Používáme cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami.

Naše hráčky jsou na univerziádě v semifinále!

14.8.2007 |
České basketbalistky sice podlehly v posledním duelu čtvrtfinálové skupiny Rusku vysoko 55:71, ale přesto budou na letní univerziádě v Bangkoku bojovat o medaile. Ve skupině totiž skončily na druhém místě a zajistily si postup do semifinále, v němž se ve středu utkají s Austrálií.
LETNÍ UNIVERZIÁDA - THAJSKO Česko - Rusko 55:71 (22:34, 35:53) O osudu zápasu rozhodla hned první čtvrtina. Zatímco český výběr se na útočné polovině hřiště prosazoval jen s velkými obtížemi a během deseti minut nastřílel pouhých osm bodů, Rusko nemělo v ofenzivě absolutně žádné problémy a postupně si vypracovalo téměř dvacetibodový náskok, který si pak udrželo až do konce utkání. Nejlepší střelkyní poražených byla s 12 body Kateřina Zohnová.
29.6.2025 | Reprezentace

Francie bez medaile

29.6.2025 | Reprezentace

Šesté v Evropě

27.6.2025 | Reprezentace

Finále eurobasketu bez francie