Aktuality

28
10

V Hradci bez problémů

Třetí vítězství v letošním ligovém ročníku, získaly hráčky USK Blex Praha na půdě Hradce Králové.
23
10

Olomouc si veze z Folimanky debakl

Basketbalistky USK Blex Praha se brzy otřepaly z nepovedeného zápasu v Brně a v domácím prostředí opět kralovaly, když porazily Olomouc 134:45.
20
10

V Brně se nám nedařilo

2. kolo nejvyšší soutěže žen nevyšlo basketbalistkám USK Blex Praha podle jejich představ. V zápase na půdě mistrovského Brna nezachytily začátek utkání a vysoko prohrály 42:90.
18
10

Má práce navázala na to, co tu budujeme již několik let

Premiéra vyšla Luboru Blažkovi na výbornou. Jeho tým vyhrál nad Strakonicemi rozdílem 82 bodů a tak zavládla na Folimance spokojenost. Hlavní trenér ale první vítězství v žádném případě nepřeceňuje. Ví totiž, že jeho svěřenkyně čeká ještě mnoho těžkých zápasů.
16
10

Ligová premiéra vyšla na jedničku

Basketbalistky USK Blex Praha zvládly ligovou premiéru na výbornou. V dnešním zápase porazily Strakonice rozdílem 82 bodů 109:27.
15
10

Stát na bedně to nemá konkurenci (rozhovor s Markétou Mokrošovou)

Kromě stříbrné medaile si Markéta Mokrošová přivezla z letošního ME také spoustu zážitků a jsme velmi rádi, že si je nenechala pro sebe a o některé z nich se s námi podělila.
15
10

Sedmá příčka odpovídá našim možnostem (povídání o univerzíádě s Iv

Letní univerziáda v jihokorejském Daegu byla bezpochyby jednou z nejvýznamnějších akcí končícího léta. Zeptali jsme se proto hlavního trenéra našeho výběru Ivana Beneše na čerstvé dojmy z univerzitních her.
15
10

S Veronikou Bortelovou o všem možném

15
10

Rozhovor s Ivanem Benešem hlavní trenérem žen USK Blex K.V. Praha

15
10

Rozhovor s Janou Veselou

13
10

Na USK putuje posila z WNBA

USK Blex Praha se dohodl na ukončení smlouvy se Stojankou Ostojič. Hráčka za dva měsíce působení v Praze nepřesvědčila trenéry o svých kvalitách. Na její místo klub angažoval pětadvacetiletou americkou křídelní hráčku Keishu Brown. která si zahrála v uplynulém ročníku WNBA.
03
10

Vysokoškolačky dobyly Wels

Pohár za první místo si přivezly basketbalistky USK Blex Praha z přípravného turnaje v rakouském Welsu. když postupně zdolaly německý Göttingen. domácí Wels i anglický tým Rhondda Rebels.
26
09

Z Košic vezeme druhé místo

Basketbalistky USK Blex Praha vybojovaly na přípravném turnaji v Košicích druhou příčku. když nestačily pouze na domácí tým. Ze Slovenska si kromě poháru za druhé místo odváží i cenné vítězství nad BSE Budapeští a Can Pack Krakowem.
20
09

V premiérových duelech vítězně

Basketbalistky USK Blex Praha už mají za sebou zápasovou premiéru. V prvních dvou utkáních sezóny si dvakrát poradily s rakouským účastníkem poháru FIBA Gustino Powerbasket Wels a úspěšně tak vkročily do nové sezóny.
10
09

Hráčky na soustředění v Jičíně

Basketbalistky USK Blex KV Praha polykají v těchto dnech tréninkové dávky na soustředění v Jičíně. Trenéři Blažek s Benešem mají k dispozici téměř kompletní tým.