Aktuality

01
02

S Trutnovem jsme se trápili, ale dva body máme!

Mnohem vyrovnanější, než se původně očekávalo, bylo naše poslední utkání v základní části Ženské basketbalové ligy. Basketbalistky Trutnova nám dokázaly vzdorovat téměř po celý zápas a vysokoškolačky definitivně rozhodly o svém vítězství až v posledních pěti minutách.
31
01

Základní část uzavřeme duelem s Trutnovem

Poslední utkání základní části letošního ročníku Ženské basketbalové ligy odehrají naše hráčky ve středu proti Trutnovu. Náš nejbližší soupeř je momentálně na třetím místě prvoligové tabulky, o které se dělí s pražskou Spartou.
29
01

Se Strakonicemi bez problemů

Již patnácté vítězství v letošní ligové sezóně získaly basketbalistky USK Praha, když si v sobotním zápase hladce poradily se Strakonicemi a vyhrály 107:50.
27
01

V 17. ligovém kole přivítáme Strakonice

Pouze dvě kola už zbývají do konce základní části Ženské basketbalové ligy. V tom předposledním naše basketbalistky hostí na své palubovce tým Strakonic, který v aktuální tabulce figuruje až na předposledním, devátém místě.
25
01

Izi Castro-Marques překonala střelecký rekord!

Čtyřiačtyřicet bodů, které Izi Castro-Marques nasázela v minulém kole Hradci Králové, je novým rekordem letošního ročníku Ženské basketbalové ligy! Chybělo přitom jen velmi málo a Izi překonala i absolutní rekord nejvyšší domácí soutěže!
23
01

Janell je v hlasování All-star stále na druhém místě

Jannel Burse drží výborné druhé místo v hlasování All Stars týmů Euroligy. Našim hráčkám můžete k účasti na prestižním utkání pomoci i Vy. Stačí jim jen poslat svůj hlas.
21
01

Z Hradce vezeme jasnou výhru

O více než šedesát bodů zvítězily naše basketbalistky v utkání 16. kola Ženské basketbalové ligy v Hradci Králové. O výsledku se podle očekávání rozhodlo již v první čtvrtině, kterou jsme vyhráli naprosto jednoznačně 39:11!
20
01

Liga pokračuje, jedeme do Hradce Králové

Pouze tři kola už zbývají do konce základní části Ženské basketbalové ligy. V sobotním 16. dějství se naše hráčky vydají na východ Čech, kde bude jejich soupeřem aktuálně sedmý tým prvoligové tabulky Hradec Králové.
19
01

Jsem zklamaný, přiznal trenér Blažek

Konec. Možná právě toto slovo prolétlo hlavou hráčkám i trenérům USK Praha poté, co belgický Namur na své palubovce zdolal francouzský celek Mondeville. Až v té chvíli totiž definitivně zhasla naděje našeho týmu na postup do euroligového playoff.
18
01

S Pécsí jsme prohráli o koš a v Eurolize končíme

V posledním utkání skupiny A v Evropské lize jsme trápili favorizovanou maďarskou Pécs až do posledních okamžiků, ovšem nakonec jsme neuspěli a podlehli o jediný koš. A protože belgický Namur dokázal na své palubovce porazit Mondeville, naše účinkování v letošním ročníku Euroligy je bohužel definitivně u konce.
17
01

V zápase roku hostíme Pécs. Přijďte nás povzbudit!

Vítězství rovná se jistota, porážka znamená čekání. Středeční euroligový duel s maďarskou Pécsí lze bez nadsázky nazvat zápasem roku. Pokud se našim hráčkám podaří vyhrát, bez ohledu na další výsledky si zajistí postup do playoff. V opačném případě nám nezbyde než čekat na výsledek utkání mezi Namurem a Mondeville.
17
01

Duel s Pécsí se blíží, tři hráčky mají zdravotní problémy

Nedobrý zdravotní stav několika klíčových hráček komplikuje našemu týmu přípravu na důležitý euroligový zápas, který sehrajeme ve středu 18. 1. s maďarskou Pécsí. S problémy se potýkají pivotka Janell Burse, křídelnice Sviatlana Volnaya i Kamila Opluštilová.
14
01

Na Brno jsme nestačili, prohráli jsme o 40 bodů

Velice dobrých 25 minut, ovšem horší závěr. Tak by se dal stručně charakterizovat náš výkon v utkání 15. kola Ženské basketbalové ligy proti suverénkám z Brna. V poslední patnáctiminutovce jsme na jednoho z největších favoritů Euroligy nestačili a výsledkem je porážka o rovných čtyřicet bodů.
13
01

Proti Brnu se chceme naladit na středeční Euroligu

Nejprestižnější zápas, který můžeme v domácí ligové soutěži odehrát, nás čeká již v sobotu po poledni. Na Folimance přivítáme brněnský Gambrinus, který i v letošní sezoně potvrzuje na tuzemské i mezinárodní scéně svou suverenitu.
11
01

V Samaře jsme prohráli, ale po dobrém výkonu

Velice dobrý výkon předvedly naše hráčky na palubovce vedoucího týmu euroligové skupiny A v Samaře. V předposledním utkání dlouhodobé části jsme prohráli o osmnáct bodů a na kontě tak máme stále pouze jedno vítězství.