Používáme cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami.

ZVVZ USK PrahaVSTango Bourges Basket
Středa 29.10.2025 od 19:00

Na Folimance se pilně trénuje

28.8.2004 |
Jsou to již více než dva týdny co basketbalistky USK Blex KV Praha zahájily úvodní část přípravy. Přesto ještě tým vysokoškolaček není kompletní. Michala Pavlíčková s Ivanou Voračkovou bojují v těchto dnech na olympiádě v Aténách a ruská posila Elizaveta Kytizina se k týmu připojí až koncem srpna.
Naopak do tréninku se již zapojily letní posily Lichnerová. Brantlová a Ostojič. S týmem zatím není ani hlavní trenér Lubor Blažek. který je rovněž na olympijských hrách coby reprezentační asistent. Role šéfa úvodní fáze přípravy tak připadla na bedra Ivanu Benešovi. který od letošní sezóny působí u týmu jako asistent trenéra. Jako již tradičně byl začátek přípravy ve znamení nabírání sil a fyzické kondice. Kromě běhání v hale a na atletickém ovále čekala hráčky i posilovna. V plném složení by se měly hráčky sejít v půli září. kdy se k týmu připojí i reprezentantky Voračková s Pavlíčkovou.
21.10.2025 | Ženy A

Představení soupeře: VBW Gdynia

21.10.2025 | Ženy A

Vyhlášení sportovce Victoria VSC 2025

19.10.2025 | Chance ŽBL

Třetí stovka v sezóně