Používáme cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami.

Poslední posilou je Nykesha Sales

25.1.2009 |
Poslední zahraniční hráčkou, která pro druhou polovinu sezony posílí ZVVZ USK Praha, je americká křídelnice Nykesha Sales (183 cm). Dvaatřicetiletá basketbalistka naposledy působila v Lotyšsku, v sezoně 2005/06 oblékala i dres Gambrinusu Brno.
"Swin Cash sice hraje, ale má zdravotní problémy. Trápí ji bolesti zad a bude muset na operaci. Ještě nám pomůže v play-off Evropské ligy, ale pak odletí do USA, a proto jsme hledali náhradu," uvedl manažer Marek Kučera. Volba nakonec padla na Nykeshu Sales. Kdy se ke svým novým spoluhráčkám připojí? "Smlouvu už jsme s ní podepsali, je do konce letošní sezony. Do Prahy Nykesha přiletí v únoru," doplnil Marek Kučera.
20.6.2025 | Reprezentace

LVICE PODRUHÉ VÍTĚZNĚ

19.6.2025 | Reprezentace

Vítězný čtvrtek pro hráčky USK

18.6.2025 | Reprezentace

Povedený start Francouzek