6Karolína Elhotová

7.1.1992
CZE
6
1.8.2015
SF
Největší týmové úspěchy: - 3.místo ME Lotyšsko - 3. místo ME Slovensko - 3. místo ŽBL - VŠ PRAHA Reprezentace: - U16 - U18 - U19 - U20 - Univerziáda

Ženská basketbalová liga - statistiky

 min2 Pts3 PtsFTORDRTot.ASTOSTBLF+F-Pts
KP Brno 31:16 5/0 4/3 0/0 2 1 3 6 4 0 0 1 2 9
BA K. Vary 22:14 6/4 5/2 8/5 1 1 2 0 0 0 1 5 2 19
BK ST - U19 Chance 25:09 8/4 2/2 4/3 3 1 4 3 4 3 0 3 1 17
SBŠ Ostrava 17:25 6/4 4/3 2/2 1 1 2 6 1 0 0 2 0 19
Loko Trutnov 19:49 2/2 2/2 2/2 0 1 1 1 0 0 0 1 1 12
Žabiny Brno 28:48 9/6 4/2 0/0 2 2 4 2 1 0 1 0 0 18
BLK Slavia Praha 29:40 5/3 6/4 3/3 1 6 7 3 2 0 0 1 1 21
Slovanka MB 20:04 5/4 2/1 8/6 0 1 1 2 1 1 1 5 2 17
Sokol H. Králové 20:27 2/1 3/0 0/0 0 2 2 1 0 1 1 0 2 2
Teamstore Brno 25:09 6/4 1/0 0/0 1 2 3 3 2 1 0 0 2 8
DSK Basketball Nymburk 22:09 5/2 2/1 2/2 0 2 2 1 1 3 1 1 4 9
KP Brno 15:58 3/1 2/0 0/0 0 1 1 1 0 1 0 1 1 2
BA K. Vary 30:30 8/2 4/3 2/2 1 2 3 7 2 2 0 3 3 15
BK ST - U19 Chance 22:13 5/2 0/0 2/2 0 3 3 1 0 1 0 1 4 6
SBŠ Ostrava 22:35 8/1 5/3 6/4 3 2 5 1 3 1 0 3 4 15
Loko Trutnov 24:55 9/5 5/4 2/0 1 2 3 5 1 0 0 1 2 22
Žabiny Brno 11:55 3/1 1/0 0/0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2
BLK Slavia Praha 22:52 10/5 4/1 3/2 1 4 5 4 0 0 0 3 0 15
Slovanka MB 30:28 13/8 3/2 0/0 1 6 7 2 4 3 0 2 4 22
Sokol H. Králové 13:01 5/4 1/0 1/1 0 1 1 0 0 0 0 2 0 9
Teamstore Brno 20:04 2/2 5/2 1/0 1 5 6 4 2 0 1 2 0 10
DSK Basketball Nymburk 16:28 3/0 1/0 2/1 0 1 1 0 0 0 0 1 4 1
BA K. Vary 26:58 7/4 3/2 2/1 1 2 3 1 0 0 1 2 2 15
BA K. Vary 23:57 8/5 1/1 2/2 1 3 4 1 1 1 0 2 2 15
BA K. Vary 17:01 8/2 2/2 0/0 1 3 4 1 3 0 0 0 0 10
Sokol H. Králové 14:46 2/2 1/1 0/0 0 2 2 1 0 0 0 1 4 7
Sokol H. Králové 27:19 7/4 3/1 1/0 3 2 5 2 5 1 0 1 1 11
Sokol H. Králové 20:51 5/3 1/0 4/3 0 2 2 0 0 2 0 3 1 9
KP Brno 13:30 2/1 0/0 0/0 1 3 4 1 1 1 0 1 1 2
KP Brno 22:12 3/1 4/2 4/2 1 3 4 1 0 2 0 2 1 10
KP Brno 19:48 4/2 3/1 0/0 0 4 4 1 1 2 0 1 4 7
CELKEM 21:55 174/89 84/45 61/43 27 71 98 62 40 27 7 51 58 356

Euroleague women - statistiky

 min2 Pts3 PtsFTORDRTot.ASTOSTBLF+F-Pts
Tango Bourges (FRA) 05:23 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Galatasaray (TUR) 03:24 1/0 2/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
CCC Polkowice (POL) 14:56 1/0 2/0 2/1 1 3 4 0 1 0 0 0 2 1
Dynamo Kursk (RUS) 13:13 1/1 0/0 0/0 0 1 1 2 1 0 0 0 2 2
ESBVA-LM (FRA) 13:12 2/1 1/1 0/0 1 3 4 0 0 0 0 0 1 5
Sopron Basket (HUN) 04:03 0/0 0/0 0/0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
Castors Braine (BEL) 11:12 1/0 1/0 0/0 0 0 0 1 0 0 0 0 2 0
Tango Bourges (FRA) 00:00 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Galatasaray (TUR) 00:00 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
CCC Polkowice (POL) 13:05 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 1 0 0 2 0
Dynamo Kursk (RUS) 15:16 3/1 0/0 0/0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 2
ESBVA-LM (FRA) 00:00 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Sopron Basket (HUN) 00:00 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Castors Braine (BEL) 00:00 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
UMMC Ekaterinburg (RUS) 12:16 3/1 1/1 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
UMMC Ekaterinburg (RUS) 12:54 2/1 0/0 0/0 2 1 3 0 0 0 0 0 1 2
CELKEM 7:26 14/5 7/2 2/1 5 8 13 5 3 1 0 0 11 17
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA