Kondiční soustředění
24.8.2023 |
Kondiční soustředění se blíží ke konci...
Opět jsme zavítaly s týmem U17 a U19 do Strakonic, kde jsme zahájily přípravu na novou sezónu 2023/24. Týmy jsou v úzké sestavě a proto kondiční soustředění,vedené naší Bětkou, bude pro týmy - hráčky velmi důležité i z hlediska prevence zranění. Vládlo velmi slunečné počasí, s kterým se hráčky dobře vypořádaly.
9.5.2026 |
3.místo v extralize U19
29.4.2026 |
O 3.místo s Ostravou
15.4.2026 |