Aktuality

30
11

Po nevydařeném úvodu jsme prohráli i v Mondeville

Ani na šestý pokus se naše basketbalistky v Evropské lize neradovaly z vítězství. Druhou polovinu bojů ve skupině A jsme zahájili na palubovce francouzského Mondeville, ovšem po nevydařeném začátku jsme nakonec opět na kýžené vítězství nedosáhli a do vlasti se vracíme s prázdnou.
29
11

Do Francie jedeme pro první euroligové vítězství

Do své druhé poloviny vstoupí v tomto týdnu základní skupiny v prestižní Evropské lize. Naše basketbalistky rozhodně neodehrály tu první špatně, ovšem na své první vítězství v nejkvalitnější klubové soutěži Evropy stále čekají. Dočkají se ho ve středu v Mondeville?
26
11

Z východu Čech vezeme pohodové vítězství

Naprosto jednoznačnou záležitostí našich hráček bylo utkání 9. kola Ženské basketbalové ligy mezi Trutnovem a USK Praha. Svěřenkyně trenéra Blažka si vytvořily již v první čtvrtině dvouciferný náskok a domácím hráčkám nedaly v dalším průběhu sebemenší šanci na příznivý výsledek.
26
11

Ligový los nás posílá do Trutnova

Pouhé dva dny po návratu z pátého euroligového duelu v maďarské Pécsi čeká na naše basketbalistky další ligový zápas. V 9. kole Ženské basketbalové ligy zajíždíme na palubovku Trutnova, který zatím podává hodně nevyrovnané výkony.
24
11

Náskok jsme neudrželi a prohráli jsme i v Pécsi

Ani v pátém euroligovém utkání se našim hráčkám nepodařilo vybojovat premiérové vítězství. V Maďarsku jsme sice na palubovce Pécse sehráli skvělou první čtvrtinu, ale vedení jsme neudrželi a nakonec se z patnáctibodového vítězství radovali hostitelé.
22
11

Chystáme se na Pécs

Na své páté vystoupení v prestižní Evropské lize se v těchto dnech pečlivě připravují basketbalistky USK Praha. Na palubovce silného maďarského týmu budou ve čtvrtek usilovat o premiérové vítězství, neboť předchozí čtyři střetnutí jsme prohráli.
19
11

Nezaváhali jsme ani ve Strakonicích

Pro sedmou výhru v probíhající prvoligové sezoně si dojely naše basketbalistky na palubovku Strakonic. Domácí hráčky s námi držely krok jen v první čtvrtině, kterou jsme vyhráli o čtyři body. Další průběh zápasu už jsme však měli jednoznačně pod kontrolou.
19
11

Do Strakonic jedeme pro sedmou výhru

Říjen, rok 1998. Ano, právě tehdy naše hráčky naposledy podlehly basketbalistkám Strakonic a od té doby si připsaly úctyhodných třiadvacet prvoligových výher v řadě! V sobotu odpoledne budou chtít přidat na vítěznou šňůru již čtyřiadvacátý korálek.
17
11

Lubor Blažek věří, že si playoff zahrajeme!

Bez jediného vítězství zůstaly naše basketbalistky po čtvrtém kole prestižní Evropské ligy. Ale pozor: Nic není ztraceno! Do konce bojů ve skupině A ještě zbývá šest zápasů a v nich se USK hodlá poprat o jedno ze čtyř postupových míst zaručujících účast v playoff.
14
11

V Eurolize nás prověří nejtěžší protivník

Pravá zkouška ohněm čeká naše basketbalistky ve 4. kole prestižní Evropské ligy. V hale na Folimance totiž přivítáme soupeře z nejtěžších, kterým je ruská Samara. První rozskok bude vhozen v úterý v 18.30. Přijďte naše hráčky v cestě za prvním euroligovým vítězstvím povzbudit, rozhodne to budou potřebovat!
12
11

Hladké vítězství nad Hradcem Králové

Pouhý den odpočinku měly naše basketbalistky mezi euroligovým utkáním ve Valencii a dalším ligovým soubojem s Hradcem Králové. Ten navíc strávily v letadle při přesunu ze Spanělska do Česka. Přesto jsme v 7. kole Ženské basketbalové ligy nepřipustili žádné překvapení a bez jakýchkoliv problémů jsme získali další vítězství.
10
11

Vítězství bylo blízko, ale štěstí nám znovu nepřálo

Třetí porážku, opět velice těsnou, utrpěly naše hráčky ve svém třetím vystoupení ve skupině A prestižní Evropské ligy. Ve španělské Valencii jsme byli jen malý krůček od prvního vítězství, koncovka však bohužel vyšla lépe soupeřkám.
15
11

Samara u nás potvrdila svou extratřídu

Ani ve čtvrtém zápase Evropské ligy se naše basketbalistky neradovaly z vítězství. Favorizovaný ruský tým ze Samary byl nad jejich síly, přestože svěřenkyně trenérů Blažka s Benešem rozhodně nepodaly špatný výkon.
09
11

Klapka: Euroliga potřetí. Valencia - USK!

Na své třetí euroligové utkání, druhé na cizí palubovce, se v první polovině tohoto týdne chystají basketbalistky USK Praha. Tentokrát míří do slunného Španělska, kde bude jejich soupeřem Ros Casares Valencia.
06
11

Výborný výkon v Brně k senzaci nestačil

Vynikajícím výkonem se prezentovaly naše hráčky v dohrávaném utkání 6. kola Ženské basketbalové ligy v Brně. Domácí Gambrinus jsme hodně potrápili a přes konečnou porážku o osmnáct bodů může být trenérská dvojice Blažek, Beneš s předvedeným výkonem svých svěřenkyň spokojena.