Liga - play-out A

Kolo Domácí Hosté Datum / Výsledek
1. USK Praha B : BKj. Kralupy n.V. 96 : 48
5. TJ Sokol Kladno : USK Praha B 51 : 71
6. USK Praha B : Loko Karlovy Vary 89 : 45
3. USK Praha B : Slovan Litoměřice 77 : 31
8. BKj. Kralupy n.V. : USK Praha B 73 : 79
4. USK Praha B : SLUNETA Ústí n. L. 85 : 54
9. SLUNETA Ústí n. L. : USK Praha B 56 : 72
10. Slovan Litoměřice : USK Praha B 40 : 64
11. Loko Karlovy Vary : USK Praha B 45 : 75
12. USK Praha B : TJ Sokol Kladno 53 : 80

Tabulka

Pořadí Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1. TJ Sokol Kladno 20 17 3 1320 : 1027 37
2. USK Praha B 20 16 4 1370 : 1037 36
3. BKj. Kralupy n.V. 20 11 9 1209 : 1196 31
4. Slovan Litoměřice 20 9 11 1008 : 1106 29
5. Loko Karlovy Vary 20 6 14 1036 : 1216 26
6. SLUNETA Ústí n. L. 20 1 19 1060 : 1421 21

 

Liga U17 - základní část

Kolo Domácí Hosté Datum / Výsledek
2. USK Praha B : BK Klatovy 62 : 56
3. USK Praha B : DBaK 57 : 79
4. USK Praha B : SLUNETA Ústí n. L. 82 : 53
5. USK Praha B : Slovan Litoměřice 46 : 45
6. Loko Karlovy Vary : USK Praha B 70 : 51
7. TJ Sokol Kladno : USK Praha B 55 : 54
1. BKj. Kralupy n.V. : USK Praha B 64 : 55
8. USK Praha B : BKj. Kralupy n.V. 82 : 53
9. DBaK : USK Praha B 79 : 64
10. BK Klatovy : USK Praha B 76 : 64
11. Slovan Litoměřice : USK Praha B 55 : 56
12. SLUNETA Ústí n. L. : USK Praha B 48 : 78
13. USK Praha B : TJ Sokol Kladno 42 : 37
14. USK Praha B : Loko Karlovy Vary 63 : 34

Tabulka

Pořadí Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1. BK Klatovy 14 11 3 932 : 761 25
2. DBaK 14 11 3 982 : 826 25
3. TJ Sokol Kladno 14 9 5 861 : 758 23
4. USK Praha B 14 8 6 856 : 804 22
5. Slovan Litoměřice 14 7 7 744 : 750 21
6. BKj. Kralupy n.V. 14 5 9 809 : 863 19
7. Loko Karlovy Vary 14 5 9 750 : 839 19
8. SLUNETA Ústí n. L. 14 0 14 690 : 1023 14

 

Kvalifikace o ligu - skupina B

Kolo Domácí Hosté Datum / Výsledek
1. Basket Slovanka B : USK Praha B 56 : 46
1. USK Praha B : BCM Sokolov 82 : 46

Tabulka

Pořadí Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1. Basket Slovanka B 2 2 0 130 : 92 4
2. USK Praha B 2 1 1 128 : 102 3
3. BCM Sokolov 2 0 2 92 : 156 2

 

Kvalifikace o ligu - 2.kolo

Kolo Domácí Hosté Datum / Výsledek
1. Pastelka MB : USK Praha B 40 : 113
2. USK Praha B : Pastelka MB 115 : 29

 

Tréninky

úterý: Petřiny, 18:30 - 20:00

čtvrtek: Petřiny, 18:30 - 20:00

Aktuální výsledky

USK Praha B53
TJ Sokol Kladno80
Loko Karlovy Vary45
USK Praha B75

AktualityZobrazit vše

24/05
České reprezentantky porazily Maďarsko 82:59
Oslavy sedmých kulatin basketbalového klubu BK REAL Roudnice nad Labem dnes v místní hale ozvláštnil reprezentační souboj. České basketbalistky si k němu na břeh největší české řeky přizvaly národní tým Maďarska.
21/05
Reprezentační soustředění v Praze
Na listopadové vyvrcholení bojů o ME, si reprezentační trenér Štefan Svitek svolal basketbalistky už od 14. května. České basketbalistky tak mají za sebou první soustředění, které se událo v Trutnově. Během pěti týdnů odehrají české reprezentantky 7 přípravných zápasů, z toho dva tento týden.
20/05
Connecticut Sun představil ve středu svou finálovou soupisku
Leticia Romero odjela po mistrovské sezoně na přípravný kemp týmu Connecticut Sun, který hraje WNBA.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Národní Festival U11

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
Kristýna
Leticia
Julie
Karolína
Alena
Veronika
Marija
Marta
Kateřina
Tereza
Veronika
Aneta
Amanda
Michaela
Dewanna
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio peakshop.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA