Používáme cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami.

Seattle nezastavil ofenzívu Phoenixu

26.7.2008 |
Obrana. To byl hlavní problém basketbalistek Seattlu Storm v nočním utkání WNBA proti Phoenixu. Tým, jehož barvy hájí i Swin Cash, inkasoval v každé čtvrtině minimálně 21 bodů, celkem jich pak bylo 94, což znamenalo porážku o čtrnáct bodů.
Phoenix začal výborně: na konci první čtvrtiny vedl již 26:12 a krátce před koncem té druhé dokonce 47:27. Seattlu však výborně vyšel přelom obou poločasů a po šňůře 27:7 (!) bylo vyrovnáno. V závěru se však přece jen prosadily hráčky Mercury. Už na konci třetí části hry získaly zpět dvouciferný náskok, necelých sedm minut před koncem vedly 80:66 a zejména díky výbornému výkonu Diany Taurasi (31 bodů a 9 doskoků) dovedly utkání do vítězného konce. Lídrem Storm byla Yolanda Griffith, autorka 17 bodů, Tanisha Wright zaznamenala 14 a Camille Little 13 bodů. Swin Cash proměnila 2 z 9 střeleckých pokusů z pole, všechny čtyři trestné hody a k 8 bodům přidala 6 doskočených míčů a 3 bloky.
19.6.2025 | Reprezentace

Vítězný čtvrtek pro hráčky USK

18.6.2025 | Reprezentace

Povedený start Francouzek

17.6.2025 | Reprezentace

Tisková konference před startem EuroBasketu