Používáme cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami.

ZVVZ USK PrahaVSKARA Trutnov
Pátek 3.10.2025 od 17:00

Swin nastřílela 16 bodů, ale výhru bral Connecticut

1.9.2008 |
V jednom z nočních utkání WNBA se proti sobě postavily týmy Connecticutu a Seattlu, v nichž působí i basketbalistky ZVVZ USK Praha Lindsay Whalen a Swin Cash. Na palubovce se však tentokrát nepotkaly, neboť rozehrávačka Sun nenastoupila.
O nevšední vyrovnanosti zápasu nejlépe svědčí skutečnost, že ani jedna čtvrtina neskončila vyšším než tříbodovým rozdílem. Z těsné výhry v poměru 80:76 (19:18, 17:17, 21:18, 23:23) se nakonec radoval Connecticut, který tak naplno bodoval ve všech třech dosavadních střetnutích po olympijské přestávce - a to je musel odehrát v pouhých čtyřech dnech! V dresu Seattlu se dařilo Swin Cash, která odehrála téměř 28 minut a po Sue Bird (24 bodů) byla druhou nejlepší střelkyní svého týmu. Celkem proměnila 7 z 11 střeleckých pokusů z pole, 3 ze 4 trestných hodů a k 16 bodům přidala 4 doskočené míče a 2 asistence.
8.9.2025 | Ženy A

Vstupenky v prodeji

6.9.2025 | Ženy A

WNBA V PLNÉM PROUDU

2.9.2025 | Ženy A

PERMANENTKY V PRODEJI