Používáme cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami.

Velikonoční turnaj týmu U14 - 3. místo v Klatovech

25.4.2022 |

Po dvouleté pauze zapříčeněné covidem jsme se účastnily velikonočního turnaje v Klatovech. Po prosbě pořadatele jsme nakonec hrály starší kategorii U15. Tento turnaj jsme braly jako přípravu na MČR. Hlavně aby jsme nevypadly ze zápasového rytmu a vyzkoušely si ještě nějaké kombinace ve hře. Na turnaji jsme se utkaly s týmy : Beroun, Čelákovice, Klatovy, Chemnitz a Bayern.

Zápasy nám daly hodně, byla to pro nás dobrá škola proti starším hráčkám a nakonec jsme byly i úspěšné a obsadily jsme pěkné 3. místo. Turnaj jsme si moc užily, chodily jsme fandit kamarádům z USK, utužily jsme partu a už vyhlížíme mistrovství ČR U14 v Hradci Králové. Držte nám palce !

28.5.2026 |

Květen a poslední přátelské utkání kategorie U14

19.4.2026 |

Pro U14 vítězný víkend

7.4.2026 |

Velikonoce v Klatovech