6Karolína Elhotová

7.1.1992
CZE
6
1.8.2015
SF
Největší týmové úspěchy: - 3.místo ME Lotyšsko - 3. místo ME Slovensko - 3. místo ŽBL - VŠ PRAHA Reprezentace: - U16 - U18 - U19 - U20 - Univerziáda

Ženská basketbalová liga - statistiky

 min2 Pts3 PtsFTORDRTot.ASTOSTBLF+F-Pts
Loko Trutnov 31:09 10/5 6/1 4/4 1 5 6 6 3 0 0 2 2 17
SBŠ Ostrava 26:07 6/4 5/3 2/2 4 1 5 4 2 4 0 1 0 19
Žabiny Brno 23:17 4/2 4/1 4/4 0 6 6 4 1 3 0 2 1 11
DSK Basketball Nymburk 27:29 3/0 4/1 8/7 1 0 1 1 3 1 0 5 2 10
Sokol H. Králové 22:45 2/0 5/2 4/3 0 6 6 2 0 1 0 2 0 9
Slovanka MB 18:09 4/3 2/0 6/5 1 1 2 1 0 0 0 4 0 11
BA K. Vary 21:18 6/3 4/2 0/0 0 2 2 3 1 2 0 0 1 12
BK ST - U19 Chance 15:16 3/1 3/0 0/0 0 1 1 0 1 0 0 1 1 2
SBŠ Ostrava 20:27 4/0 6/2 4/2 0 1 1 0 2 2 0 3 1 8
KP Brno 23:12 2/1 1/0 0/0 0 2 2 2 1 2 0 1 4 2
Žabiny Brno 14:33 2/1 5/0 2/2 2 2 4 0 0 2 0 1 3 4
DSK Basketball Nymburk 20:18 3/2 4/2 4/4 0 2 2 2 0 1 0 2 2 14
Sokol H. Králové 25:51 10/6 2/1 0/0 3 2 5 0 2 0 0 1 1 15
Slovanka MB 30:28 7/5 7/3 0/0 1 5 6 4 1 1 0 4 3 19
BA K. Vary 18:39 5/3 3/1 1/1 1 2 3 0 2 1 0 2 1 10
BK ST - U19 Chance 25:07 12/6 4/0 3/2 3 6 9 8 4 1 2 3 1 14
Teamstore Brno 20:32 5/3 4/0 0/0 1 3 4 6 1 1 0 1 5 6
KP Brno 10:26 5/3 3/0 0/0 1 1 2 0 0 2 0 1 2 6
BLK Slavia Praha 12:24 2/1 3/1 0/0 0 1 1 2 1 0 0 0 2 5
BA K. Vary 16:22 4/2 3/0 1/0 0 1 1 3 2 0 1 2 1 4
BA K. Vary 17:40 4/2 1/0 1/1 2 0 2 2 0 1 0 1 3 5
BA K. Vary 13:39 2/2 2/0 0/0 1 2 3 0 1 3 0 1 1 4
DSK Basketball Nymburk 14:24 3/2 3/0 2/1 1 2 3 2 1 1 0 1 0 5
DSK Basketball Nymburk 21:17 4/3 3/2 3/3 1 1 2 1 0 1 1 4 1 15
DSK Basketball Nymburk 15:17 3/2 2/1 3/2 0 2 2 0 0 1 0 1 3 9
Sokol H. Králové 23:37 6/5 3/1 3/2 1 0 1 1 3 2 0 3 2 15
Sokol H. Králové 20:11 4/2 3/0 0/0 1 2 3 1 0 5 0 0 1 4
Sokol H. Králové 14:23 2/1 3/2 0/0 1 3 4 2 0 1 0 1 0 8
CELKEM 20:09 127/70 98/26 55/45 27 62 89 57 32 39 4 50 44 263

Euroleague women - statistiky

 min2 Pts3 PtsFTORDRTot.ASTOSTBLF+F-Pts
Uni Györ (HUN) 10:00 2/1 2/1 2/2 0 1 1 1 0 1 0 0 0 7
Dynamo Kursk (RUS) 0:00 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Fenerbahce Istanbul (TUR) 0:00 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Famila Schio (ITA) 0:00 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Uni Györ (HUN) 07:28 5/2 1/0 0/0 1 1 2 0 1 0 0 0 1 4
Wisla Can-Pack (POL) 07:37 3/2 4/1 0/0 2 0 2 1 0 0 0 0 1 7
Mersin Buyuksehir (TUR) 09:39 2/2 1/0 0/0 1 3 4 1 0 2 0 0 0 4
BLMA Lattes (FRA) 0:00 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dynamo Kursk (RUS) 0:00 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Fenerbahce Istanbul (TUR) 0:00 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Famila Schio (ITA) 02:36 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Nadezhda Orenburg (RUS) 0:00 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Nadezhda Orenburg (RUS) 0:00 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Nadezhda Orenburg (RUS) 0:00 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dynamo Kursk (RUS) 0:00 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
UMMC Ekaterinburg (RUS) 0:00 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
CELKEM 2:20 12/7 8/2 2/2 4 5 9 3 1 3 0 0 2 22
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA