6Karolína Elhotová

7.1.1992
CZE
6
1.8.2015
Největší týmové úspěchy: - 3.místo ME Lotyšsko - 3. místo ME Slovensko - 3. místo ŽBL - VŠ PRAHA Reprezentace: - U16 - U18 - U19 - U20 - Univerziáda

Ženská basketbalová liga - statistiky

 min2 Pts3 PtsFTORDRTot.ASTOSTBLF+F-Pts
Slovanka MB 28:04 12/7 6/3 0/0 0 2 2 4 4 0 0 0 2 23
Žabiny Brno 23:43 3/1 2/2 0/0 0 2 2 0 2 2 0 0 2 8
BK ST - U19 Chance 20:00 7/4 3/1 0/0 0 3 3 2 4 0 0 1 2 11
DSK Basketball Nymburk 13:30 2/1 2/1 0/0 0 3 3 2 0 0 0 0 0 5
BLK Slavia Praha 19:49 8/6 0/0 4/3 1 4 5 2 2 0 0 3 3 15
Teamstore Brno 19:31 8/4 5/3 2/2 3 6 9 4 1 1 0 2 0 19
KP Brno 18:10 6/4 1/0 0/0 1 2 3 1 1 3 0 0 1 8
SBŠ Ostrava 20:54 10/8 4/1 1/1 4 2 6 4 4 0 0 1 0 20
Žabiny Brno 21:48 8/6 3/1 2/1 1 4 5 1 0 1 0 2 2 16
Sokol H. Králové 19:31 3/1 3/1 2/2 0 6 6 2 1 1 0 2 2 7
BK ST - U19 Chance 15:19 3/1 4/1 4/3 3 2 5 1 1 3 0 3 0 8
DSK Basketball Nymburk 23:46 7/4 3/1 4/2 1 3 4 2 0 0 0 2 1 13
BLK Slavia Praha 24:55 7/3 5/3 0/0 1 2 3 4 5 1 0 1 2 15
KP Brno 16:10 2/0 4/0 0/0 2 2 4 1 2 0 0 1 3 0
SBŠ Ostrava 20:00 7/5 3/3 0/0 0 1 1 0 1 1 0 0 2 19
Sokol H. Králové 18:01 3/2 4/2 1/0 0 3 3 2 2 1 0 1 4 10
Slovanka MB 15:55 6/4 1/0 0/0 0 2 2 3 1 0 0 0 1 8
Slovanka MB 12:55 8/3 2/0 0/0 1 0 1 1 1 0 0 0 1 6
Slovanka MB 16:33 5/5 1/0 1/0 0 4 4 0 1 1 0 1 2 10
Sokol H. Králové 20:15 7/3 3/2 0/0 1 2 3 4 1 0 0 1 1 12
Sokol H. Králové 17:15 5/4 3/1 0/0 0 0 0 2 0 0 0 1 3 11
Sokol H. Králové 16:28 3/1 4/1 0/0 0 1 1 0 0 1 1 1 2 5
Žabiny Brno 19:13 2/1 1/1 0/0 1 2 3 3 2 1 0 0 0 5
Žabiny Brno 18:21 3/0 2/0 2/2 3 1 4 2 1 2 0 1 4 2
Žabiny Brno 20:16 2/1 0/0 2/1 3 2 5 2 1 1 0 1 3 3
CELKEM 19:13 137/79 69/28 25/17 26 61 87 49 38 20 1 25 43 259

Euroleague women - statistiky

 min2 Pts3 PtsFTORDRTot.ASTOSTBLF+F-Pts
Nadezda Orenburg (RUS) 14:16 0/0 0/0 3/2 0 0 0 2 0 1 0 0 1 2
Famila Schio (ITA) 4:58 1/1 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2
Tango Bourges (FRA) 14:50 5/3 2/0 0/0 0 2 2 1 0 0 0 0 3 6
UMMC Ekaterinburg (RUS) 20:55 6/2 3/1 0/0 1 1 2 1 3 1 0 0 1 7
Castors Braine (BEL) 22:36 2/2 3/0 4/3 1 2 3 4 1 2 0 0 4 7
ESBVA-LM 05:25 0/0 0/0 0/0 0 1 1 0 0 0 0 0 2 0
Famila Schio (ITA) 04:10 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tango Bourges (FRA) 01:37 0/0 0/0 0/0 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0
UMMC Ekaterinburg (RUS) 14:50 2/0 2/1 0/0 0 2 2 5 0 0 1 0 0 3
Castors Braine (BEL) 10:13 3/2 1/0 2/2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 6
ESBVA-LM 03:00 0/0 1/0 0/0 0 1 1 0 2 0 0 0 0 0
CCC Polkowice (POL) 10:15 0/0 1/0 0/0 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
Fenerbahce Istanbul (TUR) 14:41 4/1 3/1 0/0 0 2 2 3 0 0 0 0 3 5
Fenerbahce Istanbul (TUR) 00:00 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
CELKEM 10:08 23/11 16/3 9/7 2 13 15 17 7 4 1 0 18 38
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA