Aktuality

15
04
Euroliga

Ohlédnutí za bronzovým final four

Pět let čekal tým ZVVZ USK Praha na medaili v ženské Eurolize a to čekání je od včerejšího utkání u konce. Po skvělém výkonu v utkání o třetí místo proti CBK Mersin to konečně „cinklo“ a celý klub se může radovat z bronzových medailí.
14
04
Euroliga

ZVVZ USK PRAHA ZÍSKÁVÁ BRONZOVÉ MEDAILE

Hráčky ZVVZ USK Praha zvítězily v dnešním medailovém utkání proti CBK Mersin a po pěti letech berou v Eurolize bronzové medaile. Od úvodu si šly svěřenkyně Natálie Hejkové za jediným cílem a po skvělém výkonu odcestují do Prahy s cenným kovem na krku.
13
04
Euroliga

Preview: CBK Mersin

Včerejší vítězství Fenerbahce Alagoz Holding v druhém semifinálovém utkání znamená, že se hráčky ZVVZ USK Praha utkají v boji o bronzovou medaili s tureckým týmem Cukurova Basketbol Mersin. Úvodní rozskok je zítra naplánován na 15:00 středoevropského času a je možné ho sledovat na ČT Sport Plus.
12
04
Euroliga

Finále bez ZVVZ USK Praha

Hráčky ZVVZ USK Praha nastoupily dnes k semifinálovému utkání Final Four Euroligy proti Villeneuve d’Ascq LM. V Mersinu to bylo od začátku velmi vyrovnané utkání. Ve druhém poločase však svěřenkyně Natálie Hejkové tahaly za kratší konec a podlehly v závěru silnějším Francouzkám. V neděli tak čeká USK boj o 3. místo. Soupeřem jim v tomto utkání bude poražený z dvojice Fenerbahce Alagoz a CBK Mersin.
10
04
Euroliga

Preview: Villeneuve d Ascq LM

Již za dva dny se v mersinské víceúčelové aréně rozehraje Final Four euroligové sezóny 2023/2024. Jako první vstoupí do závěrečného turnaje sezóny tým ZVVZ USK Praha, který na turecké půdě vyzve francouzský Villeneuve. Úvodní rozskok je na plánu v 15:00 středoevropského času a utkání bude možné sledovat na kanále ČT Sport. Přímý přenos začíná v 14:50.
08
04
Euroliga

Final Four za rohem

Už za čtyři dny odstartuje vrchol ženské euroligové sezóny 2023/2024. Výkonný výbor FIBA vybral pro dějiště Final Four turecký Mersin a tento závěrečný turnaj se odehraje od pátku do neděle, kdy jsou na plánu nejdříve semifinálová utkání a následně utkání o umístění.
06
04
Chance ŽBL

Postup do finále a 300. výhra v řadě

Cíl byl pro svěřenkyně Natálie Hejkové v tomto utkání jasný. Vyhrát ve 3.kole semifinálové série proti Hradci a postoupit tím do finále Chance ŽBL, což se také Pražankám podařilo. Na domácí palubovce zvítězily 106:64 a připsaly si tak 300. výhru v řadě v nejvyšší ženské basketbalové soutěži.
05
04
Chance ŽBL

Krok od postupu do finále

Pouze jedna jediná výhra dělí svěřenkyně Natálie Hejkové od postupu do finále Chance ŽBL. O přidání třetího postupového bodu se hráčky ZVVZ USK Praha pokusí již zítra proti Hradci Králové od 15:00 v hale Královka.
04
04
Chance ŽBL

Do Prahy s druhým bodem

Druhý bod v semifinálové sérii přidaly dnes v podvečer hráčky ZVVZ USK Praha, když porazily domácí Sokol Hradec Králové 103:63. Pouze jediná výhra je tak dělí od postupu do finále Chance ŽBL. Příležitost budou mít svěřenkyně Natálie Hejkové hned v sobotu, kdy se od 15:00 rozehraje v hale Královka třetí utkání.
03
04
Chance ŽBL

Ve čtvrtek do Hradce

Utkáním v Hradci Králové bude pokračovat semifinálová série Chance ŽBL mezi ZVVZ USK Praha a Sokolem Hradec Králové. Úvodní rozskok je naplánován v hale na Eliščině nábřeží na 17:00. Zápas je možné sledovat na TV.com
02
04
Chance ŽBL

Do semifinále pravou nohou

Hráčky ZVVZ USK Praha udělaly v dnešním utkání první krok k postupu do finále Chance ŽBL, když porazily v prvním utkání semifinálové série Sokol Hradec Králové 95:48. Pražanky tak na zápasy vedou 1:0 a další utkání v rámci semifinále odehrají již tento čtvrtek v Hradci Králové. Úvodní rozskok je v hale na Eliščině nábřeží naplánován na 17:00.
01
04
Chance ŽBL

Semifinálová série začíná

Již toto úterý vstoupí hráčky ZVVZ USK Praha na domácí palubovce do semifinálové série Chance ŽBL. Od 15:00 nastoupí k 1. kolu proti celku Sokol Hradec Králové. Vstupenky je možné zakoupit hodinu před utkáním u vstupu č.2.
29
03
A-tým

Veselé Velikonoce

Celý tým ZVVZ USK Praha Vám přeje Veselé Velikonoce.
26
03
Chance ŽBL

Postup do semifinále

Třetí a postupové vítězství zaznamenaly svěřenkyně Natálie Hejkové dnes v podvečer v hale Královka. Výhrou 100:37 nad Karou Trutnov si zajistily postup do semifinále Chance ŽBL, které se odehraje začátkem dubna. O soupeři a termínech Vás budeme informovat.
25
03
Chance ŽBL

3. kolo na Královce

Dva dny po vítězství na trutnovské palubovce čeká svěřenkyně Natálie Hejkové 3. kolo play-off Chance ŽBL. Utkání se odehraje v úterý od 18:00 na Královce a Pražanky jsou krok od postupu do semifinále, jelikož je stav série momentálně 2:0 v jejich prospěch.