Aktuality

27
04
Chance ŽBL

Odveta v Brně

Již zítra od 17:00 čeká svěřenkyně Natálie Hejkové 4. kolo finálové série Chance ŽBL proti týmu Žabiny Brno. Pražanky vedou po páteční výhře 2:1 na zápasy a cíl pro zítřejší utkání na Rosničce je tak jasný. Zisk třetího bodu a čtrnáctého titulu v řadě. Utkání je možné sledovat v přímém přenosu na Nova Sport 1.
26
04
Chance ŽBL

Na Královce přidáváme druhý bod

Skvělá atmosféra v hale Královka doprovázela třetí finálové utkání mezi ZVVZ USK Praha a brněnskými Žabinami. Svěřenkyně Natálie Hejkové si za podpory svých fanoušků došly v dnešním utkání pro vítězství 83:61 a vedou tak ve finálové sérii 2:1.
25
04
Chance ŽBL

POJEĎTE S NÁMI FANDIT DO BRNA

Tým ZVVZ USK Praha si pro své fanoušky připravil výjezd do Brna na 4. kolo finále Chance ŽBL. Pro registraci a více informací napište na info@uskbasket.cz. Pojeďte s námi v neděli podpořit hráčky ZVVZ USK Praha!
24
04
Chance ŽBL

V pátek na Královce

Finálová série Chance ŽBL se za stavu 1:1 na zápasy vrací opět na Královku. Na domácí palubovce vyzvou hráčky ZVVZ USK Praha brněnské Žabiny tento pátek od 17:30. Vstupenky na utkání si je možné zakoupit v síti Ticektportal.
22
04
Chance ŽBL

Žabiny srovnávají na 1:1

V zaplněné hale Rosnička byli fanoušci obou táborů svědky velmi vyrovnaného souboje. O vítězství se rozhodovalo až do posledních vteřin. Po vyrovnané koncovce berou vítězství brněnské Žabiny, které srovnávají stav série na 1:1. Další utkání v rámci finále Chance ŽBL se sehraje v hale Královka již v pátek od 17:30.
21
04
Chance ŽBL

Pro druhý bod na Rosničku

Pouze jeden den odpočinku mají hráčky USK a Žabin mezi prvním a druhým utkáním finálové série Chance ŽBL. Po včerejší výhře 68:51 vede ZVVZ USK Praha na zápasy 1:0. Druhý bod můžou svěřenkyně Natálie Hejkové přidat rovnou zítra v hale Rosnička, kde je úvodní rozskok naplánován na 18:00.
20
04
Chance ŽBL

Pravou nohou do finálové série

Po bronzovém Final Four čeká ZVVZ USK Praha další úkol, a to obhajoba českého titulu. První krok udělaly hráčky ZVVZ USK Praha dnes v podvečer v hale Královka, když porazily v 1. kole finálové série Žabiny Brno 68:51. Druhé finálové utkání sehrají svěřenkyně Natálie Hejkové na půdě Žabin už v pondělí od 18:00.
19
04
Chance ŽBL

Finálová série začíná

Již zítra v hale Královka odstartuje finálová série Chance ŽBL mezi ZVVZ USK Praha a Žabiny Brno. Úvodní rozskok je naplánován na 17:00 a vstupenky je možné zakoupit v síti Ticketportal.
15
04
Euroliga

Ohlédnutí za bronzovým final four

Pět let čekal tým ZVVZ USK Praha na medaili v ženské Eurolize a to čekání je od včerejšího utkání u konce. Po skvělém výkonu v utkání o třetí místo proti CBK Mersin to konečně „cinklo“ a celý klub se může radovat z bronzových medailí.
14
04
Euroliga

ZVVZ USK PRAHA ZÍSKÁVÁ BRONZOVÉ MEDAILE

Hráčky ZVVZ USK Praha zvítězily v dnešním medailovém utkání proti CBK Mersin a po pěti letech berou v Eurolize bronzové medaile. Od úvodu si šly svěřenkyně Natálie Hejkové za jediným cílem a po skvělém výkonu odcestují do Prahy s cenným kovem na krku.
13
04
Euroliga

Preview: CBK Mersin

Včerejší vítězství Fenerbahce Alagoz Holding v druhém semifinálovém utkání znamená, že se hráčky ZVVZ USK Praha utkají v boji o bronzovou medaili s tureckým týmem Cukurova Basketbol Mersin. Úvodní rozskok je zítra naplánován na 15:00 středoevropského času a je možné ho sledovat na ČT Sport Plus.
12
04
Euroliga

Finále bez ZVVZ USK Praha

Hráčky ZVVZ USK Praha nastoupily dnes k semifinálovému utkání Final Four Euroligy proti Villeneuve d’Ascq LM. V Mersinu to bylo od začátku velmi vyrovnané utkání. Ve druhém poločase však svěřenkyně Natálie Hejkové tahaly za kratší konec a podlehly v závěru silnějším Francouzkám. V neděli tak čeká USK boj o 3. místo. Soupeřem jim v tomto utkání bude poražený z dvojice Fenerbahce Alagoz a CBK Mersin.
10
04
Euroliga

Preview: Villeneuve d Ascq LM

Již za dva dny se v mersinské víceúčelové aréně rozehraje Final Four euroligové sezóny 2023/2024. Jako první vstoupí do závěrečného turnaje sezóny tým ZVVZ USK Praha, který na turecké půdě vyzve francouzský Villeneuve. Úvodní rozskok je na plánu v 15:00 středoevropského času a utkání bude možné sledovat na kanále ČT Sport. Přímý přenos začíná v 14:50.
08
04
Euroliga

Final Four za rohem

Už za čtyři dny odstartuje vrchol ženské euroligové sezóny 2023/2024. Výkonný výbor FIBA vybral pro dějiště Final Four turecký Mersin a tento závěrečný turnaj se odehraje od pátku do neděle, kdy jsou na plánu nejdříve semifinálová utkání a následně utkání o umístění.
06
04
Chance ŽBL

Postup do finále a 300. výhra v řadě

Cíl byl pro svěřenkyně Natálie Hejkové v tomto utkání jasný. Vyhrát ve 3.kole semifinálové série proti Hradci a postoupit tím do finále Chance ŽBL, což se také Pražankám podařilo. Na domácí palubovce zvítězily 106:64 a připsaly si tak 300. výhru v řadě v nejvyšší ženské basketbalové soutěži.