rychle zapomenout. Již v sobotu totiž pokračuje Ženská basketbalová liga, v jejímž pátém kole zajíždějí basketbalistky USK Praha na palubovku Olomouce.
26
10

Premiéra nám nevyšla, výhru slaví Mondeville

První utkání v Evropské lize našim hráčkám bohužel příliš nevyšlo. Na domácí palubovce jsme s francouzským celkem USO Basket Mondeville po většinu hrací doby prohrávali a přestože jsme na začátku poslední čtvrtiny získali čtyřbodové vedení, z vítězství se nakonec radovaly soupeřky.
26
10

Dnes to začne, přijďte na Euroligu!

Cestu za vysněným postupem ze základní skupiny v Eurolize dnes zahájí basketbalistky USK Praha. Jejich prvním soupeřem v nejprestižnější klubové soutěži bude francouzský tým USO Basket Mondeville.
25
10

Setkání hráček před sezonou ozdobily legendy USK

Představení nových hráček USK Praha, slavnostní předání dresů a v neposlední řadě i poděkování bývalým hráčkám úspěšného klubu. Takový byl program předsezonního setkání, které proběhlo v pondělí 24. října v restauraci Sportovní haly Folimanka.
24
10

Den D se blíží, chystáme se na Mondeville

Ostrý start našeho týmu do letošní sezony v podobě úvodního euroligového utkání se rychle přibližuje. Již ve středu nás čeká domácí premiéra v nejprestižnější klubové soutěži Evropy a našimi soupeřkami v ní budou basketbalistky francouzského Mondeville.
22
10

Slovanku jsme deklasovali již v první čtvrtině

Naprosto jednoznačný průběh mělo utkání 4. kola Ženské basketbalové ligy mezi našimi hráčkami a Slovankou Chomutov. Hostující družstvo dokonce v první čtvrtině zaznamenalo jeden jediný koš, a to ještě až vteřinu před koncem!!!