Výkony jak na horské dráze

8.1.2023
První víkend v roce 2023 byl pro náš tým 100% úspěšný

USK Praha vs. BK Strakonice - 65:40

V prvním zápase nového roku jsme na domácí palubovce přivítali BK Strakonice. Tým Strakonic v sezóně ještě nevyhrál, a tak jsme byly jasnými favority zápasu. V celém zápase jsme sice ani jednou neprohrávaly, ale předvedený výkon nebyl dobrý. Náš tým vyprodukoval neuvěřitelných 36 ztrát, které často plynuly z naší netrpělivosti v útoku a ve špatném řešení dvojiček.

USK Praha vs. BA Sparta - 94:31

Druhý hrací den přinesl do haly Královka derby se Spartou Praha. Do zápasu jsme vstoupily úplně jinak než předchozí den – byly jsme koncentrované, plnily jsme pokyny trenérů a vyvarovaly jsme se zbytečných ztrát. Díky kvalitnímu doskoku (celkem 53) a ziskům (celkem 22) jsme častokrát zahrály rychlý protiútok, ze kterého jsme daly celkem 34 bodů oproti 4, které daly soupeřky. Tento zápas byl jedním z našich nejlepších v sezóně. Za zmínku stojí celkem 13 asistencí Lindy Srpové!

Za 14 dní odehrajeme zápasy na půdě Slovanky a HB Basketu.