Aktuality

15
09

Zlatý trenér Blažek o titulu: Největší úspěch!

Z mistrovství Evropy se vrátil se zlatou medailí na krku, užívá si největšího úspěchu své dosavadní trenérské kariéry. Ale také již myslí na nadcházející klubovou sezonu. Kdo? Hlavní kouč USK Blex Lubor Blažek.
12
09

Evropské šampionky se dnes vrátí domů

Dvě hráčky USK Blex, Michaela Pavlíčková s Markétou Mokrošovou, a trenér Lubor Blažek se dnes vrátí z mistrovství Evropy v Turecku. A na krku budou mít zlaté medaile!
09
09

Pavlíčková na evropském šampionátu exceluje

Vynikající výkony podává na mistrovství Evropy v Turecku Michaela Pavlíčková. Je jednou z hlavních opor reprezentačního týmu, který dnes vstoupí do playoff.
26
08

USK Blex dnes posílila rozehrávačka z USA!

Kádr USK Blex Praha se několik týdnů před začátkem nové sezony rozrostl o významnou posilu. Vedení klubu dnes podepsalo smlouvu s americkou rozehrávačkou Marií Ferdinandovou (175 cm).
04
08

Burse vystřílela výhru nad Charlotte

Naše nová posila Janell Burse opět zazářila v WNBA. V dresu Seattle Storm nasázela Charlotte 27 bodů a nejvíce se zasloužila o jedenáctibodové vítězství svého týmu.
13
07

Kompletní rozlosování USK Blex v Eurolize

Deset zápasů čeká naše basketbalistky v základní skupině prestižní Euroligy. Na úvod se utkáme na konci října s Mondeville, poslední zápas sehrajeme v polovině ledna s Pécsí.
12
07

Janell Burse se v WNBA velice daří

Naší nové posile, americké pivotce Janell Burse, se v letošním ročníku prestižní WNBA daří. V týmu Seattlu navíc patří mezi nejvytíženější hráčky.
03
07

Los Euroligy: Na úvod proti Mondeville

Na domácí palubovce proti francouzského týmu Mondeville zahájíme příští sezonu v prestižní Eurolize. Rozhodl o tom dnešní los v Mnichově. USK Blex se představí ve skupině A.
28
06

Skvělá zpráva: Budeme hrát Euroligu!!!

USK Blex v Eurolize? Od dnešního dne to znovu není jen sen, nýbrž příjemná realita. FIBA nám udělila jednu ze tří divokých karet a v příští sezoně se tak prestižní soutěž rozjede s naší účastí!
24
05

Americká pivotka Burse druhou posilou USK

Druhou zahraniční posilou našeho klubu se dnes stala americká pivotka Janell Burse. Hráčka ze zkušenostmi z WNBA měří téměř dva metry a k týmu se připojí na začátku října.
19
05

První letošní posilou je Běloruska Volnaya

První výraznou posilu získal do svých řad USK Blex Praha. Vedení klubu podepsalo smlouvu s křídelní hráčkou jménem Sviatlana Volnaya, přičemž přestup byl definitivně potvrzen právě dnes!
10
05

Po dovolené jsme začali s přípravou

Dva týdny dovolené skončily, pro hráčky USK Blex začalo první přípravné období. Trenéři Blažek s Benešem zvolili velice pestrou přípravu.
28
04

Nejužitečnější hráčkou byla Míša Pavlíčková

Nejužitečnější hráčkou USK Blex v letošní sezoně Ženské basketbalové ligy se stala Michaela Pavlíčková, jejíž koeficient užitečnosti přesáhl hodnotu dvaceti bodů.
25
04

Statistiky USK Blex v letošní sezoně

Druhé místo, stejně jako v celkovém pořadí ligové soutěže, patří našim hráčkám i ve většině týmových statistik. V doskakování a trestných hodech jsme se dostali dokonce před Brno!
20
04

Liga? Trenér Blažek vyjádřil spokojenost

Suverénní Brno a za ním hluboká propast. Následuje USK Blex a mezi ním a zbývajícími týmy Ženské basketbalové ligy zeje další "díra". Naprosto přesně vystihl průběh letošní sezony náš hlavní kouč Lubor Blažek.