Aktuality

04
12

Vary na USK nestačily

USK dokráčel v brzkém sobotním odpoledni k pohodlné výhře nad Karlovými Vary 103:56 a do ligové tabulky si tak připsal již devátou výhru.
28
11

V Karlových Varech bez problémů

Osmou ligovou výhru si veze USK Blex Praha ze zápasu 9. kola nejvyšší soutěže žen v Karlových Varech, kde zvítězil rozdílem jedenatřiceti bodů 88:57.
27
11

Největším soupeřem je čas

Velká Kunratická je bezpochyby běžeckým fenoménem. Letos se běžel již její 71. ročník a své želízko v ohni měl i USK Blex Praha. Závodu se zúčastnil náš manažer Marek Kučera.
26
11

USK jediným neporaženým týmem v poháru FIBA

USK Blex Praha je jediným týmem v poháru FIBA, který zatím nepoznal hořkost porážky a tento fakt nezměnil ani včerejší zápas 4. kola v Záhřebu. Přestože soupeřky „zlobily“ více než v prvním vzájemném zápase v Praze, naše hráčky měly zápas pod kontrolou a zaslouženě zvítězily 97:63.
20
11

Na Spartě vítězně

Sedmého ligového vítězství dosáhly basketbalistky USK Blex Praha v pražském derby na Spartě, když zvítězily v pěkném utkání 100:80.
18
11

Spanilá jízda pohárem FIBA pokračuje

USK Blex Praha získal v poháru FIBA své třetí vítězství, když zvládl těžký zápas na půdě slovenského vicemistra Ružomberoku a vyhrál 83:71.
13
11

Folimanka zůstává nedobytnou pevností

Basketbalistky USK Blex Praha letos na Folimance ještě neprohrály a výjimkou nebyl ani zápas s Trutnovem.
12
11

USK se vrací z Maďarska s výhrou

Basketbalistky USK Blex Praha vyhrály i ve druhém utkání poháru FIBA, když zvítězily nad Šoproní 85:59.
08
11

V druhém kole do Maďarska

Basketbalistky Fotonu Šoproň budou druhým soupeřem USK Blex Praha v evropském poháru FIBA. Maďarky prohrály v 1. kole v Ružomberoku a tak budou na domácí palubovce usilovat o své první vítězství.
07
11

Z Ústí si vezeme páté vítězství

USK Blex Praha zvítězil na půdě ligového nováčka z Ústí 86:38 a připsal si tak již páté ligové vítězství. V tabulce soutěže po 6. kolech (nebereme-li v potaz předehrávaná utkání) tak figuruje na druhém místě.
04
11

Vysokoškolačky smetly Záhřeb

Pohárová premiéra vyšla USK na výbornou. Pražanky nedaly Chorvatkám pomyslet na slušný výsledek ani na vteřinku, od začátku je jasně převyšovaly ve všech činnostech a své soupeřky nakonec vyprovodily s výpraskem 102:37.
01
11

USK začíná ve čtvrtek v poháru FIBA

Basketbalistky USK Blex Praha zahájí ve čtvrtek svou letošní pohárovou pouť. Na Folimance přivítají od 17:15 v premiérovém zápase chorvatský Medveščak Záhřeb.
30
10

Proti Slovance stovka nepadla

USK Blex Praha porazil v zápase 5. kola nejvyšší soutěže Basket Slovanka 98:45 a generálku před čtvrteční premiérou v poháru FIBA tak zvládl bez problémů.
01
12

USK zůstává v poháru nadále bez porážky

Vítězství bez větších problémů. Tak by šel nazvat zápas basketbalistek USK Blex Praha s Fotonem Šoproň, kde domácí hráčky zvítězily rozdílem třiatřiceti bodů 89:56.
29
10

Jana se Simonou si zatrénovaly s dorostenkami

Skončil trénink A týmu žen a hráčky jako obvykle zmizely v šatně. Tentokrát to však neplatilo pro všechny. Janu Lichnerovou a Simonu Podešvovou čekal ještě jeden trénink navíc.