Aktuality

10
01

Pomáháme dobré věci!

Modelka Kateřina Stočesová, herečky Květa Fialová s Naďou Konvalinkovou, populární skupina Monkey Business, ale také basketbalistky USK Praha! Právě takové obsazení bude mít benefiční večer na podporu aktivit lidí se zdravotním postižením, který chystá na sobotní večer Občanské sdružení Vlastní cestou.
09
01

Do Ruska jsme vyrazili s dvoudenním předstihem

O dva dny dříve, už dnes dopoledne, odcestoval náš tým k dalšímu euroligovému zápasu do Ruska. Ve středu nás tam čeká zřejmě vůbec nejtěžší soupeř, s jakým se můžeme na evropské scéně potkat. Samara potvrzuje svou extratřídu i v letošním ročníku Evropské ligy. Tabulce skupiny A vládne s bilancí sedmi vítězství a jediné porážky!
06
01

Na Folimanku přijede poslední tým tabulky

Poslední tým aktuální tabulky Ženské basketbalové ligy přivítají naše basketbalistky v dalším pokračování nejvyšší domácí soutěže. V utkání 14. kola se v hale na Folimance představí hráčky UP Olomouc, začátek je v sobotu v 16 hodin.
07
01

Na stovku jsme nedosáhli, ale dva body máme

Jen jediný koš chyběl našim basketbalistkám k tomu, aby nastřílely poslednímu týmu aktuální prvoligové tabulky sto bodů. Olomoucká obrana sice nakonec odolala, ale i přesto jsme podle očekávání i tentokrát naprosto jednoznačně zvítězili.
04
01

Do roku 2006 jsme vstoupili jasnou výhrou

Jednoznačným vítězstvím na palubovce Slovanky Chomutov vstoupily naše basketbalistky do roku 2006. Naše soupeřky dokázaly vzdorovat jen v úvodu utkání, ale postupem času byla znát jasná převaha vysokoškolaček a ta se projevila i na konečném výsledku.
03
01

Jde se znovu do práce. Čeká nás Slovanka

Vánoce jsou za námi, stejně tak i silvestrovské oslavy. Je tu nový rok, v němž čeká naše hráčky spousta práce. Hned 4. ledna je na programu první letošní utkání v Ženské basketbalové lize na palubovce Slovanky Chomutov, o týden později pokračuje prestižní Evropská liga.
21
12

Veselé vánoce a štastný nový rok

Hezké Vánoce a šťastný nový rok přejí všem svým fanouškům i partnerům hráčky a vedení klubu. Děkujeme za podporu a těšíme se na zápasy v hale Na Folimance i v roce 2006
19
12

Nízkoprahová centra mládeže obdržela basketbalové míče

O přestávce minulého euroligového utkání mezi USK Praha a španělskou Valencií proběhlo slavnostní předání špičkových basketbalových míčů renomované značky Molten. V naší hale na Folimance je obdržela vybraná Nízkoprahová centra mládeže v Praze.
17
12

Brno jsme deklasovali o 71 bodů

Naprosto jasnou záležitostí našich basketbalistek bylo utkání 12. kola Ženské basketbalové ligy s brněnským Valosunem. Hosté začali výrazně ztrácet hned v úvodu zápasu a nakonec jsme zvítězili jednoznačně o 71 bodů.
16
12

V lize nás čeká brněnský Valosun

Zapomenout na nepříjemnou porážku se španělskou Valencií v Eurolize a znovu se přeorientovat na ligu. To je prvotní cíl našich basketbalistek před zápasem 12. kola Ženské basketbalové ligy, ve kterém přivítáme v hale na Folimance brněnský Valosun.
14
12

Počáteční manko jsme nedotáhli, výhru si odváží Valencie

Sny o druhém euroligovém vítězství v řadě se našim hráčkám začaly rozplývat již v úvodu středečního střetnutí s Valencií. Španělky byly totiž od první čtvrtiny neustále ve dvouciferném vedení a my jsme bohužel tentokrát nenašli cestu, jak zvrátit nepříznivý vývoj zápasu v náš prospěch.
14
12

Klíčem k úspěchu bude obrana, tvrdí trenér Blažek

S jasným cílem a velkým odhodláním jej naplnit nastoupí dnes v podvečer naše basketbalistky ke svému osmému vystoupení v prestižní Evropské lize. V cestě za druhým vítězstvím nám bude stát španělská Valencia a pokud chceme i nadále pomýšlet na postup ze skupiny, nic jiného než dvoubodový zisk nelze brát.
12
12

V utkání hvězd Euroligy mohou být i naše hráčky

Maďarská Pécs bude hostit 8. března premiérový ročník utkání hvězd All Star Eurolegue game. Šanci zahrát si mezi nejlepšími mají i naše hráčky. Hlasujte v anketě o složení All stars týmů na www.fibaeurope.com
12
12

Připravujeme se na zápas pravdy!

Středa, 14. 12., 18.30. Právě v tento den se může rozhodnout o našem dalším osudu v Evropské lize. Chceme-li i nadále snít o postupu do playoff nejprestižnější evropské klubové soutěže, musíme vyhrát. A kdo se nám postaví do cesty? Španělský klub Ros Casares Valencia, momentálně čtvrtý tým skupiny A.
09
12

Ligové vítězství s pořadovým číslem deset

Pro desáté vítězství v probíhajícím ročníku Ženské basketbalové ligy si naše basketbalistky zajely do Karlových Varů. Nad tamní Lokomotivou jsme již po prvním poločase vedli o dvacet bodů a po přestávce jsme dění na hřišti s přehledem kontrolovali.