Aktuality

20
05
Euroliga

Euroliga mění herní systém

EuroLeague Women mění po dlouhých letech herní formát soutěže. Nový systém schválila Rada FIBA Europe na svém květnovém zasedání a bude platný rovnou od nadcházející sezóny 2024/2025.
17
05
A-tým

Změna v hráčském kádru

Po úspěšné sezóně, kdy klub ZVVZ USK Praha získal na evropské scéně bronzové medaile z Euroligy a obhájil po čtrnácté v řadě titul českých mistryň, hlásí hráčský kádr pouze jednu změnu v dosavadní sestavě.
13
05

Mládež USK Praha na MČR

Uplynulým víkendem skončil poslední víkend mládežnických mistrovství České republiky. Z klubu USK Praha se na závěrečný turnaj probojovalo rovnou pět týmů. Jak se jednotlivým mládežnickým kategoriím dařilo si můžete přečíst níže.
10
05
Euroliga

Záběry z Final Four

EuroLeague Women si pro své fanoušky připravila krátký mini-film o Final Four v Mersinu. Připomeňte si důležité momenty onoho víkendu a poslechněte si ohlasy aktérek finálového turnaje.
06
05
A-tým

Zaostřeno na statistiky

V dnešní době jsou týmové i individuální statistiky důležitou pomůckou v basketbalovém tréninku. Trenérský tým může díky těmto informacím vyhodnotit, na co je potřeba se v tréninku zaměřit a také mu můžou statistiky posloužit ke skautingu soupeřova týmu. Pojďme se podívat jaké statistiky zapsal tým i jednotlivé hráčky v rámci sezóny 2023/2024, jak v Eurolize, tak i Chance ŽBL.
02
05
A-tým

Ohlédnutí za sezónou 2023/2024

Další sezónu má za sebou basketbalový klub ZVVZ USK Praha. Bronzová medaile z Euroligy a titul pro vítěze Chance Ženské basketbalové ligy. To je výčet těch nejzásadnějších úspěchů celého týmu za sezónu 2023/2024.
28
04
Chance ŽBL

Po čtrnácté v řadě mistryněmi

V dnešním čtvrtém zápase finálové série Chance ŽBL porazil tým ZVVZ USK Praha brněnské Žabiny 85:48 a po čtrnácté v řadě bere titul pro vítězky Chance Ženské basketbalové ligy.
27
04
Chance ŽBL

Odveta v Brně

Již zítra od 17:00 čeká svěřenkyně Natálie Hejkové 4. kolo finálové série Chance ŽBL proti týmu Žabiny Brno. Pražanky vedou po páteční výhře 2:1 na zápasy a cíl pro zítřejší utkání na Rosničce je tak jasný. Zisk třetího bodu a čtrnáctého titulu v řadě. Utkání je možné sledovat v přímém přenosu na Nova Sport 1.
26
04
Chance ŽBL

Na Královce přidáváme druhý bod

Skvělá atmosféra v hale Královka doprovázela třetí finálové utkání mezi ZVVZ USK Praha a brněnskými Žabinami. Svěřenkyně Natálie Hejkové si za podpory svých fanoušků došly v dnešním utkání pro vítězství 83:61 a vedou tak ve finálové sérii 2:1.
25
04
Chance ŽBL

POJEĎTE S NÁMI FANDIT DO BRNA

Tým ZVVZ USK Praha si pro své fanoušky připravil výjezd do Brna na 4. kolo finále Chance ŽBL. Pro registraci a více informací napište na info@uskbasket.cz. Pojeďte s námi v neděli podpořit hráčky ZVVZ USK Praha!
24
04
Chance ŽBL

V pátek na Královce

Finálová série Chance ŽBL se za stavu 1:1 na zápasy vrací opět na Královku. Na domácí palubovce vyzvou hráčky ZVVZ USK Praha brněnské Žabiny tento pátek od 17:30. Vstupenky na utkání si je možné zakoupit v síti Ticektportal.
22
04
Chance ŽBL

Žabiny srovnávají na 1:1

V zaplněné hale Rosnička byli fanoušci obou táborů svědky velmi vyrovnaného souboje. O vítězství se rozhodovalo až do posledních vteřin. Po vyrovnané koncovce berou vítězství brněnské Žabiny, které srovnávají stav série na 1:1. Další utkání v rámci finále Chance ŽBL se sehraje v hale Královka již v pátek od 17:30.
21
04
Chance ŽBL

Pro druhý bod na Rosničku

Pouze jeden den odpočinku mají hráčky USK a Žabin mezi prvním a druhým utkáním finálové série Chance ŽBL. Po včerejší výhře 68:51 vede ZVVZ USK Praha na zápasy 1:0. Druhý bod můžou svěřenkyně Natálie Hejkové přidat rovnou zítra v hale Rosnička, kde je úvodní rozskok naplánován na 18:00.
20
04
Chance ŽBL

Pravou nohou do finálové série

Po bronzovém Final Four čeká ZVVZ USK Praha další úkol, a to obhajoba českého titulu. První krok udělaly hráčky ZVVZ USK Praha dnes v podvečer v hale Královka, když porazily v 1. kole finálové série Žabiny Brno 68:51. Druhé finálové utkání sehrají svěřenkyně Natálie Hejkové na půdě Žabin už v pondělí od 18:00.
19
04
Chance ŽBL

Finálová série začíná

Již zítra v hale Královka odstartuje finálová série Chance ŽBL mezi ZVVZ USK Praha a Žabiny Brno. Úvodní rozskok je naplánován na 17:00 a vstupenky je možné zakoupit v síti Ticketportal.