Používáme cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami.

Pavlíčková s Brantlovou od příští sezóny v našich barvách

2.6.2004 |
Michaela Pavlíčková a Tereza Brantlová se představí v příští sezóně na pražské Folimance. Obě podepsaly na USK dvouleté smlouvy.
„O obě hráčky jsme měli zájem již delší dobu.“ komentoval příchod nových hráček manažer USK Marek Kučera. „Michaela patří k nejlepší křídlům v Evropě. Tereza je zase nadějná rozehrávačka. která má svou basketbalovou budoucnost před sebou. Hodně si od nich slibujeme.“ dodal Kučera.

Pavlíčková hájila v loňské sezóně barvy Dynama Moskva a ruskému týmu pomohla výbornými výkony až do Final Four poháru FIBA. Terezu Brantlovou čeká stěhování z Trutnova. kde odehrála poslední dvě ligové sezóny.

28.4.2025 | Chance ŽBL

Oslavy Mistrovského titulu

25.4.2025 | Chance ŽBL

Mistryně Chance ŽBL

24.4.2025 | Chance ŽBL

o 27. titul doma na Královce