Aktuality

19
11

Ružomberok nad naše síly

Basketbalistky USK Blex Praha podlehly v 5. kole Evropské ligy slovenskému mistrovi. Ružomberoku 60:73. po poločase 35:36.
17
11

Chceme druhou výhru

Euroligový nováček USK Blex Praha má za sebou povedený týden. Minulou středu získal svou první výhru v Evropské lize. když porazil Jekatěrinburg a v sobotu v lize uštědřil Slovance drtivou porážku 98:45. Teď na USK čeká další klání v Evropské lize. jeho soupeřem bude slovenský Rožumberok.

Ve Fotogalerii na Vás čekají nové fotky. Podívejte se do galerie číslo 3...

17
11

Na Slovance bez problémů

Páté vítězství letošní sezóny si připsaly hráčky USK Blex Praha tentokrát na půdě pražské Slovanky. kde zvítězily bez větších problémů 98:45.
12
11

Senzační výhra je na světě

Basketbalistky USK Blex Praha získaly po senzačním vítězství nad loňským euroligovým šampiónem Jekatěrinburgem 70:66 svou premiérovou výhru v Eurolize.
10
11

Na Folimance se představí jeden z nejlepších celků Evropy

Ve středečním zápase 4. kola Evropské ligy. přivítáme na Folimance od 17.15 loňského vítěze celé soutěže. Jekatěrinburg.
09
11

V souboji neporažených úspěšnější USK

Domácí basketbalistky si poradily v zápase 4. kola s Trutnovem 78:69 jsou tak i nadále bez porážky. V příštím kole hrajeme derby na Slovance.
04
11

Ve středu nás čeká třetí kolo Euroligy

Basketbalistky USK Blex Praha zavítají po týdnu opět do Francie. Našimi soupeřkami budou tentokrát hráčky Pays D Aix.
Z minulého kola si Pražanky přivezly porážku 52:81 z Bourges. teď proti Pays D Aix by chtěly zahrát lépe.
02
11

Po 3 kolech máme 3 vítězství

USK Blex Praha vyhrál ve třetím kole na hřišti Sokola Hradce Králové 93:74 a v 1. lize je tak nadále bez ztráty bodu.
29
10

Bourges bylo nad naše síly

Basketbalistky USK Blex Praha nezvítězily ani v druhém zápasem letošního ročníku Euroligy. Tentokrát je však čekal soupeř z nejtěžších. předloňský vítěz celé soutěže Bourges.
28
10

Ve středu nás čeká druhý zápas v Eurolize

V úterý ráno odlétají basketbalistky USK Blex Praha ke svému druhému zápasu v nejprestižnější evropské klubové soutěži žen. Ve druhém kole Euroligy čeká českého vicemistra francouzské Bourges.
25
10

Vítězství v derby je naše

Basketbalistky USK Blex Praha zvítězily i ve svém druhém utkání v nejvyšší soutěži žen. když si tentokrát poradily se Spartou Praha 81:51.
24
10

Bortelová má utržený úpon

Kapitánka USK Blex Praha si ve třetí čtvrtině středečního euroligovéhozápasu mezi USK a Barcelonou bolestivě poranila chodidlo. Lékaři pozdějidiagnostikovali její zranění jako utržený úpon spodní strany chodidla.Veroniku teď čeká 10 dní absolutního klidu a následně rehabilitace.
05
11

V Pays D Aix chyběly k vítězství tři body

Přestože sehrály basketbalistky USK Blex Praha v Eurolize zatím své nejpovedenější utkání. na vítězství nedosáhly. Ve Francii jsme prohrály těsně 70:73.
23
10

Barcelona nad naše síly

Velká nervozita. která provázela basketbalistky USK v průběhu celého zápasu byla hlavní příčinou jejich dnešní porážky. Vysokoškolačky se nedokázaly dostat do svého obvyklého tempa a premiérový zápas prohrály 52:76.
09
10

Euroliga začíná již 22. října

Zápasem s Barcelonou zahájí na Folimance ve středu 22. října od 17.15 basketbalistky USK Blex Praha svou premiérovou sezónu v Eurolize. Tým. který získal přes léto 7 nových basketbalistek rozhodně nebude chtít hrát v Eurolize druhé housle a tak by jistě všem prospěl dobrý rozjezd do soutěže.

Už loni. kdy naše hráčky nastupovaly v poháru FIBA. se ukázalo. že utkání v evropských pohárech mají úplně jiný náboj.