S Brnem jsme drželi krok tři čtvrtiny

1.2.2004
Tři čtvrtiny utkání byly naprosto vyrovnané. Závěr se nám však příliš nepovedl a tak Brno nakonec odskočilo do výraznějšího vedení.

"Byl to hezký ligový zápas. dlouho jsme vzdorovali velkému favoritu." hodnotil utkání trenér USK Ivan Beneš. Jeho hráčky dokázaly navázat na výborný výkon ze středečního zápasu s Ružomberokem a mistra dlouho trápily. Ukázaly tak. že i s Brnem se dá hrát vyrovnaně. Škoda jen. že závěrečná čtvrtina přinesla z naší strany několik hluchých míst. díky kterým je rozdíl ve skóre tak veliký.

Zápasů s Brnem nás bude v této sezóně ještě pár čekat. Snad budeme příště ještě veselejší.

USK Blex KV Praha - Gambrinus JME Brno 77:98 (20:16. 38:46. 62:66)

body: Pechová Martina 20. Voračková Ivana 17. Mokrošová Markéta 14. Gerstnerová Petra 11. Bortelová Veronika 8. Klečková Jana 5. Hlaváčková Kamila 2 - Žirková Zuzana 20. Dos Santos Cintia Silva 15. Vítečková Eva 14. Hamzová Romana 11. Šarenac Rankica 11. Veselá Jana 9. Kováčová Alena 7. Večeřová Ivana 6. Uhrová Michaela 3. Machová Hana 2; střelba 3b.: 9/2:12/5; střelba 2b.: 51/26:51/29; TH: 22/19:28/25; doskoky: 25:36; chyby: 23:22; 5 chyb: 31. Gerstnerová Petra - 40. Dos Santos Cintia Silva; rozhodčí: Dolinek Ivo a Vondráček Marek; komisař: Jahoda Milan; 114 diváků; nejlepší hráčka: Žirková Zuzana