Aktuality

10
01
Euroliga

Vítězná šňůra pokračuje

Vítěznou šňůru prodloužily svěřenkyně Natálie Hejkové při středečním utkání Euroleague Women proti španělskému týmu Perfumerias Avenida. Před domácím publikem předvedly skvělý týmový výkon a porazily hostující celek 78:64. Dnešní výhra znamená pro ZVVZ USK Praha jistotu play off.
08
01
Euroliga

Preview: Perfumerias Avenida

V prvním euroligovém utkání v roce 2024 přivítá ZVVZ USK Praha na domácí palubovce španělský tým Perfumerias Avenida Salamanca.
06
01
Chance ŽBL

Do nového roku vítězně

Do nového roku vstoupily hráčky ZVVZ USK Praha vítězně, když v dohrávce 3.kola Chance ŽBL porazily na domácí palubovce Sokol Hradec Králové.
05
01
A-tým

Program po novém roce

Nabitý program čeká hráčky ZVVZ USK Praha zkraje nového roku. V Lednu se hned v pěti případech představí na domácí palubovce. 2x pak zavítají na hřiště soupeře. Pojďme se blíže seznámit s lednovým programem.
01
01
A-tým

Ohlédnutí za rokem 2023

Český rekord, mistrovský titul, pořadatelství Final Four Euroligy. To je výčet nejzásadnějších momentů roku 2023 z pohledu ZVVZ USK Praha. Pojďme si všechny tyto momenty připomenout měsíc po měsíci.
29
12
A-tým

Seznamte se s Fandou

Na předvánočním euroligovém utkání proti Serco UNI Györ jsme Vám v bulletinu přinesli rozhovor s našim Fandou. Maskotem, který je nedílnou součásti identity našeho klubu. Kdo se skrývá pod maskou Fandy a jak si tuto roli užívá?
24
12
A-tým

Krásné svátky

Celý tým ZVVZ USK Praha Vám přeje klidné prožití vánočních svátků a nový rok ať přinese mnoho úspěchů v osobním i pracovním životě. Děkujeme za Vaši přízeň v uplynulém roce a těšíme se na společné momenty v roce nadcházejícím.
20
12
Euroliga

Osmá výhra v řadě

Poslední utkání tohoto roku sehrálo ZVVZ USK Praha na domácí palubovce proti maďarskému soupeři Serco UNI Györ, a to v rámci 10.kola Euroleague Women. Svěřenkyně Natálie Hejkové i v užší sestavě potvrdily momentální formu a připisují si v evropské pohárové soutěži osmou výhru v řadě. Györ porazily v napínavém souboji 75:71.
18
12
Euroliga

Preview: Serco UNI Györ

Již tuto středu od 19:00 čeká hráčky ZVVZ USK Praha poslední utkání v tomto roce. Na domácí palubovce vyzvou svěřenkyně Natálie Hejkové v rámci 10.kola Euroleague Women maďarský tým Serco UNI Györ
16
12
Chance ŽBL

Role favorita potvrzena

Poslední ligové utkání před vánoční přestávkou čekalo dnes svěřenkyně Natálie Hejkové. Soupeřem jim byla KARA Trutnov, která se momentálně nachází na 8. příčce tabulky Chance ŽBL. Hráčky ZVVZ USK Praha potvrdily roli favorita a připisují si výhru 111:42.
15
12
A-tým

Rozhovor a vánoční pečení s Brionnou Jones

Při středečním euroligovém utkání jsme Vám v bulletinu přinesli rozhovor s Brionnou Jones, která v USA rehabilituje po operaci achillovy šlachy. Brionny jsme se zeptali na pár otázek a zároveň nám zaslala svůj oblíbený vánoční recept.
13
12
Euroliga

Vítězná odveta

Dnes v podvečer sehrály hráčky ZVVZ USK Praha předposlední utkání v rámci Euroleague Women v tomto roce. Na domácí palubovce svěřenkyně Natálie Hejkové hostily polský tým KGHM BC Polkowice, který je v letošní sezóně jediným přemožitelem našeho týmu. V dnešním utkání po vydařeném výkonu a skvělé třetí čtvrtině USK srovnalo vzájemnou bilanci na 1:1, když Polkowice porazilo 72:56.
11
12
Euroliga

Preview: KGHM BC Polkowice

Již tuto středu čeká svěřenkyně Natálie Hejkové 9.kolo Euroleague Women, které sehraje na domácí palubovce. Soupeřem jim bude tým KGHM BC Polkowice a začátek utkání je naplánován v hale Královka tradičně na 19:00.
10
12
Chance ŽBL

Z Ostravy s přesvědčivým vítězstvím

O druhé adventní neděli čekal hráčky ZVVZ USK Praha výjezd do daleké Ostravy k 10.kolu Chance ŽBL. Necelý měsíc po odehrání prvního vzájemného utkání v letošní sezóně se týmy opět utkaly. I v tomto zápase po zcela jednoznačném výkonu zvítězily svěřenkyně Natálie Hejkové 110:63.
09
12
Chance ŽBL

V neděli do Ostravy

Již zítra čeká hráčky ZVVZ USK Praha cesta na Moravu. Přesněji do SH Ostravské univerzity, kde je čeká 10.kolo Chance ŽBL proti hráčkám SBŠ Ostrava. Začátek utkání je naplánován na 17:00.