Nadstavba začíná

1.3.2024
V sobotu 2.3. rozehrají hráčky ZVVZ USK Praha nadstavbovou část Chance Ženské basketbalové ligy, když se od 17:00 utkají v SA Rokytka s týmem BLK Slavia Praha.

BLK Slavia Praha se v základní části umístila na 4. místě, když si připsala 13 výher a 5 proher. Týmu se tedy herně daří velmi dobře a po novém roce si připsal 5 výher a 2 porážky, kdy nestačil na USK a Žabiny. S ZVVZ USK Praha se tým střetl v základní části dvakrát a obě utkání skončily výhrou pro mistryně z Královky. První utkání se odehrálo již v říjnu, kde svěřenkyně Natálie Hejkové po poločasové přestávce týmovým pojetím a zlepšenou komunikací navyšovaly svůj náskok a utkání vyhrály 97:50. Utkání na palubovce Slavie bylo od úvodních minut zcela v režii USK a tým si připsal výhru 124:41.