Poslední utkání 1.ligy před vánocemi

12.12.2021

USK Praha B - Sokol Pečky 57:35

Dobrý vstup do utkání měl náš tým. Jednoznačné vedení přišlo na začátku třetí čtvrtiny. Pak přišel zlom v přístupu a nasazení z naší strany. Posledních 15 minut náš tým působil chvilkami spíše až "groteskně" . Hráčky nedávaly vyložené šance, v obraně nic. Působily jsme jak minižákovský tým. I když obdržených 35 bodů může vypadat a ukazovat na naší dobrou obranu - opak je pravdou. Tým soupeře se velmi trápil. Jednoznačně jsme měly vedení navyšovat. Projev v závěrečných minutách působil až trapným dojmem, kterým se vůbec nechceme prezentovat. Hráčky by měly o těchto minutách přemýšlet, zamyslet se nad přístupem, projevem. Do utkání zasáhla celá lavička.

 

USK Praha B - Sokol Pečky 55:73

Výborná první polovina utkání. Super první čtvrtina zápasu - 7:24. Vstup do třetí čtvrtiny a celá čtvrtina byla z naší strany velmi špatná. Z jednoznačného vedení se soupeř přiblížil až na 10 bodů. Krizi jsme ustály . Čtvrtá čtvrtina již byla v naší režii. Nedopustily jsme v  posledním utkání před vánocemi drama. Vánoční svátky strávíme v tabulce na 1. místě - bez porážky.